50 років1971 - 2021
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Водне поло : Команда спортколеджу серед лідерів юніорського водного поло України


                  У м.Кам'янському 12-16 квітня 2021 р. відбувся ІІ тур чемпіонату України з водного поло серед чоловічих команд вищої ліги та юніорів віком до 18 років.
               Команда Львівського коледжу спорту, за яку виступають учні 9-11 класів, провела у Кам'янському 6 ігор, отримала 4 перемоги і у двох зустрічах поступилась, після двох турів набрала 15 очків і посідає 4 місце у турнірній таблиці. У юніорському чемпіонаті ватерполісти коледжу на ІІ місці.
            Тепер у ІІІ вирішальному турі, який відбудеться 5-10 травня 2021 р. у Дніпрі, команди розіграють нагороди обидвох чемпіонатів.
          Результати ігор команди коледжу у ІІ турі: зб.Харківської обл.-ІІ 28:2, зб.Києва 25:2, "Динамо" Ужгород 13:1, ДЮСШ-21 Київ 7:15, зб.Харківської обл.-І 10:15, ВК "Маріуполь" 25:2.
            Турнірне становище команд після ІІ туру (вища ліга, чільна шістка):
1. Харківська обл.-І            -     22очки.
2. ДЮСШ-21 Київ               -     21.
3. ДЮСШ ім.А.Дідуха Львів -   19.
4. Спортколедж Львів       -      15.
5. ДНУ Дніпро                    -      12.
6. "Динамо" Ужгород        -        9.
             Турнірне становище чемпіонату України серед юніорів:
1. Зб.Харківської обл.-І     -      12 очків.
2. Спортколедж Львів       -       9.
3. ДНУ Дніпро                    -       6.
4. Зб.Харківської обл.-ІІ     -       3.
5. ВК "Маріуполь"              -       0.
          Примітка: за львівську ДЮСШ ім.А.Дідуха виступають, в основному, вчорашні випускники Львівського коледжу спорту.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиВодне поло

Водне поло

Ватерполісти Львівського коледжу спорту у Європі чотирнадцятіВатерполісти Львівського коледжу спорту їдуть на Мальту на фінал чемпіонату ЄвропиВатерполісти Львівського коледжу спорту - володарі Кубка України у складі львівського "Динамо"Семеро ватерполістів спортколеджу візьмуть участь у кваліфікації до юнацького чемпіонату ЄвропиЧетверо учнів Львівського коледжу спорту взяли участь у кваліфікації до юнацького ватерпольного ЄвроУчні та студенти Львівського коледжу спорту - чемпіони України у складі ватерпольного "Динамо"Ватерполісти Львівського коледжу спорту - срібні призери юніорського чемпіонату УкраїниКоманда спортколеджу серед лідерів юніорського водного поло УкраїниВатерполісти Львівського коледжу спорту у фіналі юнацького чемпіонату України з водного полоДанило Соколов серед кращих бомбардирів львівського "Динамо"Вихованці коледжу - володарі суперкубка України з водного поло у складі львівського "Динамо"Євген Наумчик - старший тренер юнацької збірної команди України з водного полоІгор Кечеджи, Нестор Бабський та Орест Джура - найкращі гравці чемпіонату України 2020 рокуВихованці Львівського коледжу спорту - чемпіони України з водного поло у складі Львівського «Динамо»Ватерполісти Львівського коледжу спорту - лідери юнацького чемпіонату України