50 років1971 - 2021

Водне поло : Ватерполісти Львівського коледжу спорту - срібні призери юніорського чемпіонату України

У м.Дніпрі 5-9 травня 2021 р.  відбувся ІІІ, фінальний, тур чемпіонатів України серед чоловічих команд вищої ліги та юніорів віком до 18 років.
           У юніорському чемпіонаті команда Львівського коледжу спорту перемогла Дніпровський університет 11:9 та поступилася зб.Харківської обл. 4:8, набрала у підсумку 6 очків і посіла ІІ місце.
          У складі команди срібними призерами юніорського чемпіонату стали Чінгіз Агаджанов, Ян-Данило Буць, Арсеній Зелик, Ігор Любінський, Данило Хацко (11кл.), Лук'ян Мікула, Дмитро Гупаловський, Максим Касіянчук, Андрій Михайлов, Данило Соколов, Олександр Смірнов (10кл.), Назар Гагалюк, Нікіта Газієв, Андрій Лободинський (9кл.), Марко Хитрий (8кл.).
      У чемпіонаті серед дорослих, який проходив паралельно, окрім уже зіграних ігор юніорської першості хлопці поступилися Львівській ДЮСШ ім.Анатолія Дідуха (кол.ДЮСШ №3) 10:12, ДЮСШ №21 м.Києва 8:13, заграли унічию з ужгородським "Динамо" 11:11, набрали 10 очків і посіли 4 місце.
5.ДНУ Дніпро                       - 0.
      Примітка: за команду ДЮСШ ім.Анатолія Дідуха виступали, в основному, вчорашні випускники Львівського коледжу спорту.

Водне поло

Водне поло

Ватерполісти Львівського коледжу спорту їдуть на Мальту на фінал чемпіонату ЄвропиВатерполісти Львівського коледжу спорту - володарі Кубка України у складі львівського "Динамо"Семеро ватерполістів спортколеджу візьмуть участь у кваліфікації до юнацького чемпіонату ЄвропиЧетверо учнів Львівського коледжу спорту взяли участь у кваліфікації до юнацького ватерпольного ЄвроУчні та студенти Львівського коледжу спорту - чемпіони України у складі ватерпольного "Динамо"Ватерполісти Львівського коледжу спорту - срібні призери юніорського чемпіонату УкраїниКоманда спортколеджу серед лідерів юніорського водного поло УкраїниВатерполісти Львівського коледжу спорту у фіналі юнацького чемпіонату України з водного полоДанило Соколов серед кращих бомбардирів львівського "Динамо"Вихованці коледжу - володарі суперкубка України з водного поло у складі львівського "Динамо"Євген Наумчик - старший тренер юнацької збірної команди України з водного полоІгор Кечеджи, Нестор Бабський та Орест Джура - найкращі гравці чемпіонату України 2020 рокуВихованці Львівського коледжу спорту - чемпіони України з водного поло у складі Львівського «Динамо»Ватерполісти Львівського коледжу спорту - лідери юнацького чемпіонату УкраїниІгор Зінкевич: «Продовжую працювати вчителем у Львівському фаховому коледжі спорту»