50 років1971 - 2021
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Вільна боротьба : Борчині ЛУФК серед юніорок найсильніші


Маряна Безрука4 золотих, 1 срібну, 5 бронзових медалей завоювали вихованки Львівського училища фізичної культури на чемпіонаті України з жіночої боротьби серед дівчат-юніорок, який 26-29 квітня 2011р. приймав Хмельницький.
Чемпіонками України стали Мар'яна Безрука (ІІІк.), Марія Лівач (ІІк.), Тетяна Лавренчук (Ік.) та Тетяна Кіт (10кл.). Срібна відзнака в активі одинадцятикласниці Лілії Горішної, причому у фіналі вагової категорії до 51кг Ліля поступилася старшій і досвідченій Мар’яні Безрукій. ІІІ місце посіли учениці 11 класу Богдана Ящук, Василина Петрів, Наталія Мазур, Катерина Жидачевська та минулорічна випускниця Лариса Скоблюк.
Усі чемпіонки тренуються в групі заслуженого тренера України Олега Сазонова, який водночас є і старшим тренером молодіжної збірної України. Тепер на дівчат чекає наполеглива підготовка та участь у чемпіонатах Європи (20-26 червня, Сербія) та світу (25-31 липня, Румунія) серед юніорів.
Переможці змагань
в/к до 44кг
1.       Г.Богуненко (Херсон)
 
в/к до 48кг
1.       М.Лівач (Львів, УФК)
3. Б.Ящук, В.Петрів (Львів, УФК)
 
в/к до 51кг
1.       М.Безрука (Львів, УФК)
2.       Л.Горішна (Львів, УФК)
 
в/к до 55кг
1.       І.Кирильчук (Київ)
3. Л.Скоблюк (Львів, УФК)
 
в/к до 59кг
1.       Т.Кіт (Львів, УФК)
5.       Ю.Кайдрович, Ю.Малик (Львів, УФК)
 
в/к до 63кг
1.       Т.Лавренчук (Львів, УФК)
3. Н.Мазур, К.Жидачевська (Львів, УФК)
 
в/к до 72кг
1.       Н.Уткіна (Донецьк)
Джерело: www.ukrwrestling.com
 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиВільна боротьба

Вільна боротьба

На чемпіонаті світу найкраще виступив Олександр ГригоришинП'ятеро вихованців Львівського коледжу спорту стартують на кадетському чемпіонаті світу з боротьбиЩе одна вихованка Львівського коледжу спорту їде на олімпіадуВідразу п'ятеро студенток Львівського коледжу спорту - чемпіонки Європи з боротьбиСтудент спортколеджу Данило Стасюк - бронзовий призер юніорського чемпіонату Європи з боротьбиВосьмеро вихованців спортколеджу візьмуть участь у юніорському чемпіонаті Європи з боротьбиУчениця Львівського коледжу спорту Діана Лаць на чемпіонаті Європи п'ятаОлександр Григоришин і Віталій Гончар - бронзові призери чемпіонату Європи з боротьби серед кадетівЧетверо учнів Львівського коледжу спорту візьмуть участь у кадетському чемпіонаті Європи з боротьбиВихованки Львівського коледжу спорту задавали тон на світовому рейтинговому турнірі у ПольщіОлександра Хоменець та Анастасія Алпєєва - переможниці міжнародного турніру з боротьби у РумуніїОлександр Григоришин та Єгор Горох - срібні призери юнацького чемпіонату Європи з боротьбиУчениці спортколеджу Ірина Борисюк і Надія Соколовська-срібна та бронзова призерки чемпіонату ЄвропиШестеро учнів Львівського коледжу спорту візьмуть участь у юнацькому чемпіонаті Європи з боротьбиЩе дві медалі вихованок Львівського коледжу спорту на молодіжному чемпіонаті Європи з боротьби