50 років1971 - 2021
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Вільна боротьба : Спортсмени


(дівчата)
1
Заяц Тетяна
2002
ІІI
МС
 
2
Мацола Дарина
2002
ІІI
МС
 
3
Винник Соломія
2001
ІІI
МСМК
 
4
Винник Марія
2001
ІІI
МСМК
 
5
Скобельська Манола
2003
ІI
MC
 
6
Хоменець Олександра
2003
ІI
MC
 
7
Мельник Анна
2003
I
МС
 
8
Бугай Інна
2004
I
КМС
 
9
Орлевич Марія
2004
I
МС
 
10
Лаць Діана
2004
I
КМС
 
11
Козак Анна-Марія
2005
11
KMC
 
12
Білоцька Діана
2005
11
KMC
 
13
Ягелло Іванна
2005
11
І
 
14
Неміш Марія
2005
11
КМС
 
15
Шеховцова Олександра
2005
10
КМС
 
16
Штурмак Анастасія
2006
10
КМС
 
17
Борисюк Ірина
2006
10
КМС
 
18
Бондаренко Аделіна
2006
10
КМС
 
19
Рисьова Діана
2005
10
KMC
 
20
Соколовська Надія
2006
10
KMC
 
21
Шептор Валерія
2007
9
І
 
22
Диконюк Вікторія
2008
8
ІІ
 
23
Нікітіч Наталія
2008
8
КМС
 
24
Клєфас Альбіна
2006
8
KMC
 
25
Павліченко Вероніка
2008
8
І юн.
 
26
Зайшла Дарина
2007
8
І юн.
 
27
Демчук Христина
2008
8
КМС
 
28
Чулей Дарія
2008
8
І
 
29
Бондаренко Ангеліна
2008
8
КМС
 
30
Пристанська Вікторія
2008
8
І
 
31
Лук’яненко Іванна
2008
7
КМС
 
(хлопці)
1
Сваричевський Андрій
2002
ІІІ
КМС
 
2
Чекмак Андрій
2002
ІІІ
MC
 
3
Білик Юрій
2002
ІІІ
КМС
 
4
Харковський Андрій
2002
ІІ
МС
 
5
Григоришин Валентин
2004
І
МС
 
6
Костишин Сергій
2004
І
MC
 
7
Михайлишин Сергій
2005
11
КМС
 
8
Корнілов Володимир
2005
11
КМС
 
9
Степчук Владислав
2005
11
КМС
 
10
Штойко Олексій
2006
11
І
 
11
Чугайовський Сергій
2005
11
І юн.
 
12
Гончар Віталій
2005
10
МС
 
13
Данилюк Дмитрій
2006
10
І юн.
 
14
Сідей Іван
2005
10
ІІІ
 
15
Горох Єгор
2006
10
KMC
 
16
Павлій-Сеге Денис
2006
10
І
 
17
Кіт Руслан
2006
10
KMC
 
18
Скунц Діоніс
2006
10
І
 
19
Галушка Тимур
2006
10
І
 
20
Тенча Олександр
2006
10
І
 
21
Григоришин Олександр
2006
9
МС
 
22
Литвинець Віктор
2007
9
І
 
23
Валерський Назар
2007
9
І
 
24
Овсюк Артем
2007
9
І
 
25
Кулаківський Роман
2007
9
ІІ
 
26
Ковальчук Олександр
2008
8
І юн.
 
27
Хіміч Олексій
2008
8
KMC
 
28
Білійчук Артем
2008
8
І юн.
 
29
Іванчук Олександр
2008
8
КМС
 
30
Мусензовий Назар
2008
7
І юн.
 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти



Вільна боротьба

Вільна боротьба

Демчук, Соколовська і Бондаренко - переможниці Всесвітніх шкільних спортивних ігор з боротьбиВихованці коледжу спорту Данило Стасюк та Юрій Ідзінський - молодіжні чемпіони України з боротьбиІ в чоловічому Кубку України з боротьби вихованці Львівського коледжу спорту серед переможцівВихованки Львівського коледжу спорту - переможниці Кубка України з боротьбиВихованка спортколеджу Оксана Лівач на олімпіаді в Токіо зупинилась за крок від "бронзи"Вихованка Львівського коледжу спорту Тетяна кіт у Токіо восьмаВихованка Львівського коледжу спорту Алла Черкасова - бронзова призерка ігор ХХХІІ олімпіади у ТокіоНа чемпіонаті світу найкраще виступив Олександр ГригоришинП'ятеро вихованців Львівського коледжу спорту стартують на кадетському чемпіонаті світу з боротьбиЩе одна вихованка Львівського коледжу спорту їде на олімпіадуВідразу п'ятеро студенток Львівського коледжу спорту - чемпіонки Європи з боротьбиСтудент спортколеджу Данило Стасюк - бронзовий призер юніорського чемпіонату Європи з боротьбиВосьмеро вихованців спортколеджу візьмуть участь у юніорському чемпіонаті Європи з боротьбиУчениця Львівського коледжу спорту Діана Лаць на чемпіонаті Європи п'ятаОлександр Григоришин і Віталій Гончар - бронзові призери чемпіонату Європи з боротьби серед кадетів