50 років1971 - 2021
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Вільна боротьба : Склад навчально-тренувальних груп


 
Навчально – тренувальна група №_4__
1.     
Алпєєва Анастасія
2001
ІІІ
МСМК
за індивід. планом
2.     
Чудик Оксана
2001
ІІІ
МСМК
за індивід. планом
3.     
Винник Марія
2001
ІІ
МСМК
за індивід. планом
4.     
Винник Соломія
2001
ІІ
МСМК
за індивід. планом
5.     
Мацола Дарина
2002
ІІ
МС
за індивід. планом
6.     
Заяц Тетяна
2002
ІІ
МС
за індивід. планом
7.     
Скобельська Манола
2003
І
КМС
за індивід. планом
8.     
Хоменець Олександра
2003
І
КМС
за індивід. Планом
 
Навчально – тренувальна група № 5
1.     
Лаць Діана
2004
11
КМС
за індивід. планом
2.     
Мельничук Юлія
2004
11
І
 
3.     
Мельник Анна
2003
11
КМС
за індивід. планом
4.     
Орлевич Марія
2004
11
КМС
за індивід. планом
5.     
Бугай Інна
2004
11
КМС
за індивід. планом
6.     
Козак Анна-Марія
2005
10
І
 
7.     
Неміш Марія
2005
10
І
 
8.     
Білоцька Діана
2005
10
І
 
9.     
Ягелло Іванна
2005
10
І
 
 
Навчально – тренувальна група № 6
1.     
Борисюк Ірина
2006
9
КМС
 
2.     
Бондаренко Аделіна
2006
9
КМС
 
3.     
Штурмак Анастасія
2006
9
КМС
 
4.     
Шеховцова Олександра
2005
9
КМС
 
5.     
Кузьмич Софія
2006
9
КМС
 
6.     
Мазуркевич Христина
2007
8
І юн.
 
7.     
Шептор Валерія
2007
8
І юн.
 
8.     
Диконюк Вікторія
2008
7
І юн.
 
9.     
Нікітіч Наталія
2008
7
КМС
 
10.  
Павліченко Вероніка
2008
7
І
 
11.  
Зайшла Дарина
2007
7
І юн.
 
12.  
Клєфас Альбіна
2006
7
І
 
 
Навчально – тренувальна група № 7
1.     
Стасюк Данило
2001
ІІІ
МСМК
за індивід. планом
2.     
Білійчук Андрій
2001
ІІІ
МС
за індивід. планом
3.     
Сваричевський Андрій
2002
ІІ
КМС
за індивід. планом
4.     
Чекмак Андрій
2002
ІІ
КМС
за індивід. планом
5.     
Білик Юрій
2002
ІІ
КМС
за індивід. планом
6.     
Харковський Андрій
2002
І
МС
за індивід. планом
7.     
Ткач Андрій
2003
І
КМС
за індивід. планом
 
Навчально – тренувальна група № 8
1.
Михайлишин Сергій
2005
10
КМС
 
2.
Корнілов Володимир
2005
10
КМС
 
3.
Степчук Владислав
2005
10
КМС
 
4.
Штойко Олексій
2006
10
І
 
5.
Яковенко Олег
2004
10
І
 
6.
Данилюк Дмитро
2006
9
І
 
7.
Сідей Іван
2005
9
І
 
8.
Шевчук Михайло
2006
9
І юн.
 
9.
Скунц Діоніс
2006
9
І
 
10.
Павлій-Сеге Денис
2006
9
І
 
11.
Галушка Тмимур
2006
9
І
 
12.
Ковальчук Олександр
2008
7
І юн.
 
13.
Хіміч Олексій
2008
7
І
 
 
Навчально – тренувальна група № 9
1.     
Григоришин Валентин
2004
11
КМС
за індивід. планом
2.     
Костишин Сергій
2004
11
КМС
за індивід. планом
3.     
Руденко Річард
2004
11
І
 
4.     
Лозанюк Василь
2005
10
І
 
5.     
Чугайовський Сергій
2005
10
І
 
6.     
Гончар Віталій
2005
9
КМС
 
7.     
Горох Єгор
2006
9
КМС
 
8.     
Кіт Руслан
2006
9
І
 
9.     
Григоришин Олександр
2006
8
І юн.
 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти



Вільна боротьба

Вільна боротьба

Демчук, Соколовська і Бондаренко - переможниці Всесвітніх шкільних спортивних ігор з боротьбиВихованці коледжу спорту Данило Стасюк та Юрій Ідзінський - молодіжні чемпіони України з боротьбиІ в чоловічому Кубку України з боротьби вихованці Львівського коледжу спорту серед переможцівВихованки Львівського коледжу спорту - переможниці Кубка України з боротьбиВихованка спортколеджу Оксана Лівач на олімпіаді в Токіо зупинилась за крок від "бронзи"Вихованка Львівського коледжу спорту Тетяна кіт у Токіо восьмаВихованка Львівського коледжу спорту Алла Черкасова - бронзова призерка ігор ХХХІІ олімпіади у ТокіоНа чемпіонаті світу найкраще виступив Олександр ГригоришинП'ятеро вихованців Львівського коледжу спорту стартують на кадетському чемпіонаті світу з боротьбиЩе одна вихованка Львівського коледжу спорту їде на олімпіадуВідразу п'ятеро студенток Львівського коледжу спорту - чемпіонки Європи з боротьбиСтудент спортколеджу Данило Стасюк - бронзовий призер юніорського чемпіонату Європи з боротьбиВосьмеро вихованців спортколеджу візьмуть участь у юніорському чемпіонаті Європи з боротьбиУчениця Львівського коледжу спорту Діана Лаць на чемпіонаті Європи п'ятаОлександр Григоришин і Віталій Гончар - бронзові призери чемпіонату Європи з боротьби серед кадетів