50 років1971 - 2021
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Вільна боротьба : На фестивалі у Калуші тон задавали борці та борчині ЛУФК


2-4 грудня 2011р. у Калуші пройшов фестиваль вільної боротьби, участь у якому взяло понад 240 спортсменів 1996-1997р.н. з Прикарпаття, Львівської, Київської, Волинської, Тернопільської, Чернівецької та Закарпатської областей. Левова частка нагород фестивалю в активі борців і борчинь Львівського училища фізичної культури.
Переможницями турніру серед дівчат стали учениці 8 класу Октябріна Дутка (в/к 40кг) та Маряна Колос (46кг), дев’ятикласниці Оксана Лівач (в/к до 32кг), Євгенія Гончарук (49кг), Ірина Остапук (52кг) та Христина Береза (56кг), десятикласниця Ірина Черкас (43кг). Серед хлопців золоті медалі вибороли учні 10 класу Ярослав Гурський (в/к до 53кг) та Михайло Стахів (66кг).
Срібні нагороди на рахунку учениць 8 класу Ольги Загайської (37кг), Ангеліни Лисак (52кг) та Юлії Корнійчук (56кг), дев’ятикласників Ольги Левчун (49кг), Анатолія Дутки (42кг) та Олександра Тайлакова (59кг).
На третій сходинці п’єдесталу пошани стали учениці 8 класу Анастасія Остапук (43кг), Вікторія Руданець (46кг) та Олександра Побігун (49кг). Серед хлопців «бронза» на рахунку дев’ятикласників Романа Ашаріна (38кг), Олександра Юзвака (43кг) та Костянтина Гончарука (53кг).
Підготувала Наталія Васьо
 

Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиВільна боротьба

Вільна боротьба

На чемпіонаті світу найкраще виступив Олександр ГригоришинП'ятеро вихованців Львівського коледжу спорту стартують на кадетському чемпіонаті світу з боротьбиЩе одна вихованка Львівського коледжу спорту їде на олімпіадуВідразу п'ятеро студенток Львівського коледжу спорту - чемпіонки Європи з боротьбиСтудент спортколеджу Данило Стасюк - бронзовий призер юніорського чемпіонату Європи з боротьбиВосьмеро вихованців спортколеджу візьмуть участь у юніорському чемпіонаті Європи з боротьбиУчениця Львівського коледжу спорту Діана Лаць на чемпіонаті Європи п'ятаОлександр Григоришин і Віталій Гончар - бронзові призери чемпіонату Європи з боротьби серед кадетівЧетверо учнів Львівського коледжу спорту візьмуть участь у кадетському чемпіонаті Європи з боротьбиВихованки Львівського коледжу спорту задавали тон на світовому рейтинговому турнірі у ПольщіОлександра Хоменець та Анастасія Алпєєва - переможниці міжнародного турніру з боротьби у РумуніїОлександр Григоришин та Єгор Горох - срібні призери юнацького чемпіонату Європи з боротьбиУчениці спортколеджу Ірина Борисюк і Надія Соколовська-срібна та бронзова призерки чемпіонату ЄвропиШестеро учнів Львівського коледжу спорту візьмуть участь у юнацькому чемпіонаті Європи з боротьбиЩе дві медалі вихованок Львівського коледжу спорту на молодіжному чемпіонаті Європи з боротьби