50 років1971 - 2021
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Вільна боротьба : У боротьбі вводяться нові правила


18 травня 2013р. на позачерговому конгресі FILA була прийнята нова редакція правил з вільної боротьби.
Зокрема, вводиться новий формат сутичок – два періоди по три хвилини з 30и-секундною перервою. Підрахунок очків сумарний за обидва періоди. Не буде овертаймів і клінчів. Якщо по закінченню 2 хвилин жоден з борців не набере очко, судді визначають, хто з них менш активний. Тоді цей борець повинен за 30сек. заробити бал. Якщо він цього не зробить, бал присуджується його супернику. Принциповий момент – тепер не буде оцінюватись як технічна дія виштовхування суперника за межі килима. Система нарахування балів і визначення пасивності будуть допрацьовані на найближчих тестових турнірах.
Розглядається питання переходу на двохденний формат змагань у ваговій категорії та принцип посіву борців під час жеребкування за їх рейтингом.
Вже 19 травня матчева зустріч збірних Росії, США і Канади пройшла за новими правилами.
Вересневий чемпіонат світу-2013, який прийматиме Будапешт, відбудеться за новими правилами.

Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиВільна боротьба

Вільна боротьба

П'ятеро вихованців Львівського коледжу спорту стартують на кадетському чемпіонаті світу з боротьбиЩе одна вихованка Львівського коледжу спорту їде на олімпіадуВідразу п'ятеро студенток Львівського коледжу спорту - чемпіонки Європи з боротьбиСтудент спортколеджу Данило Стасюк - бронзовий призер юніорського чемпіонату Європи з боротьбиВосьмеро вихованців спортколеджу візьмуть участь у юніорському чемпіонаті Європи з боротьбиУчениця Львівського коледжу спорту Діана Лаць на чемпіонаті Європи п'ятаОлександр Григоришин і Віталій Гончар - бронзові призери чемпіонату Європи з боротьби серед кадетівЧетверо учнів Львівського коледжу спорту візьмуть участь у кадетському чемпіонаті Європи з боротьбиВихованки Львівського коледжу спорту задавали тон на світовому рейтинговому турнірі у ПольщіОлександра Хоменець та Анастасія Алпєєва - переможниці міжнародного турніру з боротьби у РумуніїОлександр Григоришин та Єгор Горох - срібні призери юнацького чемпіонату Європи з боротьбиУчениці спортколеджу Ірина Борисюк і Надія Соколовська-срібна та бронзова призерки чемпіонату ЄвропиШестеро учнів Львівського коледжу спорту візьмуть участь у юнацькому чемпіонаті Європи з боротьбиЩе дві медалі вихованок Львівського коледжу спорту на молодіжному чемпіонаті Європи з боротьбиВихованки спортколеджу Христина Демко і Оксана Чудик - чемпіонки Європи з боротьби серед молоді