50 років1971 - 2021
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Вільна боротьба : Борчині ЛУФК домінували на юнацькому чемпіонаті України


У м.Хмельницькому 11 березня 2010р. закінчився чемпіонат України з боротьби серед дівчат 1993-1994р.р.н. Одним з завдань турніру був відбір кандидаток на участь у Європейському кваліфікаційному турніру до І юнацьких Олімпійських ігор у Сінгапурі (м.Познань (Польща), 20-23 травня) та чемпіонату Європи серед кадетів (Боснія і Герцеговина, 1-8 серпня).
Блискуче виступили на змаганнях вихованки відділення боротьби Львівського училища фізичної культури. Вони здобули 6 золотих, 1 срібну, 5 бронзових нагород.
Чемпіонками України стали одинадцятикласниці Лариса Скоблюк (вагова категорія до 52кг) і Тетяна Лавренчук (60кг), десятикласниці Оксана Гергель (49кг) і Богдана Ящук (46кг), дев'ятикласниці Тетяна Кіт (56кг) і Ірина Вавричин (38кг). ІІ місце посіла Ліля Горішна (10кл.) у ваговій категорії до 49кг. Ліля поступилася Оксані Гергель. Бронзові медалі завоювали одинадцятикласниця Тетяна Джерш (46кг), учениці 10 класу Василина Петрів (43кг) та Наталія Мазур (60кг), дев'ятикласниці Вікторія Лукінська (56кг), Анна Бляда (56кг) та Юлія Кайдрович (52кг).
Таким чином, путівку на чемпіонат Європи здобули Л.Скоблюк, Т.Лавренчук, О.Гергель (або Л.Горішна), Б.Ящук, Т.Кіт і І.Вавричин, а на кваліфікаційний турнір у Польщу разом з донечанкою Станковою поїдуть Б.Ящук, Л.Скоблюк і Т.Лавренчук.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиВільна боротьба

Вільна боротьба

На чемпіонаті світу найкраще виступив Олександр ГригоришинП'ятеро вихованців Львівського коледжу спорту стартують на кадетському чемпіонаті світу з боротьбиЩе одна вихованка Львівського коледжу спорту їде на олімпіадуВідразу п'ятеро студенток Львівського коледжу спорту - чемпіонки Європи з боротьбиСтудент спортколеджу Данило Стасюк - бронзовий призер юніорського чемпіонату Європи з боротьбиВосьмеро вихованців спортколеджу візьмуть участь у юніорському чемпіонаті Європи з боротьбиУчениця Львівського коледжу спорту Діана Лаць на чемпіонаті Європи п'ятаОлександр Григоришин і Віталій Гончар - бронзові призери чемпіонату Європи з боротьби серед кадетівЧетверо учнів Львівського коледжу спорту візьмуть участь у кадетському чемпіонаті Європи з боротьбиВихованки Львівського коледжу спорту задавали тон на світовому рейтинговому турнірі у ПольщіОлександра Хоменець та Анастасія Алпєєва - переможниці міжнародного турніру з боротьби у РумуніїОлександр Григоришин та Єгор Горох - срібні призери юнацького чемпіонату Європи з боротьбиУчениці спортколеджу Ірина Борисюк і Надія Соколовська-срібна та бронзова призерки чемпіонату ЄвропиШестеро учнів Львівського коледжу спорту візьмуть участь у юнацькому чемпіонаті Європи з боротьбиЩе дві медалі вихованок Львівського коледжу спорту на молодіжному чемпіонаті Європи з боротьби