50 років1971 - 2021
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Вільна боротьба : Владислав Степчук і Віталій Гончар – переможці турніру пам’яті Ігора Первачука


У м.Львові впродовж 29 лютого – 1 березня 2020р. відбувся всеукраїнський турнір з вільної боротьби пам’яті майстра спорту міжнародного класу, чемпіона світу та Європи, вихованця Львівського спортінтернату Ігора Первачука.
Серед хлопців віком до 15 років переможцем турніру у ваговій категорії до 90кг став учень 9 класу Львівського коледжу спорту (кол. училище фізичної культури) Владислав Степчук (на фото). Всі свої чотири переможні сутички закінчив впевнено, віддавши суперникам лише один бал.
У вазі до 41кг перемогу здобув восьмикласник Віталій Гончар.
Учень 7 класу Олександр Григоришин і дев’ятикласник Олексій Штойко вибороли срібні медалі у категоріях до 38 і 48кг відповідно.
Треті місця на турнірі посіли дев’ятикласники Володимир Корнілов (38кг), Сергій Михайлишин (68кг) та восьмикласник Єгор Горох. Іван Сідей (8 кл.) зупинився за крок від нагородного подіуму і посів 5 місце. 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиВільна боротьба

Вільна боротьба

На чемпіонаті світу найкраще виступив Олександр ГригоришинП'ятеро вихованців Львівського коледжу спорту стартують на кадетському чемпіонаті світу з боротьбиЩе одна вихованка Львівського коледжу спорту їде на олімпіадуВідразу п'ятеро студенток Львівського коледжу спорту - чемпіонки Європи з боротьбиСтудент спортколеджу Данило Стасюк - бронзовий призер юніорського чемпіонату Європи з боротьбиВосьмеро вихованців спортколеджу візьмуть участь у юніорському чемпіонаті Європи з боротьбиУчениця Львівського коледжу спорту Діана Лаць на чемпіонаті Європи п'ятаОлександр Григоришин і Віталій Гончар - бронзові призери чемпіонату Європи з боротьби серед кадетівЧетверо учнів Львівського коледжу спорту візьмуть участь у кадетському чемпіонаті Європи з боротьбиВихованки Львівського коледжу спорту задавали тон на світовому рейтинговому турнірі у ПольщіОлександра Хоменець та Анастасія Алпєєва - переможниці міжнародного турніру з боротьби у РумуніїОлександр Григоришин та Єгор Горох - срібні призери юнацького чемпіонату Європи з боротьбиУчениці спортколеджу Ірина Борисюк і Надія Соколовська-срібна та бронзова призерки чемпіонату ЄвропиШестеро учнів Львівського коледжу спорту візьмуть участь у юнацькому чемпіонаті Європи з боротьбиЩе дві медалі вихованок Львівського коледжу спорту на молодіжному чемпіонаті Європи з боротьби