50 років1971 - 2021
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Вільна боротьба : Четверо вихованок Львівського спортколеджу у топ-3 світового рейтингу з жіночої боротьби


Відразу четверо вихованок Львівського коледжу спорту (кол.училище фізичної культури) увійшли у топ-3 світового рейтингу з жіночої боротьби у своїх вагових категоріях.
У вазі до 50кг ІІІ місце посідає Оксана Лівач (вип.2014р.). В активі Оксани 50 залікових очків, які вона виборола на світовому рейтинговому турнірі у Римі, де посіла ІІІ місце, та на чемпіонаті Європи (ІІ місце). Попереду Лівач на ІІ місці ще одна вихованка коледжу Марія Стадник (вип. 2008р.) – обидві на фото, яка сьогодні представляє Азербайджан – 60 пунктів. А очолює рейтинг румунка Емілія Вук – 66 очків.
У категорії до 59кг третя у рейтингу Ангеліна Лисак (вип. 2017р.). Свої очки, а їх 48, Ангеліна заробила у Римі, де стала переможницею та на чемпіонаті Європи, де виборола бронзову медаль.
Юлія Ткач (вип. 2009р.) посідає третю сходинку у вазі до 62кг. Юлія у Римі посіла ІІІ місце і перемогла на чемпіонаті Європи.
Ірина Гусяк (вип. 2010р.) і Алла Черкасова (вип.2005р.) у рейтингу своїх вагових категорій (55 і 68кг відповідно) посідають п’яті місця. Відразу за Гусяк у вазі до 55кг розмістилася студентка І курсу Соломія Винник. Такий стрімкий злет Соломії дала срібна медаль чемпіонату Європи та 4 місце на Римському турнірі. 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиВільна боротьба

Вільна боротьба

На чемпіонаті світу найкраще виступив Олександр ГригоришинП'ятеро вихованців Львівського коледжу спорту стартують на кадетському чемпіонаті світу з боротьбиЩе одна вихованка Львівського коледжу спорту їде на олімпіадуВідразу п'ятеро студенток Львівського коледжу спорту - чемпіонки Європи з боротьбиСтудент спортколеджу Данило Стасюк - бронзовий призер юніорського чемпіонату Європи з боротьбиВосьмеро вихованців спортколеджу візьмуть участь у юніорському чемпіонаті Європи з боротьбиУчениця Львівського коледжу спорту Діана Лаць на чемпіонаті Європи п'ятаОлександр Григоришин і Віталій Гончар - бронзові призери чемпіонату Європи з боротьби серед кадетівЧетверо учнів Львівського коледжу спорту візьмуть участь у кадетському чемпіонаті Європи з боротьбиВихованки Львівського коледжу спорту задавали тон на світовому рейтинговому турнірі у ПольщіОлександра Хоменець та Анастасія Алпєєва - переможниці міжнародного турніру з боротьби у РумуніїОлександр Григоришин та Єгор Горох - срібні призери юнацького чемпіонату Європи з боротьбиУчениці спортколеджу Ірина Борисюк і Надія Соколовська-срібна та бронзова призерки чемпіонату ЄвропиШестеро учнів Львівського коледжу спорту візьмуть участь у юнацькому чемпіонаті Європи з боротьбиЩе дві медалі вихованок Львівського коледжу спорту на молодіжному чемпіонаті Європи з боротьби