50 років1971 - 2021
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Вільна боротьба : Шестеро учнів Львівського коледжу спорту візьмуть участь у юнацькому чемпіонаті Європи з боротьби


          27-30 травня 2021 р. у столиці Болгарії м.Софії відбудеться чемпіонат Європи з видів спортивної боротьби серед хлопців і дівчат віком до 15 років.
            У складі збірної України участь у чемпіонаті візьмуть шестеро учнів Львівського коледжу спорту. Серед дівчат це учениця 7 класу Наталія Нікітіч та дев'ятикласниці Анастасія Штурмак, Ірина Борисюк, Надія Соколовська. Серед хлопців учень 8 класу Олександр Григоришин та дев'ятикласник Єгор Горох.
             Календар виступів учнів коледжу на чемпіонаті Європи:
-27-28 травня - Н.Нікітіч (36кг), А.Штурмак (54кг), І.Борисюк (62кг), Н.Соколовська (66кг).
-29-30 травня - О.Григоришин (41кг), Є.Горох (75кг).
           Примітка: другого дня змагань у кожній ваговій категорії відбудуться фінальні сутички за нагороди чемпіонату.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти



Вільна боротьба

Вільна боротьба

На чемпіонаті світу найкраще виступив Олександр ГригоришинП'ятеро вихованців Львівського коледжу спорту стартують на кадетському чемпіонаті світу з боротьбиЩе одна вихованка Львівського коледжу спорту їде на олімпіадуВідразу п'ятеро студенток Львівського коледжу спорту - чемпіонки Європи з боротьбиСтудент спортколеджу Данило Стасюк - бронзовий призер юніорського чемпіонату Європи з боротьбиВосьмеро вихованців спортколеджу візьмуть участь у юніорському чемпіонаті Європи з боротьбиУчениця Львівського коледжу спорту Діана Лаць на чемпіонаті Європи п'ятаОлександр Григоришин і Віталій Гончар - бронзові призери чемпіонату Європи з боротьби серед кадетівЧетверо учнів Львівського коледжу спорту візьмуть участь у кадетському чемпіонаті Європи з боротьбиВихованки Львівського коледжу спорту задавали тон на світовому рейтинговому турнірі у ПольщіОлександра Хоменець та Анастасія Алпєєва - переможниці міжнародного турніру з боротьби у РумуніїОлександр Григоришин та Єгор Горох - срібні призери юнацького чемпіонату Європи з боротьбиУчениці спортколеджу Ірина Борисюк і Надія Соколовська-срібна та бронзова призерки чемпіонату ЄвропиШестеро учнів Львівського коледжу спорту візьмуть участь у юнацькому чемпіонаті Європи з боротьбиЩе дві медалі вихованок Львівського коледжу спорту на молодіжному чемпіонаті Європи з боротьби