50 років1971 - 2021
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Вільна боротьба : Олександр Григоришин та Єгор Горох - срібні призери юнацького чемпіонату Європи з боротьби


        У столиці Болгарії м.Софії 30 травня 2021 р. завершився чемпіонат Європи з видів спортивної боротьби серед юнаків і дівчат віком до 15 років.
          У ваговій категорії до 44кг серед борців вільного стилю срібним призером чемпіонату став учень 8 класу Львівського коледжу спорту Олександр Григоришин. У фінальній сутичці Олександр поступився представнику Російської Федерації Абдулмажіду Абдулмажідову 3:8. А до того поборов двох македонців, поляка і свого співвітчизника Віктора Борогана.
 
 
             У вазі до 75кг також срібну медаль здобув дев'ятикласник коледжу Єгор Горох. І також у фіналі Єгор поступився представнику Росії Адаму Реміханову 4:6. Суперниками Єгора на попередніх стадіях були юні атлети з Угорщини, Румунії та Вірменії.
            Нагадаємо, що напередодні у змаганнях серед дівчат срібну медаль виборола учениця 9 класу Ірина Борисюк, а бронзову - її однокласниця Надія Соколовська.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиВільна боротьба

Вільна боротьба

На чемпіонаті світу найкраще виступив Олександр ГригоришинП'ятеро вихованців Львівського коледжу спорту стартують на кадетському чемпіонаті світу з боротьбиЩе одна вихованка Львівського коледжу спорту їде на олімпіадуВідразу п'ятеро студенток Львівського коледжу спорту - чемпіонки Європи з боротьбиСтудент спортколеджу Данило Стасюк - бронзовий призер юніорського чемпіонату Європи з боротьбиВосьмеро вихованців спортколеджу візьмуть участь у юніорському чемпіонаті Європи з боротьбиУчениця Львівського коледжу спорту Діана Лаць на чемпіонаті Європи п'ятаОлександр Григоришин і Віталій Гончар - бронзові призери чемпіонату Європи з боротьби серед кадетівЧетверо учнів Львівського коледжу спорту візьмуть участь у кадетському чемпіонаті Європи з боротьбиВихованки Львівського коледжу спорту задавали тон на світовому рейтинговому турнірі у ПольщіОлександра Хоменець та Анастасія Алпєєва - переможниці міжнародного турніру з боротьби у РумуніїОлександр Григоришин та Єгор Горох - срібні призери юнацького чемпіонату Європи з боротьбиУчениці спортколеджу Ірина Борисюк і Надія Соколовська-срібна та бронзова призерки чемпіонату ЄвропиШестеро учнів Львівського коледжу спорту візьмуть участь у юнацькому чемпіонаті Європи з боротьбиЩе дві медалі вихованок Львівського коледжу спорту на молодіжному чемпіонаті Європи з боротьби