50 років1971 - 2021
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Вільна боротьба : Олександра Хоменець та Анастасія Алпєєва - переможниці міжнародного турніру з боротьби у Румунії


       У столиці Румунії м.Бухаресті 4-6 червня 2021 р. відбувся міжнародний турнір "Меморіал Думітру Первулеску та Васіле Йорга" з видів спортивної боротьби серед юніорів.
        У ваговій категорії до 55кг серед дівчат переможницею турніру стала студентка І курсу Львівського коледжу спорту Олександра Хоменець. Олександра провела на турнірі 4 переможні сутички, у яких не віддала суперницям жодного бала , а у фіналі поборола угорку Розу Сенттамаші 8:0.
    У вазі до 72кг рівних у Бухаресті не було третьокурсниці коледжу Анастасії Алпєєвій. Анастасія почергово перемогла Емілію Кречюн з Молдови 8:0, угорку Зофію Віраг - на туше, румунку Ізабелу Ротару 10:0 та у фіналі - ще одну представницю Угорщини Лілі Устфалві - на туше.
       Ще одна першокурсниця Манола Скобельська стала срібною призеркою у категорії до 65кг. У фінальній сутичці Манола не підібрала ключів до американки Аміт Ілор.
       На загал, у жіночій частині турніру взяли участь молоді борчині з 10 країн світу.
     Примітка: Думітру Первулеску та Васіле Йорга - легендарні румунські борці, чемпіон і призер Олімпійських ігор, переможці та призери чемпіонатів світу та Європи, які вже пішли з життя.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиВільна боротьба

Вільна боротьба

На чемпіонаті світу найкраще виступив Олександр ГригоришинП'ятеро вихованців Львівського коледжу спорту стартують на кадетському чемпіонаті світу з боротьбиЩе одна вихованка Львівського коледжу спорту їде на олімпіадуВідразу п'ятеро студенток Львівського коледжу спорту - чемпіонки Європи з боротьбиСтудент спортколеджу Данило Стасюк - бронзовий призер юніорського чемпіонату Європи з боротьбиВосьмеро вихованців спортколеджу візьмуть участь у юніорському чемпіонаті Європи з боротьбиУчениця Львівського коледжу спорту Діана Лаць на чемпіонаті Європи п'ятаОлександр Григоришин і Віталій Гончар - бронзові призери чемпіонату Європи з боротьби серед кадетівЧетверо учнів Львівського коледжу спорту візьмуть участь у кадетському чемпіонаті Європи з боротьбиВихованки Львівського коледжу спорту задавали тон на світовому рейтинговому турнірі у ПольщіОлександра Хоменець та Анастасія Алпєєва - переможниці міжнародного турніру з боротьби у РумуніїОлександр Григоришин та Єгор Горох - срібні призери юнацького чемпіонату Європи з боротьбиУчениці спортколеджу Ірина Борисюк і Надія Соколовська-срібна та бронзова призерки чемпіонату ЄвропиШестеро учнів Львівського коледжу спорту візьмуть участь у юнацькому чемпіонаті Європи з боротьбиЩе дві медалі вихованок Львівського коледжу спорту на молодіжному чемпіонаті Європи з боротьби