50 років1971 - 2021
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Вільна боротьба : Олександр Григоришин і Віталій Гончар - бронзові призери чемпіонату Європи з боротьби серед кадетів


         У м.Самокові (Болгарія) впродовж 14-20 червня 2021 р. проходить чемпіонат Європи з видів спортивної боротьби серед кадетів - спортсменів віком до 17 років.
           У ваговій категорії до 45кг бронзовим призером чемпіонату серед борців вільного стилю став учень 8 класу Львівського коледжу спорту Олександр Григоришин.
          На шляху до "бронзового" успіху Олександр поборов угорця Каролі Барата 8:1, Дімітера Бісеркова з Болгарії 6:6 ( перемога за останньою результативною дією), поступився представнику Російської Федерації Ахмаду Галаєву 0:10 та у поєдинку за ІІІ місце був сильнішим за турка Юнуса Баттала 6:0.
            У вазі до 48кг бронзову медаль виборов дев'ятикласник коледжу Віталій Гончар.
У півфіналі Віталій не підібрав ключів до азербайджанця Муси Вердієва, якому поступився 0:10, зате у сутичці за "бронзу" з таким же рахунком переміг Віктора Андріана з Молдови.
       Учень 11 класу Сергій Костишин у стартовому поєдинку поступився грузину Гіоргі Гогрітчіані 4:7 і посів 16 місце у категорії до 65кг.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиВільна боротьба

Вільна боротьба

Демчук, Соколовська і Бондаренко - переможниці Всесвітніх шкільних спортивних ігор з боротьбиВихованці коледжу спорту Данило Стасюк та Юрій Ідзінський - молодіжні чемпіони України з боротьбиІ в чоловічому Кубку України з боротьби вихованці Львівського коледжу спорту серед переможцівВихованки Львівського коледжу спорту - переможниці Кубка України з боротьбиВихованка спортколеджу Оксана Лівач на олімпіаді в Токіо зупинилась за крок від "бронзи"Вихованка Львівського коледжу спорту Тетяна кіт у Токіо восьмаВихованка Львівського коледжу спорту Алла Черкасова - бронзова призерка ігор ХХХІІ олімпіади у ТокіоНа чемпіонаті світу найкраще виступив Олександр ГригоришинП'ятеро вихованців Львівського коледжу спорту стартують на кадетському чемпіонаті світу з боротьбиЩе одна вихованка Львівського коледжу спорту їде на олімпіадуВідразу п'ятеро студенток Львівського коледжу спорту - чемпіонки Європи з боротьбиСтудент спортколеджу Данило Стасюк - бронзовий призер юніорського чемпіонату Європи з боротьбиВосьмеро вихованців спортколеджу візьмуть участь у юніорському чемпіонаті Європи з боротьбиУчениця Львівського коледжу спорту Діана Лаць на чемпіонаті Європи п'ятаОлександр Григоришин і Віталій Гончар - бронзові призери чемпіонату Європи з боротьби серед кадетів