50 років1971 - 2021
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Вільна боротьба : Відразу п'ятеро студенток Львівського коледжу спорту - чемпіонки Європи з боротьби


       Відразу п'ятеро студенток Львівського коледжу спорту стали переможницями юніорського чемпіонату Європи з жіночої боротьби, який 30 червня - 2 липня 2021 р. відбувся у м.Дортмунді (Німеччина).
                У ваговій категорії до 55кг чемпіонкою Європи стала студентка І курсу Олександра Хоменець. Усіх своїх суперниць Олександра поборола достроково: Юлію Новіцку з Польщі та Елену Іонеску з Румунії - на туше, росіянку Анастасію Яндушкіну 10:0 та у фіналі - Розу Ченттамаші з Угорщини - на туше.
              Також впевнено провела турнір другокурсниця Соломія Винник. У категорії до 57кг перед Соломією не встояли Жозефін Поршке з Німеччини 5:0, Алеся Гетьманава з Білорусі 5:2, Анастасія Козлова з Росії 10:0 та Патріція Стжельчик з Польші 10:0.
           У вазі до 65кг перемогу святкувала першокурсниця Манола Скобельська. Манола навпаки проявила характер і у півфіналі, поступаючись по ходу сутички білорусці Аліні Максімавій, поклала останню на лопатки. Також у фіналі вирвала перемогу у Ноемі Сабадош 8:7.
           У категорії до 68кг І місце посіла студентка ІІІ курсу Оксана Чудик. Оксана послідовно перемогла Патрицію Сломску з Польщі 4:1, Аліну Міклашевскую з Білорусі 8:0 та у фіналі - Софію Шафль з Німеччини 10:0.
             Однокурсниця Оксани Анастасія Алпєєва не мала собі рівних у вазі до 72кг. Анастасія поборола Уршулю Пьотровску з Польші 10:0, Маріам Гусейнову з Росії 6:3 та Сюзанну Мольнар з Словаччини - на туше.
             Для Оксани і Анастасії ці перемоги - достойне завершення навчання у коледжі!
             У ваговій категорії до 62кг срібною медалісткою європейської першості стала недавня випускниця коледжу Анастасія Зелених. У фіналі Анастасія поступилася росіянці Аліні Касабаєвій 2:12.
           Наймолодша учасниця у складі української команди учениця 11 класу коледжу Марія Орлевич здобула бронзову нагороду у вазі до 76кг. У 1/4 фіналу Марія поступилася майбутній фіналістці Даніелі Ткачук з Польщі, а у сутичці за ІІІ місце поклала на лопатки Кар'ю Целду з Естонії.
            На загал, українки у Дортмунді вибороли 7 золотих, 2 срібних та 1 бронзову нагороди, набрали у командному заліку 230 очок і залишили далеко позаду себе команди Росії (155 пунктів) та Туреччини (110 очків), які посіли відповідно ІІ та ІІІ місця.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиВільна боротьба

Вільна боротьба

Демчук, Соколовська і Бондаренко - переможниці Всесвітніх шкільних спортивних ігор з боротьбиВихованці коледжу спорту Данило Стасюк та Юрій Ідзінський - молодіжні чемпіони України з боротьбиІ в чоловічому Кубку України з боротьби вихованці Львівського коледжу спорту серед переможцівВихованки Львівського коледжу спорту - переможниці Кубка України з боротьбиВихованка спортколеджу Оксана Лівач на олімпіаді в Токіо зупинилась за крок від "бронзи"Вихованка Львівського коледжу спорту Тетяна кіт у Токіо восьмаВихованка Львівського коледжу спорту Алла Черкасова - бронзова призерка ігор ХХХІІ олімпіади у ТокіоНа чемпіонаті світу найкраще виступив Олександр ГригоришинП'ятеро вихованців Львівського коледжу спорту стартують на кадетському чемпіонаті світу з боротьбиЩе одна вихованка Львівського коледжу спорту їде на олімпіадуВідразу п'ятеро студенток Львівського коледжу спорту - чемпіонки Європи з боротьбиСтудент спортколеджу Данило Стасюк - бронзовий призер юніорського чемпіонату Європи з боротьбиВосьмеро вихованців спортколеджу візьмуть участь у юніорському чемпіонаті Європи з боротьбиУчениця Львівського коледжу спорту Діана Лаць на чемпіонаті Європи п'ятаОлександр Григоришин і Віталій Гончар - бронзові призери чемпіонату Європи з боротьби серед кадетів