50 років1971 - 2021
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Вільна боротьба : П'ятеро вихованців Львівського коледжу спорту стартують на кадетському чемпіонаті світу з боротьби


         Відразу п'ятеро учнів та студентів Львівського коледжу спорту стартують на чемпіонаті світу з видів спортивної боротьби серед кадетів - спортсменів віком до 17 років, який 19 липня 2021 р. розпочинається у столиці Угорщини м.Будапешті.
          Це учень 9 класу Олександр Григоришин, десятикласник Віталій Гончар, студенти-першокурсники Валентин Григоришин, Річард Руденко та Інна Бугай.
          Календар виступів вихованців коледжу на чемпіонаті світу:
-19-20 липня - А.Гончар (в/к до 48кг);
-20-21 липня - О.Григоришин (45кг), В.Григоришин (60кг),
                         Р.Руденко (92кг).
-21-22 липня - І.Бугай (72кг).
         Примітка: другого дня змагань у кожній ваговій категорії відбудуться поєдинки за призові місця.
         P.S. У Будапешті відбулося жеребкування серед борців вільного стилю і стали відомі перші суперники наших хлопців. Віталій Гончар зустрінеться з азербайджанцем Карімовим. Суперником Олександра Григоришина буде казахський борець Оралбек. На Валентина Григоришина чекає турок Унсал. Річард Руденко у кваліфікації зійдеться з казахом Куруглієвим.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиВільна боротьба

Вільна боротьба

Демчук, Соколовська і Бондаренко - переможниці Всесвітніх шкільних спортивних ігор з боротьбиВихованці коледжу спорту Данило Стасюк та Юрій Ідзінський - молодіжні чемпіони України з боротьбиІ в чоловічому Кубку України з боротьби вихованці Львівського коледжу спорту серед переможцівВихованки Львівського коледжу спорту - переможниці Кубка України з боротьбиВихованка спортколеджу Оксана Лівач на олімпіаді в Токіо зупинилась за крок від "бронзи"Вихованка Львівського коледжу спорту Тетяна кіт у Токіо восьмаВихованка Львівського коледжу спорту Алла Черкасова - бронзова призерка ігор ХХХІІ олімпіади у ТокіоНа чемпіонаті світу найкраще виступив Олександр ГригоришинП'ятеро вихованців Львівського коледжу спорту стартують на кадетському чемпіонаті світу з боротьбиЩе одна вихованка Львівського коледжу спорту їде на олімпіадуВідразу п'ятеро студенток Львівського коледжу спорту - чемпіонки Європи з боротьбиСтудент спортколеджу Данило Стасюк - бронзовий призер юніорського чемпіонату Європи з боротьбиВосьмеро вихованців спортколеджу візьмуть участь у юніорському чемпіонаті Європи з боротьбиУчениця Львівського коледжу спорту Діана Лаць на чемпіонаті Європи п'ятаОлександр Григоришин і Віталій Гончар - бронзові призери чемпіонату Європи з боротьби серед кадетів