47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Розклад консультацій


 РОЗКЛАД
консультацій  з окремих навчальних предметів
з  учнями загальноосвітньої  школи-інтернату  спортивного профілю училища у  1  семестрі  2018/2019  навчального  року
Предмет
Вчитель
Клас
Дні тижня
Години
1
Українська мова та 
література
Шишкова Н.З.
10-б
Понеділок
13.50 – 14.35
Мірка З.М.
 8
Четвер
14.15 – 15.00
Мацюх Г.Р.
10
Вівторок
11.15 – 12.00
2
Математика
Качкевич Л.Г.
9
Четвер
Понеділок
13.45 - 14.30
14.45 –15.30
Задорожна І.І.
11
Четвер
Понеділок
13.00 - 13.45
15.50 –16.35
Стасишин У.І.
10
Середа
11.15 - 12.00
4
Інформатика
Кобилецька О.І.
11
Середа
12.00 – 12.45
5
Біологія
Таранова Л.А.
10
Понеділок
14.10 – 14.55
6
Географія
Фігурна І.Я.
7
10
Четвер
Понеділок
П'ятниця
13.50 – 14.35
14.05 - 14.50
11.45 - 12.00
Ваньо Б.Б.
9
Четвер
14.30 - 15.15
 7
Історія
Кондратюк А.В.
8
Середа
11.20 – 12.05

РОЗКЛАД
консультацій  та індивідуальної роботи з учнями
загальноосвітньої  школи-інтернату  спортивного профілю училища на безоплатній основі
на 1 семестр 2018/2019  навчального  року
 
 №
Вчитель
Предмет
Дні тижня
Години
1
Мірка З.М.
Українська мова та література
Понеділок
15.00-15.45
2
Шишкова Н.З.
Українська мова та література
Вівторок
12.00-12.45
3
Мацюх Г.Р.
Українська мова та література
Вівторок
12.00-12.45
4
Переведенцева Т.І.
Математика
Вівторок
11.20-12.05
5
Грилицька О.Л.
Зарубіжна   література
Четвер
14.10-14.55
6
Задорожна І.І.
Математика
Понеділок
15.50-16.35
7
Стасишин У.І.
Математика, інформатика
Середа
12.00-12.45
8
Кобилецька О.І.
Інформатика
Середа
12.40-13.25
9
Качкевич Л.Г.
Математика
Четвер
14.30-15.15
10
Барабаш Н.Р.
Фізика
Вівторок
12.25-13.10
11
Барабаш Я.М.
Фізика, інформатика
П’ятниця
11.30-12.45
12
Фамуляк О.Я.
Хімія
Понеділок
15.00-15.45
13
Клемба Л.Ю.
Історія
Вівторок
12.00-12.45
14
Кондратюк А.В.
Історія, правознавство
Понеділок
13.20-14.05
15
Лозинський Б.Ю.
Історія
П’ятниця
12.00-12.45
16
Фігурна і.Я.
Географія, економіка
П’ятниця
12.45-13.30
17
Ваньо Б.Б.
Географія
Середа
12.20-13.15
18
Таранова Л.А.
Біологія
Середа
12.00-12.45
19
Собків К.С.
Англійська мова
Вівторок
12.00-12.45
20
Климків О.М.
Англійська мова
Середа
12.00-12.45







РОЗКЛАД
факультативних занять з  французької, німецької  мов,
країнознавства, християнської етики, «По країнах і континентах», психології особистості, методів розв'язування задач з математики, «Готуємось до ЗНО з математики» для учнів загальноосвітньої школи-інтернату спортивного профілю училища
на  1 семестр  2018/2019  навчального  року
Навчальний
 предмет       
Вчитель
Клас
День
Час
Французька мова
Троц Н.Б.
11
Понеділок
14.05- 14.50
Середа
12.30- 13.15
Четвер
13.05- 13.50
9
Понеділок
14.50- 15.35
Четвер
13.50- 14.35
П’ятниця
11.15- 12.00
Німецька мова
Чайківська І.Б.
9
Понеділок
15.15- 16.00
Вівторок
11.15- 12.00
Середа
11.15- 12.00
10
Середа
12.00- 13.30
Четвер
14.55- 16.25
Субота
12.15- 13.45
11
П’ятниця
11.15- 12.45
Вівторок
12.00- 12.45
Країно-знавство
Ваньо Б.Б.
   10
П’ятниця
11.45-12.30
Фігурна І.Я.
   10
П’ятниця
12.00-12.45
Християнська етика
Мачайло О.В.
8
Вівторок
12.30-13.15
П’ятниця
12.30-13.15
Психологія особистості
Мачайло О.В.
7
Середа
12.00- 12.45
10
Субота
11.15- 12.00
Готуємось до ЗНО з математики
Задорожна І.І.
11
Понеділок
15.00- 15.45
Біохімія
Фамуляк О.Я.
11
П’ятниця
12.00- 12.45


Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти



Бокс
Веслування на байдарках і каное
Вільна боротьба
Велоспорт
Водне поло
Гандбол
Кульова стрільба
Легка атлетика
Санний спорт
Спотривна гімнастика
Стрільба з лука
Сучасне п'ятиборство
Фехтування
Футбол
Непрофільні види