48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Футбол


Чернівецькій «Буковині» Андрій Дурдас забив тричі

У суботу 19 жовтня 2019р. відбулися матчі VІІ туру чемпіонату України з футболу серед юнацьких колективів вищої ліги у чотирьох вікових категоріях.
    
Савчук і Хлань долучилися до перемог над Вірменією

    Готуючись до кваліфікаційних ігор чемпіонату Європи, збірна юнацька команда України з футболу (гравці віком до 17 років) 11 і 13 жовтня 2019р. у Києві провела два товариські матчі з ровесниками із Вірменії. 

У грі з «Буковиною» Вадим Сологуб оформив хет-трик

    12 жовтня 2019р. усі чотири команди Львівського училища фізичної культури «УФК-Карпати» з футболу провели ігри VІ туру чемпіонату України серед дитячо-юнацьких колективів вищої ліги.

Семеро вихованців ЛУФК взяли участь у іграх юніорської збірної з футболу

    Відразу семеро вихованців Львівського училища фізичної культури взяли участь у товариських іграх юніорської збірної команди України з футболу з ровесниками із Греції, які відбулися 8 і 10 жовтня 2019р. у м.Києві. Це Валентин Горох, Владислав Мудрик, Артем Данилюк, Тимофій Калинчук, Вадим Мельнійчук, Вадим Гудзінський і Данило Сікан (всі вип. 2018р.). 


Футболісти-десятикласники ЛУФК зберегли першу сходинку турнірної таблиці

     У суботу 5 жовтня 2019р. відбулися ігри V туру чемпіонату України з футболу серед дитячо-юнацьких колективів вищої ліги. 

Футболісти-одинадцятикласники ЛУФК поза межами чільної четвірки

    У суботу 28 вересня 2019р. відбулися ігри IV туру чемпіонату України з футболу серед дитячо-юнацьких колективів вищої ліги. 

Гліб Савчук і Максим Хлань – переможці міжнародного турніру у Латвії

   Готуючись до кваліфікаційного раунду чемпіонату Європи 2020р. з футболу серед гравців віком до 17 років, який у листопаді пройде у Португалії, юнацька збірна команда України з 21 до 25 вересня 2019р. взяла участь у міжнародному турнірі у Латвії. 
Футболісти-одинадцятикласники ЛУФК оступились у Мукачевому

    У суботу 21 вересня 2019р. відбулися ігри ІІІ туру чемпіонату України з футболу серед юнацьких колективів вищої ліги. 
Футболісти ЛУФК проблем з тернополянами не мали

     У суботу 14 вересня 2019р. відбулися ігри ІІ туру групової стадії чемпіонату України з футболу серед юнацьких колективів вищої ліги сезону 2019/2020р.р. 
Фіаско футболістів ЛУФК на старті чемпіонату України

    У суботу 7 вересня 2019р. у чотирьох вікових категоріях стартував юнацький чемпіонат України з футболу сезону 2019/2020р.р. серед колективів вищої ліги. 
У чемпіонаті України футболісти ЛУФК стартують «карпатівським» дербі

           7 вересня 2019р. стартує чемпіонат України з футболу 2019/2020р.р. серед дитячо-юнацьких колективів у вищій лізі.
Команди Львівського училища фізичної культури «УФК-Карпати» у «карпатівському» дербі зустрінуться з ДЮФШ «Карпати».

Віталій Лобасюк – заслужений тренер України

       Наказом Міністра молоді та спорту України №4054 від 8 серпня 2019р. вчителю футболу Львівського училища фізичної культури Віталію Лобасюку (на фото) присвоєне почесне спортивне звання «Заслужений тренер України».
 

Квасниця, Марків і Хлань – срібні призери меморіалу Віктора Баннікова

      26-30 серпня 2019р. на футбольних полях м.Києва та Київської обл. відбувся традиційний, шістнадцятий за ліком, міжнародний турнір з футболу пам’яті першого президента Федерації футболу України Віктора Баннікова серед гравців віком до 17 років.

Іван Лобай – гравець естонського «Нимме Калью»

       Вихованець відділення футболу Львівського училища фізичної культури Іван Лобай (вип.2013р.) продовжить спортивну кар’єру у естонському клубі «Нимме Калью» з м.Таллінна. 


Денис Слюсар і Роман Дідик – переможці міжнародного меморіалу Вацлава Єжика

    Збірна юніорська команда України з футболу (вік гравців до 18 років) стала переможцем традиційного міжнародного турніру «Меморіал Вацлава Єжика», який 20-24 серпня 2019р. відбувся у Чехії у м.Усті-над-Лабем. 


Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти