Одинадцятикласник Олег Рибак – чемпіон України з сучасного п’ятиборства

2-4 лютого 2024 р у Києві відбувся Чемпіонат України з сучасного п’ятиборства серед дорослих, молоді, юнаків. Учні відділення сучасного п’ятиборства посіли такі місця:
· Рибак Олег (11 клас, на фото) – І особисте місце у чотириборстві та І у командному заліку;
· Бєлова Ліля (7 клас) – 5 особисте місце у триборстві, та 2 – у командному заліку;
· Стакурський Святослав (11 клас) – 7 особисте місце у чотириборстві та І – у командному заліку;
· Жгута Олександра (9 клас) – 9 особисте місце у чотириборстві та 3-тє у складі команди;
·  Мацан Аріадна та Гавура Яна (9 клас) – 3 місце у командному заліку та особисті 20 та 17 місця відповідно.

Юрій Ковальчук - найкращий спортсмен Львівщини за підсумками спортивного листопада 2023!

Традиційне щомісячне голосування членів виконкому Відділення НОК України у Львівській області визначило найкращим спортсменом Львівщини за підсумками листопада 2023 року, майстра спорту України міжнародного класу з сучасного п'ятиборства, випускника коледжу, Юрія Ковальчука.
 Наприкінці листопада Юрій став чемпіоном Європи з сучасного п'ятиборства серед молоді віком до 24 років у командній першості серед чоловіків. Змагання відбулися у польському місті Джонков. В індивідуальному заліку Юрій Ковальчук, який повернувся до змагань після важкого перелому руки, посів 8-ме місце.

Випускники відділення сучасного п’ятиборства – переможці та призери молодіжного чемпіонату Європи

26 листопада у польському місті Джонков завершився чемпіонат Європи серед молоді віком до 24 років з сучасного п'ятиборства. Випускник коледжу Юрій Ковальчук у командній першості здобув золоту медаль в командній першості серед чоловіків. В індивідуальному заліку Юрій посів 8-ме місце.
 Випускниця Ольга Клуннікова завоювала три медалі: "золото" в командній першості, та дві "бронзи" – одну в особистому заліку та одну в естафеті мікс.

Учень 11 Олег Рибак класу виступив на міжнародному турнірі в Польщі

Вихованець відділення сучасного п'ятиборства Олег Рибак (старший тренер відділення сучасного п'ятиборства ЗТ України Наталія Роговенко) посів 11 місце в представницькому міжнародному турнірі "Олімпійські надії", що тривав 25-30 жовтня 2023 року в польському місті Спала під егідою Польської асоціації сучасного п'ятиборства.

Учні коледжу відзначилися на змаганнях на відкритій воді “Freedom splash”

Троє вихованців відді
лення сучасного п’ятиборства (старший тренер відділення ЗТ України Наталія Роговенко) КЗ ЛОР "Львівський фаховий коледж спорту" 16 вересня 2023 року успішно змагалися в плаванні на відкритій воді на озері Задорожнє в Стрийському районі Львівщини.
Учень 11 класу Олег Рибак з новим рекордом траси виявися переможцем змагань “Freedom splash” на дистанції 10 кілометрів (2.29.39).
На змагальній дистанції 2,6 км перемогу здобув Максим Оліярник (9 клас), а його однокласник Дмитро Бондар посів третє місце на 5-ти кілометровій дистанції.

Олег Рибак тріумфував в чемпіонаті України сучасного п’ятиборства

Упродовж 8-9 вересня 2023 року з нагоди відзначення Дня фізичної культури і спорту в місті Житомирі відбувся чемпіонат України з сучасного п’ятиборства (лазер-ран). Лазер-ран – це скорочена програма сучасного п’ятиборства, яка передбачає біг і стрільбу із лазерної зброї.
У складі збірної Львівщини успішно виступили вихованці відділення сучасного п’ятиборства (ст.тренер відділення ЗТ України Наталія Роговенко). З двома золотими медалями повернувся до коледжу учень 11 класу Олег Рибак, який здобув перемогу в особистих змаганнях та в естафеті.
  На другу сходинку п’єдесталу пошани в естафетних змаганнях серед дівчат піднялися Аріадна Мацан, Олександра Жгута (9 клас) та Лілія Бєлова (7 клас). Бронзовів медалі також в естафеті, тільки серед юнаків, здобули Святослав Стахурський (11 клас) та Владислав Шах (9 клас).

Вихованець Львівського коледжу спорту Юрій Ковальчук на Європейських іграх шостий

На ІІІ Європейських іграх, які у ці дні тривають у Кракові (Польща), визначилися переможці у змішаній естафеті з сучасного п'ятиборства.
 Переможцями естафети став чеський дует Кароліна Кренкова та Мартін Влач. Друге місце посіли угорські п'ятиборці, на третьому - британці.
  Українська команда у складі вихованця Львівського коледжу спорту Юрія Ковальчука та донечанки Ірини Хохлової на шостому місці.

Перемога учнів коледжу Оліярника та Шаха на юнацькому чемпіонаті України з сучасного п'ятиборства

У м.Києві 8-10 травня 2023 р. відбувся чемпіонат України з сучасного п'ятиборства. Змагалися спортсмени різних вікових категорій.
 Серед хлопців-триборців віком до 15 років подвійну перемогу здобули учні 8 класу Львівського коледжу спорту Максим Оліярник та Владислав Шах: Максим посів І місце, Владислав - друге.
 Об'єднашись у збірну Львівської області разом з Юрієм Кушніром хлопці не мали собі рівних і в командній першості, обійшовши дві команди збірної Києва.

Владислав Шах та Максим Оліярник - переможці юнацького чемпіонату України серед триборців

У м.Львові 21-25 грудня 2022 р. у програмі юнацького чемпіонату України з сучасного п'ятиборства відбулися старти з триборства (плавання + біг зі стрільбою). Змагалися хлопці і дівчата віком до 13 років.
 Серед хлопців переможцем став учень 8 класу Львівського коледжу спорту Владислав Шах. ІІ місце посів однокласник Владислава Максим Оліярник. Владислава і Максима розділило 23 очки: 877 у Владислава і 854 у Максима.

Олег Рибак - переможець юнацького чемпіонату України з сучасного п'ятиборства

Учень 10 класу Львівського коледжу спорту Олег Рибак став переможцем юнацького чемпіонату України з сучасного п'ятиборства, який з 21 до 25 грудня 2022 р. проходив у м.Львові. Змагалися хлопці і дівчата віком до 17 років.
 У сумі чотириборства Олег набрав 1094 очки і на 16 пунктів випередив срібного призера Олександра Чернишова з Києва. Однокласник Олега Святослав Стахурський з сумою 1047 очків посів 7 місце.

Клуннікова та Ковальчук серед переможців юніорського чемпіонату України з сучасного п'ятиборства

У Львові 21-25 грудня 2022 р. у програмі чемпіонату України з сучасного п'ятиборства звання найсильніших розіграли і українські юніори - атлети віком до 21 року.
 В змаганнях дівчат переможницею юіорського чемпіонату стала вихованка Львівського коледжу спорту Ольга Клуннікова. У сумі чотирьох видів ( конкур не проводився) Ольга набрала 1145 очків і на 34 пункти випередила срібну призерку Ольгу Литвиненко з Києва.

Вихованка Львівського коледжу спорту Ольга Клуннікова - чемпіонка України з сучасного п'ятиборства

У Львові 21-25 грудня 2022 р. відбувся чемпіонат України з сучасного п'ятиборства.
 В змаганнях серед жінок переможницею чемпіонату стала вихованка Львівського коледжу спорту Ольга Клуннікова. У сумі 4-х видів (першість визначалася без конкуру) Ольга набрала 1145 очків і на 41 пункт випередила срібну призерку Ірину Бойченюк з Київщини.

Юрій Ковальчук - чемпіон Європи серед молоді, Ольга Клуннікова - бронзова призерка

У місцевості Джонкув, що біля Зеленої Гури (Польща), де у період з 15 до 21 листопада 2022 р. проходить чемпіонат Європи з сучасного п'ятиборства серед молоді віком до 24 років, визначилися переможці у особистій і командній першостях серед чоловіків та жінок.
В змаганнях чоловіків чемпіоном Європи став вихованець Львівського коледжу спорту Юрій Ковальчук. У сумі п'яти видів Юрій набрав 1517 очків і на 3 та 9 пунктів випередив німецьких п'ятиборців Морітца Клінкерта і Марка Сплетцера.

Юрій Ковальчук - четвертий лауреат юніорського чемпіонату світу з сучасного п'ятиборства

У м.Зелена Гура (Польща) 2-9 жовтня 2022 р. відбувся чемпіонат світу з сучасного п'ятиборства серед юніорів - атлетів віком до 22 років. У стартах на особисту першість серед юніорів 4 місце посів вихованець Львівського коледжу спорту Юрій Ковальчук. У сумі п'яти видів Юрій набрав 1499 очків і лише п'ятьма пунктами поступився бронзовому призеру Лео Борісу з Франції. Перемогу ж здобув угорець Міхал Колесар.

Вихованці Львівського коледжу спорту у топі чемпіонату Європи з сучасного п'ятиборства

У м.Секешфегерварі (Угорщина) 13-19 вересня 2022 р. відбувся чемпіонат Європи з сучасного п'ятиборства, у якому у складі збірної команди України взяли участь вихованці Львівського коледжу спорту Ольга Клуннікова, Юрій Ковальчук та Валерія Пермикіна.
У змішаній естафеті Ольга Клуннікова у парі з киянином Денисом Павлюком посіла 4 місце. Від ІІІ місця, яке дісталося французам, українців відділило 13 очків.