Цигурова Уляна - бронзова призерка чемпіонату України з пневматичної зброї!

5-10 лютого 2024 р. у Львові відбувся Відкритий чемпіонат України з пневматичної зброї серед спортсменів 2001 р і молодших.
Соліна Катерина (11 клас) - 20 місце.

Уляна Цигурова Віра-Марія Сивак відзначилися в чемпіонаті України з кульової стрільби

12 жовтня 2023 року у м. Вінниці завершився відкритий чемпіонат України з кульової стрільби серед спортсменів 2000 р. та молодших. У змаганнях взяли участь 220 учасників - представників 11 областей України.
  Найуспішніше у складі збірної команди Львівщини виступили учениця 11 класу Уляна Цигурова та учениця 10 класу Віра-Марія Сивак, які разом з титулованою випускницею коледжу попередніх років МСМК Владиславою Коваль, посіли друге командне місце у вправі ГП-6 з результатом 1845,5 очок.

«Успішні виступи Ігоря Кізими на Чемпіонаті Світу з кульової Стрільби 2023»

27 серпня 2023 р. на Чемпіонаті Світу з кульової стрільби, який проходить в м. Баку (Азербайджан) випускник коледжу Ігор Кізима здобув золоту медаль у стрільбі з пневматичної гвинтівки по рухомій мішені 10 м у особистому заліку, а також з товаришами по команді Денисом Баблюком та Данилом Даниленком здобули ще одну золоту медаль золота у командному заліку.
 Бажаємо подальших успіхів!

Вихованці Львівського коледжу спорту успішно виступили на літньому чемпіонаті України зі стрільби

Успішно виступили вихованці Львівського коледжу спорту на літньому чемпіонаті України з кульової стрільби, який 11-18 липня 2023 р. відбувся у м.Вінниці.
  Дворазовим чемпіоном України у особистій першості став Володимир Пастернак. Володимир переміг у стрільбі зі стандартного пістолета на 25м та у швидкісній стрільбі з пістолета. Свою третю золоту медаль Володимир здобув у командній стрільбі.

Павло Коростильов на Європейських іграх четвертий у командній стрільбі з пістолета

У передостанній день, 1 липня 2023 р., у стрілецькій програмі ІІІ Європейських ігор, яка проходить у м.Хожуві, були розіграні нагороди командних змагань у швидкісній стрільбі з пістолета на 25м серед чоловіків.
 Переможцями Ігор стало французьке тріо Клеман Бессаге, Ян Чеснель, Жан Кікампуа, які у фінальній дуелі здолали команду Чехії.

Вихованці Львівського коледжу спорту Святослав Гудзий та Олег Царьков на Європейських іграх четверті

На ІІІ Європейських іграх у Кракові (Польща) тривають змагання з кульової стрільби.
 У командній стрільбі з пневматичної гвинтівки з відстані 10м українська збірна у складі вихованців Львівського коледжу спорту Святослава Гудзого, Олега Царькова та черкащанина Сергія Куліша посіла 4 місце. В дуелі за ІІІ місце українці поступилися австрійцям 2:16.
 А переможцями ігор стало угорське тріо Золан Пеклер, Іштван Пені, Шома Хаммерл, які у фіналі здолали хорватських стрільців 16:2.

Анастасія Німець та Юлія Коростильова - переможниці ІІІ Європейських ігор зі стрільби з пістолета

28 червня 2023 р. у стрілецькій програмі ІІІ Європейських ігор були розіграні нагороди у командній стрільбі з малокаліберного пістолета на 25м серед жінок. Перемігши у фіналі господинь змагань - команду Польщі, переможницями Ігор стала збірна команда України у складі вихованок Львівського коледжу спорту Анастасії Німець, Юлії Коростильової та чернігівчанки Олени Костевич. Бронзові нагороди дісталися німецьких стрільчихам, які у дуелі за ІІІ місце перемогли угорок.

Вихованці коледжу спорту Павло та Юлія Коростильови - переможці ІІІ європейських ігор зі стрільби

У стрілецькій програмі ІІІ Європейських ігор, яка проходить у м.Вроцлаві, 27 червня 2023 р. відбулися змагання змішаних команд у швидкісній стрільбі з пістолета на 25м.
 Переможцями змагань стала українська пара у складі вихованців Львівського коледжу спорту Павла та Юлії Коростильових. У фіналі українці не залишили жодних шансів чеському дуету Матей Рампула/Альжбета Дедова, яких перемогли з рахунком 16:6.
 Ще одна українська команда у складі вихованки коледжу Анастасії Німець та полтавця Максима Городинця посіла 5 місце.

Вихованка Львівського коледжу спорту Анастасія Німець - срібна призерка Кубка світу зі стрільби

У столиці Перу м.Лімі 12-17 квітня 2023 р. відбувся Кубок світу з кульової стрільби.
 У стрільбі з малокаліберного пістолета на 25м срібною призеркою світового Кубка стала вихованка Львівського коледжу спорту Анастасія Німець. У фінальній дуелі Анастасія з рахунком 26:28 поступилася китаянці Сішен Фенг.

Вихованець коледжу спорту Павло Коростильов - бронзовий призер чемпіонату Європи зі стрільби

У столиці Естонії м.Таллінні у ці дні проходить чемпіонат Європи зі стрільби з пневматичної зброї.
 У командній стрільбі з пістолета бронзові медалі виборола збірна команда України у складі вихованця Львівського коледжу спорту Павла Коростильова, киянина Віктора Банькіна та Олега Омельчука з Рівного. У "бронзовому" матчі українці здолали команду Латвії 17:13.
 Чемпіонами ж Європи стали турецькі стрільці, які у фіналі перемогли Німеччину 16:14.

Вихованці коледжу спорту Павло та Юлія Коростильови - переможці Гран Прі iSSF зі стрільби

У м. Осієку (Хорватія) 17-21 січня 2023 р. відбувся Гран Прі ISSF (Міжнародної федерації спортивної стрільби) зі стрільби з пневматичної зброї.
 У дуелях змішаних команд переможцями Гран Прі став український дует у складі вихованців Львівського коледжу спорту Павла та Юлії Коростильових. У "золотому" фіналі українці у напруженому поєдинку з рахунком 17:15 перемогли корейську пару Джангхі Квак/Сонгву Хан.

Вихованець коледжу спорту Павло Коростильов - чотириразовий медаліст чемпіонату світу зі стрільби

У столиці Єгипту Каїрі продовжується чемпіонат світу з кульової стрільби.
 24 жовтня 2022 р. тут були розіграні нагороди у командній першості зі швидкісної стрільби з пістолета на 25м серед чоловіків.

Вихованка Львівського коледжу спорту Юлія Коростильова - чемпіонка світу зі стрільби

20 жовтня 2022 р. на чемпіонаті світу з кульової стрільби, який у ці дні проходить у столиці Єгипту м.Каїрі, визначилися переможці у швидкісній стрільбі з пістолета змішаними командами.

Третя нагорода світового стрілецького чемпіонату від вихованця коледжу спорту Павла Коростильова

Вихованець Львівського коледжу спорту Павло Коростильов виборов вже третю медаль на чемпіонату світу з кульової стрільби, який у ці дні проходить у столиці Єгипту м.Каїрі. Увечері 19 жовтня 2022 р. Павло разом з чернігівкою Оленою Костевич став бронзовим призером у стрільбі зі стандартного пістолета на 25м змішаними командами. У поєдинку за ІІІ місце український дует переміг польську пару Клавдію Брес та Оскара Мілівека 16:4. Чемпіонами світу стали німецькі стрільці, "срібло" - у корейців.

Вихованець Львівського коледжу спорту Павло Коростильов - чемпіон світу зі стрільби

У столиці Єгипту м.Каїрі, де у ці дні проходить чемпіонат світу з кульової стрільби, 19 жовтня 2022 р. розіграні нагороди у стрільбі зі стандартного малокаліберного пістолета на 25м.
Чемпіоном світу у цій вправі став вихованець Львівського коледжу спорту Павло Коростильов. За 60 пострілів Павло вибив 582 очки і відразу на сім пунктів випередив срібного призера змагань олімпійського чемпіона Крістіана Райца з Німеччини. Бронзовим призером чемпіонату став індієць Віяйвеер Сідху.