Студент Львівського коледжу спорту Олександр Панциру - чемпіон України зі стрільби з лука

У Львові 23 - 27 травня 2023 р. відбувся чемпіонат України зі стрільби з лука серед юніорів.
  У командних змаганнях серед хлопців чемпіонами України стала збірна команда Львівської області, у складі якої виступав студент ІІІ курсу Львівського коледжу спорту Олександр Панциру. Асистували Олександру недавній випускник коледжу Костянтин Ваксман та Іван Перков.

Вихованка коледжу спорту Соломія Гнип - дворазова лауреатка Гран Прі Європи зі стрільби з лука

У м.Умаг (Хорватія) 29 травня - 4 червня 2023 р. відбувся Гран Прі Європи зі стрільби з лука.
У дуелях на особисту першість серед жінок бронзовою лауреаткою Гран Прі стала вихованка Львівського коледжу спорту Соломія Гнип. У поєдинку за ІІІ місце Соломія здолала іншу українку Анастасію Павлову 7:1, а до того перемогла польку Александру Оздобу 6:5 (9:7), словачку Денісу Баранкову 6:2, Меланію Гаубіл з Франції 6:4 і у півфіналі за додатковими показниками 5:6 (10:10) поступилася іспанці Лейре Фернандез-Інфанте.

Панциру та Фадєєва - переможці юніорського чемпіонату України зі стрільби з лука у приміщенні

У Львові 20-24 січня 2023 р. відбувся чемпіонат України зі стрільби з лука у приміщенні серед юніорів. Змагалися молоді лучники віком до 20 років.
 В дуелях юніорів на особисту першість переможцем чемпіонату став студент ІІІ курсу Львівського коледжу спорту Олександр Панциру. У поєдинку за чемпіонство Олександр здолав сумчанина Артема Батраченка 6:0. Минулорічний випускник коледжу Олексій Чепік посів ІІІ місце і виборов бронзову медаль.

Павло Сорока - бронзовий призер юнацького чемпіонату України зі стрільби з лука

У м.Львові 18-21 листопада 2022 р. відбувся чемпіонат України зі стрільби з лука у приміщенні серед юнаків і дівчат віком до 18 років.
 У командній першості серед юнаків бронзовим призером чемпіонату стала збірна команда Львівщини-ІІ, у складі якої виступав учень 10 класу Львівського коледжу спорту Павло Сорока.

Студент коледжу спорту Панциру - срібний та бронзовий призер чемпіонату України зі стрільби з лука

У м Чернівцях 15-18 вересня 2022 р. відбувся чемпіонат України зі стрільби з лука.
 У командній першості серед чоловіків срібним призером чемпіонату стала збірна команда Львівської області, у складі якої виступав студент ІІІ курсу Львівського коледжу спорту Олександр Панциру. У фіналі львів'яни поступилися сумчанам 0:6. Ще одним учасником "срібного" колективу був іменитий вихованець коледжу заслужений майстер спорту Маркіян Івашко.

Панциру та Фадєєва серед переможців юніорського чемпіонату України зі стрільби з лука

У Львові 5-9 вересня  2022 р. відбувся чемпіонат України зі стрільби з лука серед юніорів. Змагалися молоді лучники віком до 20 років.
 У дуелях серед юніорів бронзовим призером чемпіонату став студент ІІІ курсу Львівського коледжу спорту Олександр Панциру. У півфіналі Олександр у напруженому поєдинку за додатковою стрілою поступився майбутньому переможцю змагань львів'янину Ігору Табаці 5:6 (8:9), а в поєдинку за ІІІ місце здолав свого однокурсника Назара Кучковського 6:2. У Кучковського четверта підсумкова позиція.

Вихованка Львівського коледжу спорту Соломія Гнип серед призерів Кубка України зі стрільби з лука

У м.Львові 15-18 серпня 2022 р. відбувся Кубок України зі стрільби з лука пам'яті заслуженого тренера України Богдана Кокота.
 В дуелях жінок з олімпійського лука бронзовою призеркою Кубка стала вихованка Львівського коледжу спорту Соломія Гнип. У 1/2 фіналу Соломія поступилася майбутній переможниці Ірині Третьяковій з Харкова 3:7, а в поєдинку за ІІІ місце перемогла свою землячку Анну Колос 7:1.

Анастасія Фадєєва - чемпіонка Європи, Олександр Панциру - бронзовий призер

У м.Ліллешолл (Великобританія). де у ці дні проходить молодіжний чемпіонат Європи зі стрільби з лука, 19 серпня 2022 р. визначилися переможці у командній першості.
 Серед дівчат вікової категорії до 17 років чемпіонками Європи стала збірна команда України у складі студентки І курсу Львівського коледжу спорту Анастасії Фадєєвої. сумчанки Дарії Коваль та харків'янки Поліни Звєрєвої. У фіналі українки на залишили жодних шансів збірній Туреччини 6:0. А до того з таким же рахунком декласували команди Італії та Польщі.

Анастасія Фадєєва та Олександр Панциру змагатимуться на молодіжному чемпіонаті Європи

У містечку Ліллешолл (Великобританія) 16 серпня 2022 р. кваліфікаційним раундом стартував молодіжний чемпіонат Європи зі стрільби з лука. Кращі молоді робінгуди старого континенту виборюватимуть нагороди у двох вікових категоріях: до 17 років (кадети) та до 20 років (юніори).

Анастасія Німець, Олег Царьков та Олександр Галкін - бронзові призери Кубка світу зі стрільби

У столиці Азербайджану м.Баку впродовж 29 травня - 7 червня 2022 р. триває етап Кубка світу з кульової стрільби. У стрільбі зі спортивного пістолета на 25м бронзовою призеркою Кубка серед жінок стала вихованка Львівського коледжу спорту Анастасія Німець (дів.прізвище Бондарук). Перемогла болгарка Антоанета Костадінова, срібна медаль дісталася угорці Вероніці Майор.

Олександр Панциру - переможець міжнародних змагань зі стрільби з лука у Польщі

У столиці Польщі м.Варшаві 28-29 травня 2022 р. відбулися традиційні міжнародні змагання пам'яті відомого польського тренера Мечислава Новаковського зі стрільби з лука. Змагання проводились за системою кваліфікаційного раунду: 2 серії по 36 пострілів з відстані 70м.

Учні коледжу спорту Анастасія Фадєєва та Олександр Панциру -медалісти міжнародних змагань у Словенії

У м.Камніку (Словенія) 6-8 травня 2022 р. у програмі світових рейтингових змагань "Кубок Вероніки" зі стрільби з лука відбулися дуелі серед атлетів кадетської та юніорської вікових категорій. Серед дівчат віком до 17 років срібною медалісткою змагань стала учениця 11 класу Львівського коледжу спорту Анастасія Фадєєва. У фіналі турніру Анастасія поступилася словачці Ніні Неметовій 2:6, а на шляху до фіналу перемогла Шеллі Хілтон з Ізраїлю 6:0, Ніколу Свободну з Чехії 6:2 та словенку Метку Облюбак 6:0.

Вихованка Львівського коледжу спорту Соломія Гнип у десятці кращих Кубка світу зі стрільби з лука

У м.Анталії (Туреччина) 18-24 квітня 2022 р. відбувся І етап Кубка світу зі стрільби з лука. В змаганнях жінок на особисту першість 9 місце на Кубку посіла вихованка Львівського коледжу спорту Соломія Гнип. У 1/8 фіналу Соломія поступилася майбутній бронзовій призерці Катаріні Бауер з Німеччини 2:6.

Жанна Наумова - чемпіонка Європи, Олександр Панциру - бронзовий призер

У м.Лашко (Словенія) 14-18 лютого 2022 р. відбувся чемпіонат Європи зі стрільби з лука у приміщенні.
 В категорії юніорок - дівчат віком до 20 років чемпіонками Європи у командній стрільбі стала збірна команда України у складі студентки ІІІ курсу Львівського коледжу спорту Жанни Наумової, ще однієї львів'янки Дзвенислави Черник та Дарії Коваль з Сум. У фіналі українки не залишили жодних шансів команді Італії, яку перемогли з рахунком 6:0. А перед тим здобули такі ж впевнені перемоги над Грузією 6:0 та Туреччиною 5:1.

На чемпіонаті України зі стрільби з лука вихованці коледжу спорту відзначилися у командних змаганнях

На чемпіонаті України зі стрільби з лука у приміщенні, який 10-13 січня 2022 р. відбувся у м.Сумах, вихованці Львівського коледжу спорту відзначилися у командних змаганнях.