50 років1971 - 2021
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Велоспорт


Святослав Горбовий на юніорському чемпіонаті світу з велотреку чотирнадцятий у перегонах з вибування

       У столиці Єгипту м.Каїрі 1-5 вересня 2021 р. відбувся чемпіонат світу з велоперегонів на треку серед юніорів. 
Микита Яковлєв та Андрій Ганзін - четверті лауреати світового Кубка націй з велоперегонів на треку

     У м.Калі (Колумбія) 9-12 вересня 2021 р. відбувся Кубок націй Міжнародного союзу велосипедистів (UCI) з велоперегонів на треку.
Соломія Лукачук - дворазова переможниця чемпіонату України з велоперегонів на треку

      На Київському відкритому велодромі 29-31 серпня 2021 р. відбувся чемпіонат України з велоперегонів на треку у олімпійських видах змагань.
В перегонах жінок дворазовою переможницею чемпіонату стала цьогорічна випускниця Львівського коледжу спорту Соломія Лукачук. У складі збірного колективу Соломія перемогла у командній гонці переслідування, а разом з іще однією вихованкою коледжу Тетяною Клімченко - у командному спринті. У парній гонці, т.зв. медісоні, Лукачук і Клімченко вибороли срібні нагороди.Десятикласниця Кароліна Келюх - триразова чемпіонка України з велоперегонів на треку серед юніорок

       На відкритому Київському велодромі 29-31 серпня 2021 р. у програмі чемпіонату України з велоперегонів на треку з олімпійських видів змагань відбулася і національна юніорська першість - змагалися велотрековики віком до 18 років.Юлія Бірюкова та Анна Нагірна - чемпіонки світу з велоперегонів на шосе серед військовослужбовців

       У м.Пуатьє, що у Франції, 25-27 серпня 2021 р. відбувся чемпіонат світу з велоперегонів на шосе серед військовослужбовців.

Велосипедисти Львівського коледжу спорту змагались на молодіжному чемпіонаті Європи

   Четверо вихованців Львівського коледжу спорту змагались на чемпіонаті Європи з велоперегонів на треку серед молоді віком до 23 років та юніорів, який 17 - 22 серпня 2021 р. відбувся у м.Апельдорні, що у Нідерландах.Данило Яковлєв і Матвій Хацинський-переможці юніорського чемпіонату України з велоперегонів на треку

         У м.Києві 6-9 серпня 2021 р. у програмі дорослого чемпіонату України з велоперегонів на треку з неолімпійських видів змагань звання чемпіонів розіграли і українські юніори.
      У індивідуальній гонці переслідування на 3км переможцем юніорського чемпіонату став учень 11 класу Львівського коледжу спорту Данило Яковлєв. Данило переміг також і у гонці "темпо".
      У гонці скретч - різновиді групових перегонів не мав собі рівних учень 10 класу Матвій Хацинський.


Студент спортколеджу Андрій Ганзін - дворазовий чемпіон України з велоперегонів на треку

      На Київському відкритому велодромі 6-9 серпня 2021 р. відбувся чемпіонат України з велоперегонів на треку з неолімпійських видів змагань.
      У гонці скретч - різновиді групових перегонів чемпіоном України серед чоловіків став студент ІІІ курсу Львівського коледжу спорту Андрій Ганзін. Вихованець коледжу Роман Гладиш став бронзовим призером, а цьогорічний випускник Микита Яковлєв посів 7 місце.
 
 
 
 
 
 
       

Святослав Горбовий - призер юніорського чемпіонату України з велосипедного спринтерського омніуму

      У м.Львові 26-29 липня 2021 р. у програмі міжнародних велосипедних змагань на треку "Відкритий Кубок Львова" були розіграні нагороди чемпіонату України зі спринтерського омніуму.
        В категорії юніорів срібним призером чемпіонату став студент І курсу Львівського коледжу спорту Святослав Горбовий. У сумі трьох видів Святослав набрав 125 очок і 25 пунктами поступився харків'янину Данилу Кириченку.


Святослав Горбовий та Володимир Кондратенко - переможці "Відкритого Кубка Львова" з велоперегонів

      У Львові 26-28 липня 2021 р. у програмі міжнародних рейтингових змагань "ВІдкритий Кубок Львова" з велоперегонів на треку відбулися юніорські заїзди. 

Вихованці коледжу спорту серед лауреатів "Відкритого Кубка Львова" з велоперегонів на треку

       26-28 липня 2021 р. у Львові на критому велодромі СКА відбулися міжнародні рейтингові змагання "Відкритий Кубок Львова" з велоперегонів на треку. Поруч з сильнішими українськими велотрековиками участь у змаганнях взяли атлети з Білорусі, Литви та Польщі.
   У гонці медісон (перегони парами) срібними призерами змагань стали цьогорічний випускник Львівського коледжу спорту Микита Яковлєв та студент ІІІ курсу Андрій Ганзін. Хлопці поступилися лише першим номерам української збірної вихованцю коледжу Роману Гладишу та тернополянину Віталію Гриніву.

Данило Яковлєв та Віктор Лисцев серед лідерів юнацького велоспорту на шосе

            У м.Святогірську 4-6 липня 2021 р. відбувся юнацький чемпіонат України з велоперегонів на шосе у олімпійських видах програми.
         Серед юнаків віком до 16 років бронзовим призером чемпіонату у груповій гонці на 84км став учень 11 класу Львівського коледжу спорту Данило Яковлєв.
        У індивідуальній гонці на час на дистанцію 15км Данило показав четвертий результат - 22.19,0хв.

Данило Яковлєв - дворазовий переможець юнацького чемпіонату України з велоперегонів на шосе

         У м.Кременчуці 24-27 червня 2021 р. відбувся юнацький чемпіонат України з велоперегонів на шосе.
         У парній гонці на час переможцем чемпіонату серед юнаків віком до 16 років став учень 10 класу Львівського коледжу спорту Данило Яковлєв. Асистував Данилу киянин Матвій Ушаков. Дистанцію 10км хлопці здолали за 12.35,799хв.
         Свою другу перемогу на цьому чемпіонаті Данило виборов у гонці критеріум.
         У груповій гонці на 50км у Данила срібна медаль.

Студент Микита Яковлєв - срібний призер молодіжного чемпіонату України з велоперегонів на шосе

          На карпатських дорогах Львівщини та частково Закарпаття 15-19 червня 2021 р. відбувся чемпіонат України з велоперегонів на шосе.
              У індивідуальній гонці на час на дистанцію 25км срібним призером чемпіонату серед молоді віком до 23 років став студент ІІІ курсу Львівського коледжу спорту Микита Яковлєв. Другокурсник Андрій Ганзін посів 18 місце. У парі з недавнім випускником коледжу Олександром Кривичем хлопці показали четвертий результат у командному заліку.
           Третьокурсниця Соломія Лукачук посіла 9 місце в індивідуальній гонці та сьоме - у груповій на 140км у перегонах серед жінок віком до 23 років.

Учні-велосипедисти спортколеджу Данило Яковлєв і Матвій Хацинський і на шосе серед лідерів

         
   У м.Кропивницькому 28-30 травня 2021 р. відбувся командний чемпіонат України з велоперегонів на шосе серед юнаків віком до 16 років.
             У індивідуальній гонці на 15км срібним призером чемпіонату став учень 10 класу Львівського коледжу спорту Данило Яковлєв. Дев'ятикласник Матвій Хацинський посів 26 місце.
           У командній першості хлопці у складі збірної команди четверті.

Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти