Матвій Хацинський - вдруге на найвищій сходинці п'єдесталу в швейцарському Гренхені!

Знову приємна звістка зі швейцарського велотреку: першокурсник Матвій Хацинський переміг у груповій гонці з вибуттям на рейтингових міжнародних змаганнях з велосипедного спорту категорії С-1, де тактично грамотно розібрався зі своїми суперниками у віковій групі U-19!
 Вітаємо й тренерів Матвія: Заслужених тренерів України А.Каргута та М.Залигіна!

Матвій Хацинський - переможець міжнародних змагань з велоспорту!

На одному з найкращих в Европі велотреків міста Гренхен (Швейцарія) тривають міжнародні змагання з велосипедного спорту категорії С-1, де перемогою у складі збірної команди України в груповій гонці за очками на 80 кіл (у віковій групі U-19) відзначився студент першого курсу Матвій Хацинський (тренери ЗТУ Андрій Каргут, Микола Залигін).
  Матвій тактично грамотно розібрався зі своїми суперниками у віковій групі U-19!

Першокурсниця Кароліна Келюх виграє гран прі Польщі

В польському місті Прушкув з 8 до 10 грудня 2023 року відбуваються міжнародні рейтингові змагання UCI з велоспорту на треку JSW Grand Prix Poland.
 Студентка I курсу Кароліна Келюх (на фото, І місце) виборола золоту медаль в гонці кейрін серед юніорок. У цій дисципліні вона випередила 12 суперниць з Польщі, Чехії, Литви та України.

Вихованці відділення велоспорту відзначилися в литовському Паневежесі

Вперше в Паневежесі (Литва) на Kalnapilio arena відбулися представницькі міжнародні змагання другого класу Міжнародної федерації велоспорту UCI «2023 Nordic Track Cycling Championships» за участю понад 90 велотрековиків, які представляли збірні команди Литви, Латвії, Фінляндії, Норвегії, Швеції, Словаччини та України.
 У складі збірної команди України в цих міжнародних рейтингових змаганнях успішно виступили вихованці відділення велосипедного спорту (старший тренер відділення: ЗТ України Андрій Каргут).
    Зокрема, студент другого курсу Даниїл Яковлев (на фото) відзначився двома медалями: «золото» в гонці з вибуттям та «срібло» в скретчі, а учениця 11 класу Єлизавета Дзіман виборола «бронзову» нагороду в груповій гонці серед юніорок.

Вихованці відділення велоспорту відзначилися в чемпіонаті та Кубку України з велоспорту-2023

Упродовж 1-5 листопада 2023 року на львівському велотреку НСБЛВС МО України за участю понад 200 спортсменів відбувся Кубок України (чоловіки жінки) та чемпіонат України зі спринтерського омніуму (юнаки, дівчата, молодші юнаки, молодші дівчата).
  Відділення велосипедного спорту КЗ ЛОР "Львівський фаховий коледж спорту" представляли усі його вихованці: 17 учнів та студентів.
 В Кубку України серед жінок домінувала студентка першого курсу Кароліна Келюх (на фото), яка виборола 4 золоті медалі: в командному спринті, кейріні, гіті 500 метрів та спринті.
  Другокурсник Даніїл Яковлев двічі піднімався на найвищу сходинку національного п’єдесталу серед чоловіків: в командній гонці та медісоні.

На київському велотреці домінували Кароліна Келюх та Даніїл Яковлев

Команда велосипедистів Львівського фахового коледжу спорту феєрично виступила в чемпіонаті України з велосипедного спорту (олімпійські види програми - юніори, юніорки, юнаки, дівчата, молодші юнаки, молодші дівчата).
       На відкритому велотреці з цементним покриттям у місті Києві вихованці відділення велоспорту (старший тренер відділення, ЗТ України Андрій Каргут) здобули 60 (!) медалей різного гатунку:
41 золота, 9 срібних та 10 бронзових медалей у різних вікових категоріях.
  Беззастережну тотальну перевагу продемонстрували лідери юніорської збірної команди України Кароліна Келюх (I курс) та Даніїл Яковлев (II курс) – на фото.

Велосипедисти Львівського фахового коледжу спорту - чемпіони України в командній гонці серед юнаків!

Показали найкращий результат та стали Чемпіонами України: Максим Щербацький (учень 10 класу), Владислав Голяк (9 клас), Андрій Головченко (11 клас).

Даніїл Яковлев - чемпіон світу серед юніорів у олімпійському виді велотрекових перегонів омніумі!

В м. Калі ( Колумбія ) триває юніорський Чемпіонат світу з велоспорту на треку. Даніїл виборов золоту медаль в найскладнішому виді олімпійської програми, гонці омніум. Срібло у представника Словенії Žak Eržen, бронза у Bruno Kessler з Німеччини.

На чемпіонаті Європи Кароліна Келюх п'ята у кейріні

16 липня 2023 р. у м.Анадія (Португалія) завершився чемпіонат Європи з велоперегонів на треку серед молоді віком до 23 років та юніорів.
 Після перемоги у спринті в категорії юніорок, про що ми уже писали (див.http://ufk.lviv.ua/ua-category-cycling-tab1-news8541.html), одинадцятикласниця Львівського коледжу спорту Кароліна Келюх посіла 5 місце у кейріні (гонка за мотоциклом). Перемогу у цьому виді змагань здобула італійка Беатріче Бертоліні.

Додик, Дільний та Мацьків - мультимедалісти юнацького чемпіонату України з велоспорту на треку

У другій частині юнацького чемпіонату України з велоперегонів на треку, який 12-16 липня 2023 р. проходив на львівському велодромі СКА, юні велотрековики змагалися у олімпійських видах програми.
 Серед дівчат вікової категорії до 14 років семиразовою чемпіонкою України стала учениця 9 класу Львівського коледжу спорту Анастасія Додик. Анастасія перемогла у командній гонці переслідування, командному спринті, гіті на 200м з ходу, спринті, кейріні, медісоні та омніумі.

І в олімпійських видах програми велотрековики Львівського коледжу спорту найсильніші в Україні

Після денної перерви у Львові на закритому велодромі СКА продовжився юнацький чемпіонат України з велоперегонів на треку. 12-16 липня 2023 р. юна зміна українського велотрекового спорту змагалася у олімпійських видах програми. Змагання проходили у двох вікових категоріях: до 16 і до 14 років.
 Серед старших юнаків знову рівних не було велотрековикам Львівського коледжу спорту.
Відразу чотири золотих нагороди в активі учня 10 класу Максима Щербацького, Максим переміг у командній гонці переслідування на 3км, командному спринті, медісоні та омніумі.

Студент Львівського коледжу спорту Данило Яковлєв стартував на юніорському "Тур де Франс"

13 липня 2023 р.  паралельно з велогонкою "Тур де Франс" стартувала юніорська велогонка "Тур де Вальроме", яка вважається юніорською складовою цих найпрестижніших професіональних велоперегонів на шосе.
 Участь у юніорській "Тур де Франс" у складі бахрейнської команди "Cannibal Victorious U-19 Development Team" бере студент ІІ курсу Львівського коледжу спорту Данило Яковлєв.

Кароліна Келюх - чемпіонка Європи з велоспорту на треку

У м.Анадьї (Португалія) на місцевому велодромі триває чемпіонат Європи з велоперегонів на треку серед молоді віком до 23 років та юніорів.
 На завершення третього змагального дня, 13 липня 2023 р., чемпіонкою Європи у спринті серед дівчат-юніорок стала одинадцятикласниця Львівського коледжу спорту Кароліна Келюх.
 На шляху до подіуму Кароліна послідовно перемогла італійку Беатріче Бертоліні, британку Віоріку Ранд та у фіналі француженку Марію-Луїзу Дровбе.

Троє вихованців коледжу змагатимуться на молодіжному чемпіонаті Європи з велоперегонів на треку

11 липня 2023 р. у м.Анадьї (Португалія) стартував чемпіонат Європи з велоперегонів на треку серед молоді віком до 23 років та юніорів (спортсмени віком до 18 років).
 У складі юніорської збірної України на чемпіонаті змагатимуться студент ІІ курсу Львівського коледжу спорту Данило Яковлєв та цьогорічна випускниця 11 класу Кароліна Келюх. За молодіжну збірну виступатиме недавній випускник і старший брат Данила Микита Яковлєв.

Анастасія Додик та Микола Дільний - переможці юнацького чемпіонату України з велоперегонів на треку

Ми вже повідомляли, що учні-велосипедисти Львівського коледжу спорту успішно виступили на юнацькому чемпіонаті України з велоперегонів на треку, який 7-10 липня 2023 р. відбувся у Львові.
 Не відставали від старшокласників і їх молодші товариші, які змагалися у віковій категорії до 14 років.