50 років1971 - 2021
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види


На Олімпійському уроці–майже 300 учнів та студентів найкращого в Україні Львівського коледжу спорту!

       З нагоди відзначення Дня фізичної культури і спорту та традиційного проєкту Національного олімпійського комітету України «Всеукраїнський олімпійський урок» і «Олімпійський тиждень» учні та студенти Львівського фахового коледжу спорту взяли участь у традиційній щорічній першості з легкоатлетичного кросу, який цьогоріч було присвячено 50-річчю від дня утворення у Львові закладу спеціалізовані освіти спортивного профілю.  

Переможці і призери першості коледжу з легкоатлетичного кросу

11 вересня 2021р.                                                              Стрийський парк
 
ДІВЧАТА 7 – 8 КЛАСІВ    дистанція 1 км :  
 
місце
Прізвище, ім’я
вид спорту
клас
результат
1
Павліченко Вероніка
Вільна боротьба
8
4.16,30
2
Білоусова Яна
гандбол
8
4.20,23
3
Петренко Марина
гандбол
7
4.23,23
 
ЮНАКИ 7 - 8 КЛАСІВ     дистанція 1 км :  
 
місце
Прізвище, ім’я
вид спорту
клас
результат
1
Демків Артем
футбол
7
3.44,49
2
Душний Богдан
баскетбол
8
3.49,31
3
Лемак Єдуард
бокс
8
3.54,02
 
 
ДІВЧАТА 9 - 10 КЛАСІВ   дистанція 1 км :  
 
місце
Прізвище, ім’я
вид спорту
клас
результат
1
Мальована Вікторія
гандбол
9
4.10,80
2
Біліченко Юлія
гандбол
9
4.12,37
3
Дьолог Яна
гандбол
10
4.13,05
 
ЮНАКИ   9 - 10 КЛАСІВ   дистанція 1 км :  
 
місце
Прізвище, ім’я
вид спорту
клас
результат
1
Горох Єгор
Вільна боротьба
10
3.16,37
2
Кіт Руслан
Вільна боротьба
10
3.26,57
3
Бенцак Роман
плавання
10
3.32,51
 
ДІВЧАТА 11 КЛАСІВ,  І-ІІІ КУРСІВ   дистанція 1 км :  
 
місце
Прізвище, ім’я
вид спорту
клас/курс
результат
1
Хоменець Олександра
Вільна боротьба
ІІ
3.57,50
2
Шеремет Марина
фехтування
11
3.59,93
3
Дубіль Алевтина
Легка атлетика
11
4.00,57
 
ЮНАКИ 11 КЛАСІВ,  І-ІІІ КУРСІВ   дистанція 2 км :
 
місце
Прізвище, ім’я
вид спорту
клас/курс
результат
1
Костишин Сергій
Вільна боротьба
І
8.06,13
2
Витвицький Владислаав
бокс
11
8.35,48
3
Чугайовський Сергій
Вільна боротьба
11
8.55,87
  

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

 

Вихованець спортколеджу Павло Коростильов - найкращий спортсмен Львівщини у олімпійському липні

        Виконком відділення Національного олімпійського комітету у Львівській області визначив найкращого спортсмена Львівщини за результатами олімпійського липня.
    Цього почесного титулу удостоєний вихованець Львівського коледжу спорту Павло Коростильов.П'ятеро вихованців Львівського коледжу спорту їдуть на олімпіаду в Токіо

       7 липня 2021р. відбулося засідання виконкому Національного олімпійського комітету України, на якому було затверджено склад олімпійської команди України для участі у Іграх ХХХІІ олімпіади у м.Токіо.
      Україну на найголовніших світових змаганнях представлятимуть 158 спортсменів, які змагатимуться у 25 видах спорту.

Свято Останнього дзвоника у Львівському коледжі спорту

    У Львівському фаховому коледжі спорту відбувся урочистий урок на тему «Дзвінок для нас звучить останній…». Це була своєрідна подорож, що дозволила згадати все те прекрасне, що було в шкільному житті, запланувати на майбутнє, подарувала позитивні емоції учням та вчителям.

У дружбі з книгою: підведено підсумки конкурсів

    У Львівському фаховому коледжі спорту педагогічний колектив системно працює над вихованням життєво компетентної особистості, яка вміє оперувати знаннями з різних галузей. Традиційно наприкінці навчального року підведено підсумки конкурсів, які забезпечують зацікавленість учнів до навчання, а саме:
- кращий читач шкільної бібліотеки;
- краще збереження підручників;
- кращий учнівський щоденник.
 
 

Каріна Сидорак - чемпіонка, Сніжана Ощіпко - віцечемпіонка України з худ. гімнастики серед юніорок

        У м.Білій Церкві 14-17 травня 2021 р. відбувся чемпіонат України з художньої гімнастики.
     У категорії юніорок триразовою чемпіонкою України стала учениця 8 класу Львівського коледжу спорту Каріна Сидорак. К складі збірної України Каріна перемогла у групових вправах у багатоборстві, у вправах з п'ятьма стрічками та у вправах з п'ятьма м'ячами.

Найкращий в Україні заклад спортивного профілю запрошує на навчання юних спортсменів

       Комунальний заклад Львівської обласної ради «Львівський фаховий коледж спорту» (колишнє училище фізичної культури), в рік свого 50-річного ювілею, оголошує прийом на навчання та удосконалення спортивної майстерності спортивно обдарованих учнів 7-11 класів та випускників середньої школи для здобуття освіти на рівні молодшого фахового бакалавра за спеціальністю 017 «Фізична культура та спорт».


6 травня - День Львівського коледжу спорту

     Вже традиційно 6 травня, на Свято Юрія-Переможця, Львівський фаховий коледж спорту відзначає День закладу. Цьогорічний святковий день особливий, бо його педагогічний та учнівсько-студентський колективи відзначають 50-річчя з дня утворення колишнього спортінтернату, згодом училища фізичної культури, а нині коледжу спорту.
     Адже саме Святий Юрій - покровитель відважних воїнів, лицарів, героїв - надихає на чесну, відкриту, справедливу боротьбу, дає життєві сили у тяжкі хвилини, дарує Перемогу. А у Львівському коледжі спорту, незважаючи ні на що, ось уже півстоліття виховують українських чемпіонів, а покровительство святого Юрія над закладом додає його вихованцям впевненості, рішучості, віри у свої сили, жаги до перемоги, сили духу. Без цих вольових якостей і психології переможця не може відбутися спортсмен – переможець.
 

Соломія Винник – найкраща спортсменка Львівського коледжу спорту за результатами 2020 року

    Напередодні Дня коледжу, який традиційно відзначається 6 травня – у день святого Юрія-Переможця, Львівський коледж спорту визначив символічну десятку кращих спортсменів за результатами 2020 року.
      Найкращою спортсменкою коледжу стала студентка ІІ курсу, майстер спорту міжнародного класу Соломія Винник. Цей титул Соломії принесла срібна медаль чемпіонату Європи з жіночої боротьби у м. Римі (Італія). В доробку Соломії також ІІ місце на Київському міжнародному турнірі та 4 місце на світовому рейтинговому турнірі у Італії.
          Друге місце у рейтингу посів студент ІІІ курсу Денис Баблюк. Таку високу позицію Денису дозволили посісти дві золоті, одна срібна та одна бронзова медалі чемпіонату Європи зі стрільби по рухомій мішені серед юніорів.
 

Юлія Ткач – найуспішніша випускниця Львівського коледжу спорту у 2020 році

        Вже традиційно, поруч із визначенням кращих спортсменів року з нагоди Дня закладу, Львівський коледж спорту сформував символічний рейтинг найуспішніших випускників.
      Очолила рейтинг випускниця відділення вільної боротьби, заслужений майстер спорту України Юлія Ткач.   У убогий на спортивні події 2020 р. Юлія втретє у своїй кар’єрі стала чемпіонкою Європи з жіночої боротьби.
      На другій позиції рейтингу вихованець відділення велоспорту, заслужений майстер спорту Роман Гладиш. Роман – срібний призер чемпіонату Європи та п’ятий лауреат Кубка світу з велоперегонів на треку.

Андрій Каргут – найкращий тренер Львівського коледжу спорту за результатами 2020 року

           За результатами участі учнів і студентів у офіційних національних і міжнародних змаганнях 2020 року педагогічна рада Львівського коледжу спорту визначила кращих тренерів закладу.
               Рейтинг найкращих очолив заслужений тренер України з велоспорту Андрій Каргут. В доробку Андрія Каргута 3776 залікових очків, нарахованих за успішні виступи впродовж року його вихованців Соломії Лукачук, Микити Яковлєва, Андрія Ганзіна, Анастасії Кривич, Володимира Кондратенка.
            Друге місце у рейтингу посів вчитель гандболу Віталій Надич. 2020 року команди спортколеджу стали переможцями чемпіонату України серед жіночих команд вищої ліги, чемпіонату України серед дівчат віком до 17 років, посіли ІІІ місце на чемпіонаті серед дівчат віком до 15 років. Минулорічні випускниці коледжу Ірина Прокоп’як та Христина Майкут стали чемпіонками України у складі львівської «Галичанки».

ХРИСТОС ВОСКРЕС! ВОІСТИНУ ВОСКРЕС!

 

Десятикласниця коледжу Марія Городня - срібна призерка міжнародних змагань "Multinations" з плавання

     У м.Броварах 17-18 квітня 2021 р. відбулися міжнародні юніорські змагання "Multinations" з плавання за участі збірних команд Португалії, Румунії, Словаччини, Туреччини, Чехії та України. Змагалися хлопці віком до 17 та дівчата віком до 16 років.

Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти