50 років1971 - 2021
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Веслування на байдарках і каное


Софія Поцюрко - четверта лауреатка міжнародної веслувальної регати "Олімпійські надії"

     Біля 800 учасників у віці від 15 до 17 років з 33 країн, включаючи Австралію, Аргентину, Нову Зеландію, США, Канаду, Туніс, Сінгапур, Японію взяли участь у міжнародній регаті "Олімпійські надії" з веслування на байдарках і каное, яка 10-12 вересня 2021 р. відбулася у містечку Рачіце (Чехія). Одинадцятикласниця Софія Поцюрко - четверта лауреатка юніорського чемпіонату світу з веслування

        У містечку Монтемор-у-Велю, що на заході Португалії, 3-6 вересня 2021 р. відбувся чемпіонат світу з веслування на байдарках і каное серед молоді до 23 років та юніорів.
У перегонах на двомісних байдарках на дистанцію 200м 4 місце в категорії юніорок посів український екіпаж у складі учениці 11 класу Львівського коледжу спорту Софії Поцюрко та хмельничанки Ганни Павлової. До нагород українкам забракло 1,2сек.

Вихованка Львівського коледжу спорту Валерія Терета - бронзова призерка молодіжного чемпіонату світу

      У португальському містечку Монтемор-у-Велю 3-6 вересня 2021 р. відбувся чемпіонат світу з веслування на байдарках і каное серед молоді віком до 23 років та юніорів. 

Вихованці Львівського коледжу спорту на подіумі командного чемпіонату України з веслування

     Відразу тринадцятеро вихованців Львівського коледжу спорту зійшли на нагородний подіум командного чемпіонату України з веслування на байдарках і каное, який 13-16 серпня 2021 р. відбувся у м.Дніпрі. На загал, вони вибороли 38 медалей, серед них 17 золотих. А у такому виді програми як каное-одиночка - 500м весь п'єдестал пошани був за вихованцями коледжу. Переміг Тарас Міщук, друге місце посів Віталій Вергелес, третє - Тарас Мазовський.
 
   

Ілля Горлов і Денис Венгер - дворазові переможці чемпіонату України з веслування серед ДЮСШ і СДЮШОР

         У м.Умані 23-25 липня 2021 р. відбувся чемпіонат України з веслування на байдарках і каное серед команд ДЮСШ і СДЮШОР.
        Серед хлопців вікової категорії до 14 років дворазовими переможцями чемпіонату стали учні 9 класу Львівського коледжу спорту Ілля Горлов та Денис Венгер. Ілля та Денис почергово перемогли у перегонах на каное-двійках на дистанції 500 і 1000м.
         Учениці 8 класу Марія Жук та Анастасія Федорчак вибороли срібні нагороди у байдарці-двійці на 500м. На дистанції 200м дівчата посіли 6 місце.
        Ще один восьмикласник Іван Козороз фінішував п'ятим у байдарці-одиночці на дистанції 1000м та сьомим - на 200м.

Вихованка спортколеджу Іванна Андрухів - срібна призерка чемпіонату України з веслувального марафону

        У м.Вінниці 12-15 липня 2021 р. відбувся чемпіонат України з веслувального марафону на байдарках і каное.
      У перегонах на байдарках-двійках на дистанцію 26,2км срібною призеркою чемпіонату у парі з киянкою Анастасією Юркевич стала цьогорічна випускниця Львівського коледжу спорту Іванна Андрухів. Час срібних медалісток - 2год 18хв 07сек.

Студентка спортколеджу Валерія Терета на молодіжному чемпіонаті Європи з веслування двічі четверта

       У м.Познані (Польща) 24-27 червня 2021 р. відбувся чемпіонат Європи з веслування на байдарках і каное серед молоді віком до 23 років та юніорів.
       У перегонах на двомісних каное на дистанцію 500м 4 місце серед жінок посів український екіпаж у складі студентки ІІІ курсу Львівського коледжу спорту Валерії Терети та Олени Циганкової з Рівного. Бронзовим призеркам Анніці Лоске та Офелії Преллер з Німеччини українки поступилися лише 0,024сек.
    На дистанції 200м ситуація повторилася. І тут Валерія та Олена знову четверті з відставанням від ІІІ місця, яке дісталося полячкам, 0,083сек

Четверо вихованців спортколеджу візьмуть участь у молодіжному чемпіонаті Європи з веслування

           У період з 24 до 27 червня 2021 р. у польській Познані відбудеться чемпіонат Європи з веслування на байдарках і каное серед молоді віком до 23 років та юніорів.

Учні Львівського коледжу спорту - переможці юнацького чемпіонату України з веслування

            У м.Ковелі 9-13 червня 2021 р. відбувся юнацький чемпіонат України з веслування на байдарках і каное. Змагалися юні веслярі віком до 16 і до 14 років.
      Серед шістнадцятилітніх дворазовою чемпіонкою України стала учениця 10 класу Львівського коледжу спорту Софія Поцюрко. Софія перемогла у перегонах на одномісних байдарках на дистанцію 200м та у байдарці-двійці на 500м. У байдарці-двійці Софії асистувала її однокласниця Вікторія Дячук.
            У байдарці-одиночці на 500м Софія - срібна призерка. Вікторія тут на п'ятому місці.
Десятикласник Сергій Данько у парі з учнем дев'ятого класу Артемом Ямковим вибороли срібні медалі у перегонах на каное-двійках на 200м, стали бронзовими призерами на 500 та посіли 5 місце на 1000м.

Вихованець спортколеджу Віталій вергелес - бронзовий призер чемпіонату Європи з веслування

        У м.Познані (Польща), де 3 червня 2021 р. розпочався чемпіонат Європи з веслування на байдарках і каное, розіграні перші нагороди континентальної першості.

Вихованці Львівського коледжу спорту серед лідерів національного веслування на байдарках і каное

          У м.Дніпрі 26-29 травня 2021 р. відбувся особистий чемпіонат України з веслування на байдарках і каное пам'яті тренера Вячеслава Сорокіна.
           У перегонах на каное-двійках (змішані екіпажі) чемпіонами України стала студентка ІІІ курсу Львівського коледжу спорту Валерія Терета та недавній випускник закладу Тарас Мазовський.
         Окрім цієї перемоги в активі Валерії ще дві срібні нагороди у каное-двійці серед жінок. Разом із своєю напарницею Оленою Циганковою з Рівного Валерія посіла ІІ місце у олімпійському відборі на дистанції 500м, де дівчата поступились лише першим номерам збірної Людмилі Лузан та Анастасії Четверіковій, та на 200м.

Вихованці Львівського коледжу спорту задавали тон і на юніорському чемпіонаті з веслування

          У м.Дніпрі 20-24 травня 2021 р. паралельно з молодіжною першістю відбувся і юніорський чемпіонат України з веслування на байдарках і каное - змагалися веслярі віком до 18 років.
        У перегонах на байдарках-четвірках на дистанцію 200м переможницею чемпіонату у складі збірного екіпажу стала учениця 10 класу Львівського коледжу спорту Софія Поцюрко.    
         У байдарці-двійці на цю ж дистанцію Софія посіла ІІІ місце.

Валерія Терета, Іванна Андрухів та Ілона Кушнірук - мультимедалістки молодіжного чемпіонату України

           У м.Дніпрі 20-24 травня 2021 р. відбувся чемпіонат України з веслування на байдарках і каное серед молоді віком до 23 років.
        В перегонах каноїсток чотириразовою чемпіонкою України стала студентка ІІІ курсу Львівського коледжу спорту Валерія Терета. Валерія перемогла у одномісному човні на дистанцію 500м, у парі з рівнянкою Оленою Циганковою у каное-двійці на 200 і 500м та разом з випускником коледжу Тарасом Мазовським у каное-двійці змішаними екіпажами. Окрім того, Валерія посіла ІІІ місце у каное-одиночці на 200м.

Вихованець спортколеджу Віталій Вергелес - бронзовий призер кубка світу з веслування на каное

           У м.Сегеді (Угорщина) 14-16 травня 2021 р. відбувся перший цьогоріч етап Кубка світу з веслування на байдарках та каное.
         У перегонах на двомісних каное на дистанцію 500м бронзовими призерами Кубка став український дует у складі вихованця Львівського коледжу спорту Віталія Вергелеса та ковельчанина Андрія Рибачка.

Вихованці спортколеджу- переможці юніорського Кубка України з веслування

       У м.Дніпрі 9-12 квітня 2021 р. паралельно з Кубком України з веслування на байдарках і каное пам'яті олімпійської чемпіонки Юлії Рябчинської серед дорослих спортсменів були розіграні нагороди і юніорського Кубка - змагалися спортсмени віком до 18 років.
              У перегонах на байдарці-четвірці на дистанцію 200м перемогу здобув екіпаж зб.Львівської обл., у якому веслували учениці Львівського коледжу спорту одинадцятикласниця Аліса Коротаєва та десятикласниця Софія Поцюрко.

Смотрите уличные тренажеры на нашем сайте.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти