49 років1971 - 2020
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Спорт


Керівник - заступник директора з навчально-методичної роботи, кандидат педагогічних наук, професор, Заслужений працівник фізичної культури та спорту України Вацеба Оксана Михайлівна

Адреса: 79044 Україна, м. Львів, вул. Княгині Ольги, 1
Телефон:   +380 322 38 27 95 (роб.)   
Факс:  +380 322 38 27 92
е-mail: ovaceba@ukr.net


ОРГАНІЗАЦІЯ ПІДГОТОВКИ СПОРТИВНОГО РЕЗЕРВУ
 
Основним завданням училища, як спеціалізованого навчального закладу спортивного профілю, є підготовка спортивного резерву до національних збірних команд України з основних олімпійських видів спорту. Види спорту, з яких ведеться підготовка спортсменів в училищі, визначаються планом спортивної спеціалізації, який затверджується Міністерством молоді та спорту України на олімпійський цикл.
 
Спортивна підготовка студентів в училищі носить поглиблений та інтенсивний характер і проводиться відповідно до типового навчального плану з видів спорту, який затверджується Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України.
Організація навчально-тренувального процесу в училищі здійснюється на основі сучасних методів і технологій спортивного тренування з широким застосуванням допоміжних засобів підготовки, медико-відновлювальних заходів і планується на базі засвоєння високих тренувальних і змагальних навантажень, різнобічного фізичного розвитку, раціональної організації режиму дня. Основними формами спортивної підготовки в училищі є групові навчально-тренувальні та теоретичні заняття, тренування за індивідуальними планами та індивідуальна робота, участь у спортивних змаганнях, навчально-тренувальних зборах, відновлювально-профілактичні та оздоровчі заходи тощо.
Навчально-тренувальний процес планується з врахуванням Єдиного плану-календаря всеукраїнських і міжнародних спортивних заходів Міністерства молоді та спорту України, відповідно до плану-кошторису спортивних заходів училища на поточний фінансовий рік, затвердженого Головним управлінням освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації. Училище широко кооперує свою спортивну діяльність з державними органами управління фізичною культурою і спортом, дитячо-юнацькими школами олімпійського резерву, спортивними товариствами та клубами, командами майстрів з ігрових видів спорту, школою вищої спортивної майстерності, спорідненими навчальними закладами, центрами олімпійської підготовки та національними збірними командами різних вікових груп.
       
Навчально-тренувальний процес в училищі забезпечують
51 вчитель зі спорту, в тому числі:
20 Заслужених тренерів України
24 майстрів спорту та майстрів спорту міжнародного класу
3 Заслужених працівників фізичної культури та спорту України
21 вчитель зі спорту вищої категоріїКонтакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиБокс
Веслування на байдарках і каное
Вільна боротьба
Велоспорт
Водне поло
Гандбол
Кульова стрільба
Легка атлетика
Санний спорт
Спотривна гімнастика
Стрільба з лука
Сучасне п'ятиборство
Фехтування
Футбол
Непрофільні види