48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Навчальні результати



Рейтинг учнів загальноосвітньої школи-інтернату училища за підсумками 2018/2019 навчального року
(навчальні показники)
Місце за рік
Місце за І сем.
Прізвище учня
КРНД за рік
КРНД за І сем.
Відділення
Клас
ВИСОКИЙ РІВЕНЬ
1
1
Санніков Микола
0,935
0,926
сучасне п’ятиборство
10-в
2
5
Мокрик Мар'ян
0,875
0,847
футбол
11-б
3
7
Назарчук Роман
0,870
0.843
футбол
10-б
4-5
4
Перевізник Сандра
0,866
0,852
веслування на байдарках і каное
10-а
3
Яремко Діана
0.856
додатковий контингент (художня гімнастика)
11-в
6
2
Чучмарьова Яна
0,863
0,863
кульова стрільба
8-а
7-8
6
Сівкова Божена
0,856
0,843
веслування на байдарках і каное
10-а
13
Рубаха Остап
0,833
легка атлетика
10-г
9-10
9
Токарська Діана
0,848
0,833
додатковий контингент (художня гімнастика)
7
10
Хмельовський Денис
0,833
футбол
7
11
15
Клуннікова Ольга
0,847
0,824
сучасне п’ятиборство
10-в
12-13
16
Савчук Гліб
0,838
0,815
футбол
10-б
14
Фокащук Назар
0,833
футбол
11-б
14-15
22
Коваль Вікторія
0,833
0,794
гандбол
8-б
20
Коваль Єлизавета
0,799
гандбол
8-б
16
8
Костюк Ростислав
0,828
0,833
футбол
7
17-18
17
Бабич Назар
0,824
0,814
сучасне п’ятиборство
9-б
18
Щерба Вероніка
0,801
гандбол
10-в
19-20
38
Булачек Володимир
0,819
0,764
водне поло
11-в
11
Козловський Денис
0,833
футбол
9-в
21
19
Бавшина Вікторія
0,815
0,801
стрільба з лука
10-г
22
26
Шах Артур
0,814
0,779
футбол
8-а
23
34
Балух Ігор
0,810
0,769
водне поло
11-в
24
-
Максимець Максим
0,809
-
футбол
9-а
25
41
Васильєва Софія
0,806
0,755
стрільба з лука
10-г
26
44
Чекмак Андрій
0,801
0,750
вільна боротьба
11-в
27-28
36
Дуда Зоряна
0,799
0,765
гандбол
9-б
75
Яроцький Тарас
0,725
футбол
9-в
29
97
Дуб Андрій
0,796
0,704
футбол
11-б
30-31
27
Черновол Анастасія
0,794
0,779
гандбол
9-б
28
Кукуруза Вадим
0,779
футбол
9-в
32-35
34
Скобельська Манола
0,792
0,769
вільна боротьба
10-а
37
Махінка Денис
0,764
футбол
10-б
85
Гінка Анна-Лаура
0,713
додатковий контингент (теніс)
11-а
24
Іваночко Анастасія
0,792
додатковий контингент (художня гімнастика)
11-в
36-38
33
Костриця Олександр
0,789
0,770
футбол
7
30
Шкрет Анна
0,775
санний спорт
8-а
23
Ібрагімов Роман
0,794
футбол
9-в
39
32
Майкут Христина
0,787
0,773
гандбол
10-в
40-42
29
Волошин Мілана
0,784
0,775
додатковий контингент (теніс)
7
39
Занік Юліанна
0,760
додатковий контингент (теніс)
8-б
31
Строєнко Юрій
0,775
бокс
9-в
43-46
61
Хомутовський Вадим
0,782
0,731
футбол
10-б
21
Горик Ярослав
0,796
стрільба з лука
11-б
81
Ковальчук Юрій
0,718
сучасне п'ятиборство
11-б
50
Федишин Марта
0,745
додатковий контингент (художня гімнастика)
10-в
47-48
67
Хімінець Максим
0,775
0,730
футбол
7
53
Сморжанюк Володимир
0,740
футбол
8-а
49
63
Шеремета Софія
0,773
0,731
вільна боротьба
11-а
50-52
58
Артимович Дмитро
0,770
0,735
футбол
7
48
Бала Анастасія
0,745
легка атлетика
9-б
43
Музика Ігор
0,750
легка атлетика
9-б
53-54
42
Трач Юлія
0,769
0,755
кульова стрільба
11-а
80
Цюрпалевич Аліна
0,718
додатковий контингент (теніс)
11-а
55-57
96
Марків Ростислав
0,764
0,704
футбол
10-б
62
Кузнєцов Олександр
0,731
водне поло
10-г
86
Бас Віолета
0,713
кульова стрільба
11-а
58-59
60
Ломницький Андрій
0,760
0,735
футбол
8-а
74
Савчин Володимир
0,725
футбол
8-а
60-62
54
Шепіленко Катерина
0,759
0,736
додатковий контингент (гірськолижний спорт)
10-а
95
Васютик Денис
0,704
футбол
10-б
79
Кашперук Іван
0,718
футбол
10-б
63-66
65
Єлманова Анна
0,755
0,730
кульова стрільба
7
45
Здріла Каріна
0,745
гандбол
7
66
Федіна Давид
0,730
футбол
7
64
Воробець Роман
0,730
водне поло
11-в
67-70
99
Муха Христина
0,750
0,699
кульова стрільба
10-а
55
Реган Руслан
0,736
легка атлетика
11-б
51
Петрусенко Артемій
0,741
водне поло
10-в
49
Савчин Софія-Надія
0,745
гандбол
10-в
ДОСТАТНІЙ РІВЕНЬ
71-79
73
Поцюрко Софія
0,745
0,725
веслування на байдарках каное
8-а
102
Твердохліб Софія
0,696
фехтування
8-б
46
Василів Ольга
0,745
веслування на байдарках та каное
9-а
47
Скорупська Анастасія
0,745
додатковий контингент (великий теніс)
9-а
68
Дідошак Олександр
0,727
вільна боротьба
10-г
57
Яремчук Вадим
0,736
футбол
11-б
82
Буць Ян-Данило
0,716
водне поло
9-б
92
Полащенко Павло
0,706
водне поло
9-б
70
Глушко Іван
0,760
футбол
9-в
80-81
106
Алєйнікова Марія
0,741
0,694
легка атлетика
10-г
84
Павлюх Соломія
0,713
стрільба з лука
10-г
82-84
72
Фамуляк Олег
0,740
0,725
футбол
7
59
Катрич Віталій
0,735
футбол
8-а
78
Коротаєва Аліса
0,721
веслування на байдарках та каное
9-а
85
70
Ходор Марія-Владислава
0,736
0,727
легка атлетика
11-в
86-88
71
Калинка Владислава
0,735
0,727
фехтування
7
108
Шмотолоха Божена
0,691
велоспорт
8-а
77
Троян Матвій
0,721
водне поло
8-б
89
89
Тарновська Евеліна
0,731
0,708
кульова стрільба
11-а
90-93
123
Коробов Максим
0,730
0,676
футбол
7
113
Шпак Ангеліна
0,686
гандбол
7
76
Гупаловський Дминтро
0,721
водне поло
8-б
88
Любінський Ігор
0,711
водне поло
9-б
94-96
95
Падошик Ольга
0,727
0,704
вільна боротьба
10-а
52
Сулик Марія
0,741
кульова стрільба
11-а
56
Стень Сергій
0,736
футбол
11-б
97
110
Хацко Данило
0,725
0,691
водне поло
9-б
98-99
105
Сапуга Марко
0,722
0,694
футбол
10-б
83
Прокоп’як Ірина
0,713
гандбол
10-в
100
93
Лютий Тарас
0,721
0,706
фехтування
9-б
101
98
Валієва Марина
0,718
0,704
гандбол
11-в
102-104
132
Блащук Костянтин
0,716
0,667
футбол
8-а
35
Балог Ярослав
0,769
футбол
11-б
124
Гентош Анастасія
0,676
фехтування
9-б
105-108
215
Якубець Ігор
0,713
0,606
водне поло
10-г
116
Сущак Назар
0,685
футбол
11-б
117
Козак Катерина
0,685
гандбол
11-в
87
Прусак Руслан
0,713
вільна боротьба
11-в
109
91
Бас Денис
0,708
0,708
водне поло
11-в
110-113
112
Постемський Олександр
0,706
0,686
футбол
7
136
Веремієнко Іван
0,662
футбол
8-а
120
Кучірка владислав
0,681
футбол
8-а
134
Шарун Володимир
0,667
футбол
9-в
114-118
127
Плескун Роман
0,704
0,671
кульова стрільба
10-а
104
Приступа Уляна
0,694
веслування на байдарках і каное
10-а
155
Лата Єлизавета
0,653
легка атлетика
10-г
126
Яценко Василь
0,676
вільна боротьба
10-г
135
Грозний-Фіалковський Кіріл
0,667
фехтування
10-в
119-120
100
Гулевський Денис
0,699
0,699
футбол
11-б
153
Крук Аліна
0,657
додатковий контингент (плавання)
11-в
121-123
107
Білецький Дмитро
0,696
0,691
футбол
7
205
Горлова Олександра
0,613
сучасне п’ятиборство
9-б
139
Дубовий Іван
0,662
футбол
9-в
124-127
175
Гірняк Андрій - Роман
0,691
0,632
кульова стрільба
8-а
178
Рой Анна
0,632
додатковий контингент (художня гімнастика)
8-б
103
Матвіїв Юрій
0,696
футбол
9-в
140
Штифанович Олександр
0,662
футбол
9-в
128-133
154
Толстяк Дмитро
0,690
0,653
футбол
10-б
69
Ганзін Андрій
0,727
велоспорт
11-а
227
Гротовицький Богдан
0,593
кульова стрільба
11-а
101
Дідик Роман
0,699
футбол
11-б
131
Ходукін Михайло
0,671
футбол
11-б
152
Раделицький Юрій
0,657
футбол
11-б
134-140
118
Гаврилиця Іван
0,686
0,681
футбол
7
156
Коваленко Дмитро
0,652
футбол
8-а
268
Агаджанов Чінгіз
0,554
водне поло
9-б
115
Максимейко Юлія
0,685
гандбол
9-б
125
Гриньків Дмитро
0,676
футбол
9-в
110
Іванюк Ігор
0,691
футбол
9-в
111
Шомко Василь
0,691
футбол
9-в
141-143
128
Хоменець Олександра
0,685
0,671
вільна боротьба
10-а
122
Гащук Максим
0,681
водне поло
10-г
141
Точілін Андрій
0,662
легка атлетика
10-г
144-150
119
Креховецький Станіслав
0,681
0,681
санний спорт
7
121
Лаць Діана
0,681
вільна боротьба
9-а
214
Поліщук Володимир
0,606
кульова стрільба
10-а
144
Репало Олександр
0.662
футбол
11-б
90
Дяк Святослав
0,708
футбол
11-б
145
Ляховенко Дар'я
0,662
гандбол
11-в
130
Бобак Данило
0,671
фехтування
10-в
151-155
182
Вівчарук Вероніка
0,676
0,627
гандбол
7
137
Мох Олександра
0,662
санний спорт
9-а
220
Винницький Василь
0,602
додатковий контингент (триатлон)
11-в
138
Дорош Ігор
0,662
футбол
9-в
165
Шарабура Єгор
0,647
футбол
9-в
156-159
146
Тарнакін Владислав
0,672
0,657
футбол
7
-
Федорчук Богдан
-
бокс
8-б
162
Івашків Дмитро
0,648
футбол
11-б
148
Краснобокий Юрій
0,657
футбол
9-в
160-161
161
Юзвяк Каріна
0,671
0,648
санний спорт
11-а
151
Караїм Максим
0,657
легка атлетика
11-б
162-170
157
Кокіль Єгор
0,667
0,.652
футбол
8-а
198
Городня Марія
0,618
додатковий контингент (плавання)
8-б
228
Кутна Софія
0,588
стрільба з лука
8-б
222
Мартинюк Людмила
0,598
гандбол
8-б
180
Кондратенко Володимир
0,632
велоспорт
9-а
207
Назаренко Вікторія
0,613
кульова стрільба
9-а
143
Винник Соломія
0,662
вільна боротьба
11-а
147
Поляк Марія
0,657
гандбол
9-б
149
Безсмертна Олександра
0,657
додатковий контингент (художня гімнастика)
10-в
171-176
169
Гончар Віталій
0,662
0,637
вільна боротьба
7
174
Кучер Дмитро
0,632
футбол
7
177
Стародуб Юлія
0,632
кульова стрільба
8-а
190
Соколов Данило
0,623
водне поло
8-б
186
Панциру Олександр
0,625
стрільба з лука
10-г
167
Завальний Олексій
0,639
водне поло
10-в
177-187
-
Вакулик Денис
0,657
-
футбол
8-а
212
Тарас Олег
0,608
додатковий контингент (плавання)
8-б
166
Орлевич Марія
0,642
вільна боротьба
9-а
172
Квасниця Ілля
0,634
футбол
10-б
150
Кіраль Олег
0,657
бокс
10-г
143
Винник Марія
0,.662
вільна боротьба
11-а
183
Васковський Данило
0,627
легка атлетика
9-б
192
Гнелицька Олена
0,623
гандбол
9-б
193
Мазепа Михайло
0,623
легка атлетика
9-б
200
Борис Владислав
0,618
бокс
9-в
164
Скиба Максим
0,647
футбол
9-в
188-189
163
Петрушко Вікторія
0,653
0,648
гандбол
11-в
196
Цімко Ольга
0,620
додатковий контингент (дзюдо)
10-в
190
158
Рожко Дмитро
0,652
0,652
футбол
8-а
191
187
Мацола Дарина
0,648
0,625
вільна боротьба
11-а
192-193
205
Горлова Валентина
0,647
0,613
сучасне п'ятиборство
8-б
191
Пшеничняк Христина
0,623
вільна боротьба
9-а
194-199
232
Прус Дмитро
0,644
0,588
санний спорт
10-а
168
Гілевич Крістіна
0,639
кульова стрільба
11-а
160
Закашевська Маргарита
0,648
додатковий контингент (важка атлетика)
11-а
236
Пилипів Олег-Роман
0,588
санний спорт
11-а
196
Слюсар Денис
0,620
футбол
11-б
204
Мартинюк Дем'ян
0,616
футбол
11-б
200
185
Никифорук Діана
0,644
0,625
гандбол
10-в
201-203
189
Шайда Денис
0,642
0,623
футбол
7
176
Маланчук Іван
0,632
футбол
8-а
218
Сологуб Вадим
0,603
футбол
9-в
204
224
Наумова Жанна
0,639
0,597
стрільба з лука
11-в
205-207
188
Данилюк Максим
0,637
0,623
футбол
7
206
Кузнєцов Дмитро
0,613
водне поло
8-б
179
Кондратенко Віктор
0,632
велоспорт
9-а
208-209
234
Ісальський Любомир
0,634
0,579
стрільба з лука
10-г
159
Дяченко Олеся
0,648
гандбол
10-в
210
184
Микитюк Олена
0,632
0,627
легка атлетика
9-б
211-213
173
Дмитришин Діана
0,630
0,634
гандбол
11-в
228
Панченяк Владислав
0,593
водне поло
11-в
219
Ткач Андрій
0,602
вільна боротьба
10-в
214-215
170
Гутник Юлія
0,627
0,637
гандбол
7
1999
Зелик Арсеній
0,618
водне поло
9-б
216-217
275
Гнідь Остап
0,625
0,551
водне поло
11-в
235
Троян Станіслав
0,588
водне поло
10-в
218
256
Мотрич Віталій
0,623
0,564
бокс
9-в
219
-
Непейпієв Руслан
0,620
-
футбол
10-б
235
П'ястка Ростислав
0,588
бокс
10-г
299
Прокопюк Валерія
0,528
вільна боротьба
11-а
222
221
Недоступ наталія
0,618
0,598
кульова стрільба
8-а
223
194
Толстіков Артем
0,616
0,620
водне поло
10-в
224-227
210
Ніколаєв Віктор
0,613
0,608
футбол
8-а
197
Яковлєв Даніїл
0,618
велоспорт
8-а
230
Бобак Володимир
0,588
фехтування
9-б
213
Напірко Олег
0,608
додатковий контингент (настільний теніс)
9-в
228-229
242
Петрук Нікіта
0,611
0,583
футбол
10-б
259
Шупарський Владислав
0,560
вільна боротьба
10-г
230-234
171
Шеховцова Олександра
0,608
0,637
вільна боротьба
7
246
Мельничук Юля
0,574
вільна боротьба
9-а
227
Павелко Віра
0,583
кульова стрільба
9-а
223
Гойда Яків
0,598
фехтування
9-б
225
Трило Тарас
0,593
легка атлетика
9-б
235-238
250
Дурдас Андрій
0,606
0.569
футбол
10-б
216
Буртник Василь
0,606
футбол
11-б
340
Боднар Тарас
0,435
футбол
11-б
276
Федорко Захар
0,551
водне поло
11-в
239-242
267
Михайлов Андрій
0,603
0,554
водне поло
8-б
283
Корчемлюк Станіслав
0,544
додатковий контингент(дзюдо)
9-а
230
Мілова Вікторія
0,583
бокс
9-б
247
Рава Уляна
0,574
легка атлетика
9-б
243
258
Юришка Віталій
0,602
0,560
футбол
10-б
244
291
Єлманова Марія
0,598
0,539
легка атлетика
9-б
245-249
243
Горбовий Святослав
0,593
0,574
велоспорт
9-а
226
Котовенко Костянтин
0,593
футбол
10-б
202
Хлань Максим
0,616
футбол
10-б
217
Білик Юрій
0,606
вільна боротьба
11-в
237
Овчаренко Ангеліна
0,588
гандбол
11-в
250-258
209
Качмар Назар
0,588
0,608
санний спорт
7
277
Антонюк Андріана
0,549
легка атлетика
8-б
261
Манюк Олександра
0,559
гандбол
8-б
282
Михайлишин Сергій
0,544
вільна боротьба
8-б
251
Заяц Тетяна
0,569
вільна боротьба
11-а
203
Борисенко В'ячеслав
0,616
футбол
11-б
208
Бойчук Олег
0,613
футбол
11-б
248
Онищук Софія
0,569
фехтування
9-б
231
Григорів Тарас
0,588
вільна боротьба
9-в
259
309
Слонівський Віталій
0,583
0,520
сучасне п'ятиборство
8-б
260-261
273
Кривенко Давид
0,579
0,551
футбол
11-б
265
Борисевич Яна
0,556
гандбол
11-в
262-264
262
Куріпко Тимофій
0,578
0,559
кульова стрільба
9-а
249
Федун Юлія
0,569
сучасне п’ятиборство
9-б
255
Григоришин Валентин
0,564
вільна боротьба
9-в
265-267
229
Микиєвич Вадим
0,574
0,588
санний спорт
8-а
295
Фетько Олександр
0,534
футбол
8-а
300
Микитюк Богдан
0,528
бокс
11-б
268-276
281
Тупий Максим
0,569
0,544
санний спорт
7
266
Хіміч Анна-Марія
0,554
легка атлетика
7
244
Драгула Андрій
0,574
велоспорт
8-а
289
Мікула Лук'ян
0,539
водне поло
8-б
303
Бугай Інна
0,525
вільна боротьба
9-а
257
Кривич Анастасія
0,560
велоспорт
10-а
263
Река Мар'ян
0,556
веслування
10-а
269
Рощін Максим
0,554
фехтування
9-б
252
Попик Михайло
0,565
додатковий контингент (настільний теніс)
10-в
277-278
301
Микитюк Максим
0,565
0,528
бокс
11-б
260
Борик Максим
0,560
стрільба з лука
11-в
279-280
253
Дебич Василь
0,564
0,564
футбол
8-а
292
Лисюк Роман
0,539
футбол
9-в
281
293
Зазуляк Олександр
0,560
0,537
вільна боротьба
10-г
282-283
284
Лозинський Павло
0,559
0,544
сучасне п’ятиборство
9-б
270
Василенко Михайло
0,554
бокс
9-в
284-289
321
Будзяк Микола    
0,556
0,505
вільна боротьба
10-г
286
Булах Єва
0,542
стрільба з лука
10-г
272
Герус Анастасія
0,551
легка атлетика
10-г
280
Савчин Володимир
0,546
веслування на байдарках і каное
11-а
288
Сліпець Остап
0,542
стрільба з лука
11-б
307
Степанюк Віталій
0,523
водне поло
11-в
290-293
315
Корнілов Володимир
0,554
0,510
вільна боротьба
8-б
297
Антошків Марко
0,529
веслування на байдарках та каное
9-а
254
Коломийцев Павло
0,564
водне поло
9-б
317
Васільєв Маркіян
0,510
бокс
9-в
294-297
285
Шутяк Юрій
0,551
0,542
веслування на байдарках і каное
10-а
294
Яблонський Андріан
0,537
футбол
11-б
296
Мота Денис
0,532
бокс
11-б
306
Боруцький Назар
0,523
легка атлетика
11-б
298-300
275
Семенюк Павло
0,546
0,551
легка атлетика
11-б
328
Шмига Максим
0,495
фехтування
11-в
264
Самсонов Єгор
0,556
водне поло
10-в
301-303
290
Чепік Олексій
0,544
0,539
стрільба з лука
8-б
278
Костишин Сергій
0,549
вільна боротьба
9-в
298
Лукеча Павло
0,529
бокс
9-в
304-307
271
Маційовська Анастасія
0,542
0,551
додатковий контингент (кінний спорт)
10-а
310
Патер Олег
0,519
веслування на байдарках і каное
10-а
287
Харковський Андрій
0,542
вільна боротьба
10-г
327
Сваричевський Андрій
0,495
вільна боротьба
11-в
308-309
302
Лесів Віталій
0,539
0,525
вільна боротьба
8-б
318
Зраітель Микита
0,510
бокс
9-в
310-311
325
Домбровська Іванна
0,537
0,495
санний спорт
10-а
305
Фляк Іван
0,523
легка атлетика
10-г
312-313
308
Марціновський Даниїл
0,534
0,520
санний спорт
8-а
333
Руденко Річард
0,475
вільна боротьба
9-в
314
312
Бодоряк Владислав
0,532
0,519
вільна боротьба
10-в
315-316
329
Федюк Аліна
0,528
0,491
санний спорт
10-а
315
Шкребляк Петро
0,519
вільна боротьба
11-в
317-318
330
Бабура Богдан
0,525
0,485
санний спорт
8-а
324
Мага Павло
0,495
вільна боротьба
9-в
319
316
Мельник Анна
0,520
0,510
вільна боротьба
9-а
320
320
Харчук Петро
0,519
0,509
бокс
11-в
321
314
Мул Олександр
0,514
0,519
водне поло
10-в
322
322
Ваксман Костянтин
0,510
0,500
стрільба з лука
9-б
323-324
319
Нестечук Данило
0,509
0,509
легка атлетика
10-г
279
Ліщинський Володимир
0,546
водне поло
10-в
325-326
331
Вовк Юрій
0,505
0,481
вільна боротьба
10-в
304
Пециляк Артур
0,523
водне поло
10-в
327-329
334
Вільшанецький Олександр
0,500
0,471
бокс
8-б
332
Ковалишин Роман
0,471
веслування на байдарках та каное
9-а
326
Потерейко Артур
0,495
водне поло
10-в
СЕРЕДНІЙ РІВЕНЬ
330
336
Смірнов Олександр
0,490
0,466
водне поло
8-б
331
311
Повк Кароліна
0,486
0,519
вільна боротьба
10-а
332-333
342
Кузьмич Софія
0,485
0,426
вільна боротьба
7
323
Петров Володимир
0,495
водне поло
8-б
334
338
Костецький Валентин
0,475
0,446
веслування на байдарках та каное
9-а
335
335
Климишин Костянтин
0,468
0,468
вільна боротьба
11-в
336
337
Томищ Марія
0,463
0,463
вільна боротьба
11-а
337
339
Антонюв Андріана
0,456
0,436
вільна боротьба
9-а
338
340
Боднар Михайло
0,449
0,435
фехтування
11-в
339
341
Рак Юрій
0,444
0,31
водне поло
11-в
340
343
Винокуров Кирило
0,426
0,389
велоспорт
10-а
 
Рейтинг класів загальноосвітньої школи-інтернату училища     
за підсумками 2018-2019 навчального року   (навчальні показники)
 
Місце за рік
 
Місце за  І  сем.
 
Клас
 
Класний керівник
 
КРНД
річний
 
КРНД за   І сем.
 
Якість знань,% за рік
 
Якість знань,% за  І  сем.
 
 
Успіш-
 ність,% за  рік
 
 
Успіш-
 ність,% за  І  сем.
1
2
10-б
Фігурна І.Я.
0,704
0,682
50
44
100
100
2
1
7
Фамуляк О.Я.
0,700
0,683
53
53
100
93
3
3
8-а
Ваньо Б.Б.
0,677
0,659
39
24
100
100
4
5
11-а
Задорожна І.І.
0,675
0,649
45
45
100
90
5
4
11-б
Шишкова Н.З.
0,667
0,650
34
25
100
100
6
7
9-б
Барабаш Я.М.
0,665
0,642
43
41
100
100
8
10-г
Стасишин У.І.
0,635
44
29
100
100
7
6
10-в
Мацюх Г.Р.
0,657
0,647
46
42
100
100
8
8
9-в
Барабаш Н.Р.
0,655
0,635
38
28
100
100
9
9
10-а
Таранова Л.А.
0,646
0,623
40
35
95
95
10
10
11-в
Собків К.С.
0,645
0,621
34
31
91
94
11
11
8-б
Кондратюк А.В.
0,639
0,602
33
23
100
96
12
12
9-а
Климків О.М.
0,624
0,596
23
14
100
91
 
Рейтинг спортивних відділень загальноосвітньої школи-інтернату училища за підсумками 2018-2019 навчального року  (навчальні показники)
 
Місце за рік
 
Міс-це за  І  сем.
 
Спортивне відділення
 
Старший вчитель
 
Навчальні показники
 
КРНД річний
 
КРНД за І сем.
 
Якість знань,%за рік
 
Якість знань,% за І сем.
 
Успіш-ність, % за рік
 
Успіш-ність, % за І сем.
1
4
Сучасне п’ятиборство
Роговенко Н.М.
0,717
0,675
56
50
100
100
2
1
Дод. контингент
-
0,709
0,685
64
48
100
100
3
2
Гандбол
Надич В.І.
0,702
0,682
54
42
100
100
4
3
Футбол
Лобасюк В.С.
0,701
0,681
52
40
100
100
5
5
Кульова стрільба
Коневич Р.В.
0,700
0,667
59
41
100
100
6
8
Стрільба з лука
Образцова Т.О.
0,652
0,626
31
31
100
100
7
7
Легка атлетика
Черних В.М.
0,65
0,633
32
27
100
95
8
6
Веслування
Поцюрко М.С.
0,646
0,641
46
38
100
92
9
9
Водне поло
Наумчик Є.Г.
0,641
0,616
39
33
97
94
10
10
Фехтування
Волкова В.Л.
0,64
0,615
42
50
92
92
11
12
Санний спорт
Жидкова С.М.
0,614
0,590
8
8
100
100
12
11
Велоспорт
Каргут А.С.
0,611
0,600
11
11
89
89
13
13
Вільна боротьба
Раковський О.Г.
0,602
0,581
18
13
100
91
14
14
Бокс
Джуман Р.З.
0,595
0,564
13
13
94
100
 
Рейтинг виховних груп загальноосвітньої школи-інтернату училища
     за підсумками 2018-2019 навчального року (навчальні показники)
 
Місце за рік
 
Місце за І сем
 
Виховна група
 
Вихователь
 
Навчальні показники
 
КРНД за рік
 
КРНД
 
за І сем.
 
Якість знань,% за рік
 
Якість
 
знань,% за І сем
 
Успіш-
 
ність,% за рік
 
Успіш-ність,% за І сем
1
1
2
Бережна Г.М.
0,729
0,708
73
73
100
100
2
2
4
Мороз І.З.
0,711
0,687
56
41
100
100
3
5
5
Голодняк Н.М.
0,690
0,668
44
33
100
100
4
3
7
Дука Н.Б.
0,686
0,685
48
43
100
100
4
3
Вороняк Г.Н.
0,669
43
29
100
100
5
7
9
Волянюк С.М.
0,643
0,611
27
25
100
90
6
6
8
Петик І.М.
0,640
0,634
31
30
100
95
7
8
1
Голодняк Н.М.
0,603
0,579
16
11
95
95
8
9
6
Замлинська Л.О.
0,595
0,572
17
8
100
100
10
10
Черечина Х.І.
0,540
13
8
93
100


 















 


Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти

Анонси
З нагоди Дня фізичної культури і спорту та Всеукраїнського олімпійського уроку - загальноучилищний крос 14 вересня 2019р.


Бокс
Веслування на байдарках і каное
Вільна боротьба
Велоспорт
Водне поло
Гандбол
Кульова стрільба
Легка атлетика
Санний спорт
Спотривна гімнастика
Стрільба з лука
Сучасне п'ятиборство
Фехтування
Футбол
Непрофільні види