48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Організація навчання


 
С т р у к т у р а
 
2018/2019 навчального року
 
у загальноосвітній школі-інтернаті спортивного профілю
 
КЗ ЛОР «Львівське училище фізичної культури»
  
НАВЧАЛЬНІ СЕМЕСТРИ
 
1 семестр -        1 вересня   –   28 грудня
2 семестр -        14 січня      –   24 травня
 
Державна підсумкова атестація
у 9-х, 11-х класах     -        травень – червень (за окремим розкладом)
  
Навчальні екскурсії і практика
для учнів 7, 8 і 10 класів    –    28 травня – 7 червня 
  
Канікули та святкові перерви у навчальному процесі
Осінні канікули             -        29 жовтня   – 4 листопада    
Зимові канікули            -        29 грудня    –   13 січня, 19 січня
Весняні канікули           -        25 березня – 31 березня, 9 березня, 26,27,30 квітня
Святкові і неробочі дні -        15 жовтня, 25 грудня, 8 березня,
28-29 квітня, 
1 травня, 17 червня
 
Навчально-тренувальний процес під час навчального року триває безперервно з 1 вересня до 31 червня, у літній канікулярний період проводити у вигляді навчально-тренувальних зборів і змагань.




РЕЖИМ   РОБОТИ
КЗ ЛОР «Львівське училище фізичної   культури»
на  2018/2019  навчальний   рік
ПОНЕДІЛОК
06.45 - 07.00                      підйом, ранковий туалет
07.00 - 07.45                       сніданок
08.00 - 08.15                       інформаційна лінійка
08.20 - 13.15                       уроки  для 7-го, 10-х, 11-х класів
08.20  - 14.05                       уроки для 8-х, 9-х класів
13.20 - 14.05                       обід для учнів 7-го, 11-х , 10в класів
13.20 - 14.05                       виховна  година для учнів 10а, 10б, 10г класів
14.15 - 15.00                       виховна година для учнів 7-го і 10в класів
14.15 - 15.00                        обід для учнів 8-х, 9-х, 10а, 10б, 10г класів
15.00 - 15.45                       індивідуальні, групові, факультативні заняття та консультації
16.30 - 18.30                       тренувальні   заняття
19.00 - 20.00                       вечеря
20.00 - 21.30                       самопідготовка
21.30 - 22.00                       підготовка до сну, вечірній туалет
22.00                                    відбій
 
ВІВТОРОК, СЕРЕДА, ПЯТНИЦЯ   (1 зміна навчання)
06.45 - 07.00                      підйом, ранковий туалет
07.00 - 07.45                       сніданок
08.00 - 11.15                       1 – 4 уроки
11.30 - 14.00                       ранкові тренувальні   заняття
14.00 - 15.00                       обід
15.00 - 17.00                       відпочинок, самопідготовка
17.00 - 19.00                       вечірні тренувальні   заняття
19.15 - 20.15                       вечеря
20.15 - 21.45                       самопідготовка
21.45 - 22.00                       підготовка до сну
22.00                                   відбій
  
ВІВТОРОК, СЕРЕДА, ПЯТНИЦЯ (2 зміна навчання)
06.45 - 07.00                      підйом, ранковий туалет
07.00 - 07.45                       сніданок
08.00 - 09.30                       самопідготовка
09.30 - 12.00                       ранкові тренувальні заняття
12.00 - 12.45                       індивідуальні, групові заняття та консультації  
12.30 - 13.15                       обід
13.30 - 16.45                       1 – 4 уроки              
17.00 - 19.00                        вечірні тренувальні заняття
19.15 - 20.15                        вечеря
20.15 - 21.45                        самопідготовка
21.45 - 22.00                        підготовка до сну, вечірній туалет
22.00                                    відбій     
 
 ЧЕТВЕР
06.45 - 07.00                      підйом, ранковий туалет
07.00 - 07.45                      сніданок
08.00 – 12.55                     уроки  для учнів 11-х класів
08.00 - 13.45                      уроки для учнів 7, 8-х, 9-х, 10-х класів
13.00 – 13.45                     виховна година для учнів 11а, 11в класів
13.20 – 13.45                     обід для учнів 11б класу
13.50 - 14.35                      обід для учнів  7-го, 10-х, 11а, 11в класів
13.50 - 14.35                      виховна година для учнів 8-х, 9-х, 11б класів
14.45 - 15.20                      обід для учнів 8-х, 9-х класів
13.50 - 15.00                       індивідуальні, групові факультативні заняття та консультації
15.05 - 15.50                       загальношкільні заходи
16.00 - 19.00                       тренувальні заняття
19.15 - 20.15                       вечеря
20.15 - 21.45                       самопідготовка
21.45 - 22.00                       підготовка до сну, вечірній туалет
22.00                                    відбій      
 
СУБОТА
06.45 - 07.00                        підйом, ранковий туалет
07.00 - 07.45                       сніданок
08.00 - 11.15                       1 – 4 уроки
11.30 - 13.45                       тренувальні заняття
14.00 - 15.00                       обід
15.00 - 16.30                       після обідній відпочинок
17.00 - 18.30                       тренувальні заняття (за потребою), дозвілля   
19.00 - 20.00                       вечеря
20.00 - 22.45                       відпочинок, вільний час
22.45 - 23.00                       підготовка до сну
23.00 -                                  відбій                     
  
НЕДІЛЯ
08.00 - 08.30                       підйом, ранковий туалет
08.30 - 09.15                       сніданок
09.15 - 10.15                       вільний час
10.15 - 13.00                       самопідготовка, тренувальні заняття   (за потребою)
13.30  - 14.30                      обід
14.30 - 18.00                       організоване   дозвілля
19.00 - 20.00                       вечеря
20.00 - 21.45                       вільний час, відпочинок, підготовка до уроків
21.45 - 22.00                       підготовка до сну, вечірній туалет
22.00                                    відбій                  
  
ПРИМІТКА:
У 1 зміну   навчаються і тренуються:  8а, 9а, 10а,10б, 11а класи
У 2 зміну  навчаються і тренуються:  7, 8б, 9б, 9в, 10в, 10г, 11б,11в класи


РОЗКЛАД
уроків загальноосвітньої школи-інтернату училища у 2 семестрі 2018/2019 навчального року
 
 
7
10а
10б
10в
10г
11а
11б
11в
Понеділок
1
Англ. мова
Укр. літ
Історія України
Укр. мова
Алгебра
Алгебра
Географія
Укр. мова
Алгебра
Основи спож. знань
Технології
Біологія
Астрономія
2
Муз. мистецтво
Укр. мова
Інформа-тика
Алгебра
Географія
Укр. мова
Біологія
Громадян. освіта
Географія
Фізика
Хімія
Алгебра
Укр. літ
Англ. мова
Англ. мова
3
Алгебра
Інформа-тика
Укр. літ
Біологія
Укр. мова
Географія
Алгебра
Географія
Фізика
Англ. мова
Укр. мова
Психологія
Хімія
Англ. мова
4
Геометрія
Англ. мова
Алгебра
Інформа-тика
Мистецтво
Англ. мова
Основи спож. знань
Основи спож. знань
Хімія
Фізика
Укр. літ
Географія
Біологія
Укр. мова
Укр. мова
5
Фізика
Алгебра
Укр. мова
Фізика
Англ. мова
Мистецтво
Хімія
Біологія
Основи спож. знань
Алгебра
Алгебра
Укр. літ
Менеджмент
Англ. мова
Укр. мова
6
Укр. літ
Геометрія
Англ. мова
Укр. літ
Інформа-тика
Біологія
Англ. мова
Хімія
Географія
Географія
Психологія
Художня культура
Алгебра
Укр. мова
7
 
Мистецтво
Геометрія
Географія
Фізика
Інформа-тика
Укр. літ
Укр. літ
Біологія
Хімія
Виховна година
 
Виховна година
8
Виховна година
Виховна година
 
Виховна година
 
 
 
Виховна година
 
Виховна година
 
 
 
Вівторок
1
Біологія
Біологія
Фізика
Трудове навчання
Інформа-тика
Англ. мова
Технології
Історія України
Історія України
Укр. мова
Англ. мова
Історія України
Укр. літ
2
Укр. мова
Трудове навчання
Фізика
Укр. літ
Історія України
Інформа-тика
Істрія України
Англ. мова
Укр. мова
Біологія
Біологія
Англ. мова
Всесвітня історія
3
Алгебра
Фізика
Англ. мова
Англ. мова
Біологія
Укр. літ
Всесвітня історія
Фізика
Фізика
Всесвітня історія
Історія України
Астрономія
Історія України
4
Геометрія
Фізика
Біологія
Історія України
Укр. літ
Фізика
Укр. мова
Технології
Технології
Історія України
Всесвітня історія
Укр. літ
Англ. мова
Середа
1
Англ. мова
Англ. мова
Мистецтво
Хімія
Зарубіжна література
Хімія
Інформа-тика
Історія спорту
Інформа-тика
Громадян.  освіта
Фізика
Фізика
Алгебра
Укр. мова
2
Укр. мова
Хімія
Хімія
Правознав-ство
Правознав-ство
Зарубіжна література
Інформа-тика
Англ. мова
Інформа-тика
Історія спорту
Фізика
Фізика
Геометрія
Англ. мова
3
Зарубіжна література
Всесвітня історія
Історія України
Англ. мова
Англ. мова
Алгебра
Фізика
Інформа-тика
Історія спорту
Інформа-тика
Англ. мова
Хімія
Фізика
4
Історія України
Історія України
Зарубіжна література
Англ. мова
Хімія
Геометрія
Історія спорту
Інформа-тика
Англ. мова
Інформа-тика
Англ. мова
Англ. мова
Фізика
Укр. мова
 

 
 
7
10а
10б
10в
10г
11а
11б
11в
Четвер
1
Фізика
Укр. мова
Алгебра
Біологія
Укр. літ.
Фізика
Громадян. освіта
Алгебра
Хімія
Географія
Алгебра
Укр. мова
Історія України
Англ. мова
Англ. мова
2
Географія
Англ. мова
Геометрія
Хімія
Укр. мова
Геометрія
Біологія
Геометрія
Громадян. освіта
Громадян. освіта
Укр. мова
Всесвітня історія
Технології
Англ. мова
Укр. мова
3
Хімія
Інформа-тика
Основи здоровя
Фізика
Геометрія
Укр. мова
Алгебра
Громадян. освіта
Географія
Зарубіжна література
Біологія
Захист Вітчизни
Укр. мова
Англ. мова
Англ. мова
4
Всесвітня історія
Укр. літ
Інформа-тика
Фізика
Хімія
Англ. мова
Географія
Біологія
Основи спож. знань
Захист Вітчизни
Зарубіжна література
Алгебра
Англ. мова
Укр. мова
Укр. мова
5
Англ. мова
Зарубіжна література
Укр. мова
Геометрія
Основи здоровя
Правознав-ство
Геометрія
Хімія
Укр. літ
Геометрія
Захист Вітчизни
Технології
Біологія
Укр. мова
Англ. мова
6
Країни і континенти
Алгебра
Англ. мова
Інформа-тика
Англ. мова
Основи здоровя
Хімія
Укр. літ
Зарубіжна література
Фізика
Геометрія
Біологія
Захист Вітчизни
Укр. мова
Укр. мова
7
Укр. мова
Геометрія
Укр. літ
Основи здоровя
Фізика
Укр. літ
Англ. мова
Фізика
Біологія
Хімія
 
 
 
Англ. мова
8
 
 
Виховна година
 
Виховна година
Виховна година
Виховна година
 
Виховна година
 
 
Виховна година
 
П'ятниця
1
Основи здоров’я
Уроки стал. розвитку
Християн. етика
Географія
Трудове навчання
Історія України
Фізика
Історія України
Укр. мова
Історія України
Історія України
Економіка
Зарубіжна література
2
Образотв. мистецтво
Основи здоров’я
Трудове навчання
Зарубіжна література
Географія
Зарубіжна література
Фізика
Всесвітня історія
Історія України
Укр. мова
Економіка
Історія України
Економіка
3
Біологія
Географія
Уроки стал. розвитку
Мистецтво
Зарубіжна література
Трудове навчання
Історія України
Зарубіжна література
Всесвітня історія
Укр. літ.
Менедж-мент
Захист Вітчизни
Художня культура
4
Трудове навчання
Християн. етика
Географія
Всесвітня історія
Всесвітня історія
Всесвітня історія
Зарубіжна література
Захист Вітчизни
Укр. літ.
Біологія
Художня культура
Зарубіжна література
Психологія
Субота
1
Хімія
Зарубіжна література
Географія
Алгебра
Біологія
Фізика
Укр. мова
Географія
Захист Вітчизни
Алгебра
Інформа-тика
Укр. мова
Укр. літ.
2
Географія
Біологія
Зарубіжна література
Геометрія
Фізика
Хімія
Громадян. освіта
Укр. мова
Алгебра
Укр. мова
Захист Вітчизни
Інформа-тика
Англ. мова
3
Зарубіжна література
Географія
Хімія
Укр. мова
Алгебра
Біологія
Захист Вітчизни
Алгебра
Фізика
Англ. мова
Укр. літ.
Менедж-мент
Інформа-тика
4
Інформа-тика
Хімія
Біологія
Зарубіжна література
Геометрія
Географія
Укр. літ.
Фізика
Англ. мова
Фізика
Менедж-мент
Укр. літ.
Захист Вітчизни


 


Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти

Анонси
До уваги вступників!
Львівське училище фізичної культури запрошує до конкурсного відбору перспективних спортсменів-учнів 7-11 кл. Розклад випробувань:
Велоспорт: 24-25 квітня, Велотрек НСБ ЛВС МОУ, м. Львів, вул. Клепарівська, 39-а
Вільна боротьба 1 травня (дівчата): спеціалізований зал боротьби ЛУФК, м. Львів, вул. кн. Ольги, 1
Легка атлетика: 4 травня, стадіон ФСТ "Динамо", м. Львів, вул. Янева, 10
Гандбол (дівчата): 7 травня, спортивний зал ЛНУ ім. І. Франка, м. Львів, вул. Черемшини, 31
Боротьба вільна (юнаки): 11 травня - Спеціалізований зал боротьби ЛУФК м. Львів вул. кн. Ольги, 1
Веслування на байдарках і каное: 10-11 травня, оз. Наварія, СДЮСШОР "Веслярик"
Сучасне п'ятиборство: 16-17 травня - НСБ ЛВС МОУ, м. Львів, вул Клепарівська, 39-а
Футбол (хлопці): 12 травня - 2004/2005 р.н. (додатковий відбір) - футбольне поле ЛУФК м. Львів, вул. кн. Ольги, 3
Футбол (хлопці): 19 травня - 2007 р.н. (ІІ етап) - футбольне поле ЛУФК м. Львів, вул. кн. Ольги, 3
Стрільба з лука: 22 травня - стрілецький комплекс НСБ ЛВС МОУ, вул. Клепарівська, 39-а
Водне поло: 19, 26 травня - басейн Палацу спорту "Динамо", вул. Д. Вітовського, 53
Кульова стрільба: 23-24 травня - Стрілецький комплекс НСБ ЛВС МОУ, вул. Клепарівська, 39-а
Фехтування: 29-30 травня - Палац спорту "Динамо", м. Львів, вул. Вітовського, 53


Бокс
Веслування на байдарках і каное
Вільна боротьба
Велоспорт
Водне поло
Гандбол
Кульова стрільба
Легка атлетика
Санний спорт
Спотривна гімнастика
Стрільба з лука
Сучасне п'ятиборство
Фехтування
Футбол
Непрофільні види