48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Список студентів


№ п/п
Прізвище, ім’я
Вид спорту
Спортивне звання, розряд
Статус
у збірній команді
Г Р У П А    № 11
1.    
Білик Юрій Михайлович
вільна боротьба
КМС
резерв
2.    
Борик Максим Орестович
стрільба з лука
МС
резерв
3.    
Боруцький Назар Ігорович
легка атлетика
І
резерв
4.    
Булачек Володимир Володимирович
водне поло
КМС
кандидат
5.    
Винник Марія Дмитрівна
вільна боротьба
МС
кандидат
6.    
Винник Соломія Дмитрівна
вільна боротьба
МС
основний
7.    
Ганзін Андрій Едуардович
велоспорт
МС
кандидат
8.    
Гінка Анна-Лаура Ярославівна
дод.конт (теніс)
КМС
кандидат
9.    
Закашевська Маргарита Іванівна
дод.контингент (важка атлетика)
І
-
10.         
Заяц Тетяна Миколаївна
вільна боротьба
КМС
резерв
11.         
Караїм Максим Романович
легка атлетика
І
кандидат
12.         
Мацола Дарина Юріївна
вільна боротьба
КМС
основний
13.         
Наумова Жанна Борисівна
стрільба з лука
МС
основний
14.         
Панченяк Владислав Олександрович
водне поло
КМС
кандидат
15.         
РеганРуслан Михайлович
легка атлетика
І
кандидат
16.         
Савчин Володимир Володимирович
веслування на б/к
КМС
резерв
17.         
Сваричевський Андрій Олегович
вільна боротьба
КМС
резерв
18.         
Семенюк Павло Васильович
легка атлетика
І
кандидат
19.         
Сліпець Остап Володимирович
стрільба з лука
МС
резерв
20.         
Чекмак Андрій Олегович
вільна боротьба
КМС
резерв
 
№ п/п
Прізвище, ім’я
Вид спорту
Спортивне звання, розряд
Статус
у збірній команді
Г  Р  У  П  А    № 21
1.    
Алпєєва Анастасія
вільна боротьба
МС
основний
2.    
Андрухів Іванна
веслування на б/к
МС
кандидат
 
3.    
Андрухів Максим
легка атлетика
КМС
резерв
 
4.    
Баблюк Денис
кульова стрільба
МСМК
основний
5.    
Білійчук Андрій
вільна боротьба
КМС
-
6.    
Васильків Катерина
санний спорт
КМС
кандидат
 
7.    
Васічкін Юрій
легка атлетика
КМС
резерв
 
8.    
Война Руслана
сучасне п’ятиборства
КМС
резерв
 
9.    
Зубач Андрій
сучасне п’ятиборства
КМС
резерв
10.         
Ільків Валентин
сучасне п’ятиборства
КМС
основний
11.         
Квіт Віктор
вільна боротьба
КМС
-
12.         
Кечеджи Ігор
водне поло
КМС
основний
13.         
Кігітов Гліб
кульова стрільба
МС
основний
14.         
Коваль Владислава
кульова стрільба
МСМК
основний
15.         
Колесник Юрій
кульова стрільба
МС
кандидат
 
16.         
Кушнірук Ілона
веслування на б/к
МС
основний
17.         
Лукачук Соломія
велоспорт
МС
основний
18.         
Музиченко Олексій
веслування на б/к
КМС
кандидат
19.         
Онишкевич Катрін
стрільба з лука
МС
резерв
 
20.         
Стасюк Данило
вільна боротьба
МС
кандидат
21.         
Терета Валерія
веслування на б/к
МС
основний
22.         
Чудик Оксана
вільна боротьба
МС
основний
23.         
Шостак Мар’яна
легка атлетика
МС
кандидат
 
24.         
Яковлев Микита
велоспорт
МС
основний

№ п/п
Прізвище, ім’я
Вид спорту
Спортивне звання, розряд
Статус
у збірній команді
Г  Р  У  П  А    № 31
1.    
Бабський Нестор Тарасович
водне поло
МС
основний
2.    
Гойда Даниїл Данилович
фехтування
МС
кандидат
3.    
Гудзий Святослав Михайлович
кульова стрільба
МСМК
основний
4.    
Гудзь Назар Юрійович
велоспорт
МС
кандидат
5.    
Драбінська Наталія Андріївна
санний спорт
МС
-
6.    
Канака Мар'ян Андрійович
велоспорт
МС
кандидат
7.    
Канака Олег Андрійович
велоспорт
МСМК
основний
8.    
Комарова Олександра Вадимівна
стрільба з лука
МС
кандидат
9.    
Кривич Олександр Андрійович
велоспорт
МС
основний
10.         
Куля Дмитро Євгенійович
бокс
КМС
кандидат
11.         
Лавський Владислав Федорович
легка атлетика
МС
основний
12.         
Озимок Дмитро Сергійович
веслування
МС
основний
13.         
Падошик Анастасія Ігорівна
вільна боротьба
МС
кандидат
14.         
Погосян Антон Дмитрович
водне поло
КМС
основний
15.         
Рибін Володимир Сергійович
вільна боротьба
КМС
-
16.         
Романенков Валерій Валерійович
велоспорт
МС
основний
17.         
Рябоволова Вероніка Олександрівна
вільна боротьба
МС
кандидат
18.         
Свистіль Віталій Володимирович
фехтування
МС
кандидат
19.         
Сивак Аліна Анатоліївна
вільна боротьба
МС
кандидат
20.         
Сова Юрій Романович
водне поло
КМС
-
21.         
Чаленко Катерина Дмитрівна
вільна боротьба
КМС
кандидат
22.         
Чемердовська Едіта Михайлівна
вільна боротьба
КМС
кандидат
23.         
Юрін Ігор Дмитрович
фехтування
МС
кандидат



Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти

Анонси
З нагоди Дня фізичної культури і спорту та Всеукраїнського олімпійського уроку - загальноучилищний крос 14 вересня 2019р.


Бокс
Веслування на байдарках і каное
Вільна боротьба
Велоспорт
Водне поло
Гандбол
Кульова стрільба
Легка атлетика
Санний спорт
Спотривна гімнастика
Стрільба з лука
Сучасне п'ятиборство
Фехтування
Футбол
Непрофільні види