49 років1971 - 2020
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Особовий склад виховних груп


Особовий склад
виховних груп загальноосвітньої школи-інтернату спортивного профілю училища
і вихователі для роботи з ними у 2019/2020 навчальному році
 
Виховна група № 1, вихователь - Богоніс І.П.
 
1
Бабура Богдан
сани
2
Драгула Андрій
велоспорт
3
Кондратенко Володимир
10а
велоспорт
4
Винокуров Кирило
11а
велоспорт
5
Мазепа Михайло
10б
л/атлетика
6
Нестечук Данило
11г
л/атлетика
7
Патер Олег
11а
веслування
8
Трило Тарас
10б
л/атлетика
9
Фляк Іван
11г
л/атлетика
10
Шутяк Юрій
11а
веслування
11
Янів Остап
л/атлетика
12
Гбур Віталій
л/атлетика
13
Кецан Назар
л/атлетика
14
Літинець Максим
10а
веслування
15
Данько Сергій
веслування
16
Антошків Марко
10а
веслування
17
Ямковий Артем
веслування
18
Яковлєв Данило
велоспорт
19
Попик Михайло
11в
дод.контингент
(настільний теніс)
20
Плескун Роман
11а
к/стрільба
21
Боруцький Назар
І курс
л/атлетика
22
Семенюк Павло
І курс
л/атлетика
23
Караїм Максим
І курс
л/атлетика
24
Реган Руслан
І курс
л/атлетика
 
Виховна група № 2, вихователь - Бережна Г.М.
 
1
Кучер Дмитро
футбол
2
Гаврилиця Іван
футбол
3
Білецький Дмитро
футбол
4
Коробов Максим
футбол
5
Костриця Олександр
футбол
6
Костюк Ростислав
футбол
7
Тарнакін Владислав
футбол
8
Хімінець Максим
футбол
9
Хмельовський Денис
футбол
10
Шайда Денис
футбол
11
Білас Владислав
футбол
12
Бердаль Віталій
футбол
13
Бакус Маркіян
футбол
14
Рибій Юрій
футбол
15
Ломага Олександр
футбол
16
Мердєєв Максим
футбол
17
Рябий Іван
футбол
18
Кондратюк Єгор
7
футбол
19
Островка Павло
7
футбол
20
Пилипчук Данило
7
футбол
21
Дмитришин Тарас
7
футбол
22
Сенгаль Максим
7
футбол
23
Комарениць Артур
7
футбол
24
Грабовенський Назар
7
футбол
 
Виховна група №3, вихователь – Вороняк Г.Н.
 
1
Гриньків Дмитро
10в
футбол
2
Дорош Ігор
10в
футбол
3
Дубовий Іван
10в
футбол
4
Ібрагімов Роман
10в
футбол
5
Іванюк Ігор
10в
футбол
6
Козловський Денис
10в
футбол
7
Краснобокий Юрій
10в
футбол
8
Кукуруза Вадим
10в
футбол
9
Матвіїв Юрій
10в
футбол
10
Сологуб Роман
10в
футбол
11
Шарун Володимир
10в
футбол
12
Штифанович Олександр
10в
футбол
13
Черевка Олександр
10в
футбол
14
Трофимчук Віталій
10в
футбол
15
Марченко Микола
10в
футбол
16
Костюк Вадим
10в
футбол
17
Дума Сергій
10в
футбол
18
Демко Вадим
10в
футбол
19
Попович Олександр
7
футбол
20
Смаглій Максим
7
футбол
21
Кокодиняк Юрій
7
футбол
22
Домчак Назар
7
футбол
23
Сливчук Тадей
7
футбол
24
Турянський Роман
7
футбол
25
Бурбан Денис
7
футбол
26
Огорілко Максим
7
футбол
 
Виховна група № 4, вихователь – Мороз І.З.
 
1
Васютик Денис
11б
футбол
2
Дурдас Андрій
11б
футбол
3
Кашперук іван
11б
футбол
4
Квасниця Ілля
11б
футбол
5
Котовенко Костянтин
11б
футбол
6
Марків Павло-Ростислав
11б
футбол
7
Махінка Денис-Павло
11б
футбол
8
Назарчук Роман
11б
футбол
9
Петрук Нікіта
11б
футбол
10
Савчук Гліб
11б
футбол
11
Сапуга Марко
11б
футбол
12
Толстяк Дмитро
11б
футбол
13
Хлань Максим
11б
футбол
14
Хомутовський Вадим
11б
футбол
15
Юришка Віталій
11б
футбол
16
Непейпієв Роман
11б
футбол
17
Максимець Максим
10а
футбол
18
Ганзін Андрій
І курс
велоспорт
19
Музиченко Олексій
ІІ курс
веслування
20
Яковлєв Микита
ІІ курс
велоспорт
21
Баблюк Денис
ІІ курс
к/стрільба
22
Васічкін Юрій
ІІ курс
л/атлетика
23
Лавський Владислав
ІІІ курс
л/атлетика
24
Озимок Дмитро
ІІІ курс
веслування
25
Юрін Ігор
ІІ курс
фехтування
 
Виховна група № 5, вихователь – Голодняк Н.М., вакансія – 15 год.
 
1
Блащук Костянтин
футбол
2
Дебич Василь
футбол
3
Катрич Віталій
футбол
4
Коваленко Дмитро
футбол
5
Кокіль Єгор
футбол
6
Кучірка Владислав
футбол
7
Ломницький Андрій
футбол
8
Маланчук Іван
футбол
9
Ніколаєв Віктор
футбол
10
Рожко Дмитро
футбол
11
Савчин Володимир
футбол
12
Сморжанюк Володимир
футбол
13
Фетько Олександр
футбол
14
Шах Артур
футбол
15
Вакулик Денис
футбол
16
Скороход Максим
футбол
17
Ілюхін Артур
футбол
18
Панасюк Вадим
футбол
19
Лозинський Павло
10б
суч/п'ят
20
Бабич Назар
 
суч/п'ят
21
Хацко Данило
10б
в/поло
22
Гащук Максим
11г
в/поло
 
Виховна група № 6,   вихователь - Замлинська Л.О.
 
1
Харковський Андрій
11г
в/боротьба
2
Шупарський Владислав
11г
в/боротьба
3
Бодоряк Владислав
11в
в/боротьба
4
Будзяк Микола
11г
в/боротьба
5
Вовк Юрій
11в
в/боротьба
6
Гончар Віталій
в/боротьба
7
Григоришин Валентин
10в
в/боротьба
8
Ткач Андрій
11в
в/боротьба
9
Дідошак Олександр
11г
в/боротьба
10
Зозуляк Олександр
11г
в/боротьба
11
Яценко Василь
11г
в/боротьба
12
Костишин Сергій
10в
в/боротьба
13
Руденко Річард
10в
в/боротьба
14
Мага Павло
10в
в/боротьба
15
Михайлишин Сергій
в/боротьба
16
Данилюк Дмитро
в/боротьба
17
Степанчук Владислав
в/боротьба
18
Лозанюк Василь
в/боротьба
19
Липей Вадим
в/боротьба
20
Штойко Олексій
в/боротьба
21
Сідей Іван
в/боротьба
22
Григоришин Олександр
7
в/боротьба
23
Сваричевський Андрій
І курс
в/боротьба
24
Чекмак Андрій
І курс
в/боротьба
25
Білійчук Андрій
ІІ курс
в/боротьба
26
Квіт Віктор
ІІ курс
в/боротьба
 
Виховна група № 7,    вихователь - Дука Н.Б.
 
1
Вівчарук Вероніка
гандбол
2
Гнелицька Олена
10б
гандбол
3
Гутник Юлія
гандбол
4
Дуда Зоряна
10б
гандбол
5
Дяченко Олеся
11в
гандбол
6
Здріла Каріна
гандбол
7
Коваль Вікторія
гандбол
8
Коваль Єлизавета
гандбол
9
Майкут Христина
11в
гандбол
10
Максимейко Юлія
10б
гандбол
11
Мартинюк Людмила
гандбол
12
Никифорук Діана
11в
гандбол
13
Поляк Марія
10б
гандбол
14
Прокоп'як Ірина
11в
гандбол
15
Савчин Софія-Надія
11в
гандбол
16
Черновол Анастасія
10б
гандбол
17
Шпак Ангеліна
гандбол
18
Щерба Ірина
11в
гандбол
19
Мальована Вікторія
7
гандбол
20
Іванцюк Юлія
гандбол
21
Шаргородська Діана
7
гандбол
22
Грабчак Анжеліка
7
гандбол
23
Кухар Каміла
гандбол
24
Дьолог Яна
гандбол
25
Лакатош Ванесса
гандбол
26
Дудтко Анастасія
гандбол
27
Біліченко Юлія
7
гандбол
 
Виховна група № 8,   вихователь - Петик І.М.
 
1
Алєйнікова Марія
11г
л/атлетика
2
Бугай Інна
10а
в/боротьба
3
Гентош Анастасія
10б
фехтування
4
Лата Єлизавета
11г
л/атлетика
5
Лаць Діана
10а
в/боротьба
6
Мельник Анна
10а
в/боротьба
7
Мельничук Юлія
10а
в/боротьба
8
Орлевич Марія
10а
в/боротьба
9
Падошик Ольга
11а
в/боротьба
10
Пшеничняк Христина
10а
в/боротьба
11
Шеховцева Олександра
в/боротьба
12
Кузьмич Софія
в/боротьба
13
Повк Кароліна
11а
в/боротьба
14
Шеремет Марина
фехтування
15
Алєйнікова Вікторія
10б
л/атлетика
16
Драч Вікторія
10б
л/атлетика
17
Венжівська Вікторія
10б
л/атлетика
18
Оверко Каріна
л/атлетика
19
Михалюк Марія
л/атлетика
20
Федун Юлія
10б
суч.п'ятиборство
21
Заяц Тетяна
І курс
в/боротьба
22
Шостак Мар'яна
ІІ курс
л/атлетика
23
Война Руслана
ІІ курс
суч.п'ятиборство
24
Сивак Ангеліна
ІІІ курс
в/боротьба
25
Чаленко Катерина
ІІІ курс
в/боротьба
26
Падошик Анастасія
ІІІ курс
в/боротьба
 
Виховна група № 9,   вихователь - Волянюк С.М.
 
1
Недоступ Наталія
к/стрільба
2
Антонюк Андріана-Марія
л/атлетика
3
Назаренко Вікторія
10а
к/стрільба
4
Коротаєва Аліса
10а
веслування
5
Стародуб Юлія
к/стрільба
6
Рава Ульяна
10б
л/атлетика
7
Федюк Аліна
11а
сани
8
Хоменець Олександра
11а
в/боротьба
9
Цімко Ольга
11в
дод.контингент
(дзю-до)
10
Домбровська Іванна
11а
сани
11
Борисюк Ірина
в/боротьба
12
Штурмак Анастасія
в/боротьба
13
Бондаренко Аделіна
в/боротьба
14
Цебак Анастасія
в/боротьба
15
Симчук Олександра
в/боротьба
16
Козак Анна
в/боротьба
17
Добровольська Анна
10б
бокс
18
Лазутіна Яна
бокс
19
Заряда Таїсія
сани
20
Мацола Дарина
І курс
в/боротьба
21
Винник Марія
І курс
в/боротьба
22
Винник Соломія
І курс
в/боротьба
23
Кушнірук Ілона
ІІ курс
веслування
24
Терета Валерія
ІІ курс
веслування
25
Чудик Оксана
ІІ курс
в/боротьба
26
Алпеєва Анастасія
ІІ курс
в/боротьба
27
Рябоволова Вероніка
ІІІ курс
в/боротьба
28
Чемердовська Едіта
ІІІ курс
в/боротьба
29
Андрухів Іванна
ІІ курс
веслування
 
Виховна група № 10, вихователь - Черечіна Х.І.
 
1
Вільшанецький Олександр
бокс
2
Василенко Михайло
10в
бокс
3
Васільєв Маркіян
10в
бокс
4
Лукеча Павло
10в
бокс
5
Федорчук Богдан
бокс
6
Кіраль Олег
11г
бокс
7
Пястка Ростислав
11г
бокс
8
Олах Сергій
10в
бокс
9
Негребов Максим
бокс
10
Гордейчук Владислав
бокс
11
Харківець Валентин
бокс
12
Фонтанний Артем
бокс
13
Гула Роман
бокс
14
Куріпко Тимофій
10а
кул/стрільба
15
Петренко Арсен
кул/стрільба
16
Курій Олег-Віктор
кул/стрільба
17
Сорокін Кирило
кул/стрільба
18
Худімов Данило
10а
кул/стрільба
19
Павлов Тімур
кул/стрільба
20
Білик Юрій
І курс
в/боротьба
21
Стасюк Данило
ІІ курс
в/боротьба
22
Кечеджи Ігор
ІІ курс
в/поло
23
Кігітов Гліб
ІІ курс
к/стрільба
24
Куля Дмитро
ІІІ курс
бокс
25
Рибін Володимир
ІІІ курс
в/боротьба


Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти



Бокс
Веслування на байдарках і каное
Вільна боротьба
Велоспорт
Водне поло
Гандбол
Кульова стрільба
Легка атлетика
Санний спорт
Спотривна гімнастика
Стрільба з лука
Сучасне п'ятиборство
Фехтування
Футбол
Непрофільні види