48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Стрільба з лука : Ігор Кардаш у фіналі


Ігор КардашУ м.Кембрілсі (Іспанія) продовжується чемпіонат Європи зі стрільби з лука у приміщенні (21-27 березня 2011р.).
В змаганнях з блочного лука серед юніорів у фінал вийшов учень 11 класу Львівського училища фізичної культури Ігор Кардаш. На шляху до фіналу Ігор «розправився» з Максимом Ошіровим з Росії 6:5, іспанцем Дієго Н'єго Таладрізом 6:5, Майком Шльоссерем з Нідерландів 7:3 та Нікласом Фрісом з Данії 6:4.
Дев’ятикласник Владислав Большаков посів 9 місце. У 1/8 фіналу Владислав поступився Майку Шльоссеру 1:7.
Студент ІІ курсу Георгій Іваницький у стрільбі з олімпійського лука на 9 місці. У 1/8 фіналу Георгій програв росіянину Болоту Тсибжітову 5:6. Інший львів’янин Євген Марченко також 9ий. У 1/8 фіналу Євгена зупинив турок Бозлар 6:4.
Вихованець ЛУФК, один з лідерів національної збірної Маркіян Івашко (вип. 1996р.) оступився у чверть фіналі, програвши росіянину Александру Кожіну 2:6. Маркіян – на 7 місці. Львів’янин Юрій Гавелко – дев’ятий. Олімпійський чемпіон з Харкова Віктор Рубан у ½ фіналу не зумів подолати Кожіна 0:7 і в результаті став бронзовим призером.
У фіналі змагань з олімпійського лука серед дівчат буде змагатись львів’янка Ольга Буліга. Лідія Січенікова з Чернівців у змаганнях юніорок третя.
Фінали чемпіонату Європи-2011 відбудуться 26 березня.
Джерело: http://www.emau.org
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиСтрільба з лука

Стрільба з лука

Жанна Наумова: «Оскільки вчусь у спортивному училищі, то маю два тренування в день»Булах, Наумова і Панциру вибороли місця у молодіжній збірнійУчениця ЛУФК Жанна Наумова – чемпіонка Європи зі стрільби з лукаОстап Сліпець і Максим Борик – бронзові призери кадетського чемпіонату УкраїниКатерина Палеха і з «блочного» лука стріляє влучноМаркіян Івашко – зимовий чемпіон України зі стрільби з лукаЄва Булах – чемпіонка України зі стрільби з лука у приміщенніБулах і Панциру у топ-8 Світової серії зі стрільби з лукаКатерина Соколенко – переможниця 24-годинного стрілецького марафонуЖанна Наумова – бронзова призерка Кубка України зі стрільби з лука у приміщенніТрапезнікова і Гнип взяли участь у історичному чемпіонаті світуЖанна Наумова у топ-16 юнацької олімпіадиВихованки ЛУФК Наумова і Чудик вступають у боротьбу за олімпійські нагородиОстап Сліпець переміг олімпійського чемпіона і здобув Кубок УкраїниОстап Сліпець – переможець кадетської «Золотої осені»