48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Стрільба з лука : «Олімпійські надії» Іваницький програв


Георгій Іваницький4 місце на 14 міжнародному турнірі «Олімпійські надії» зі стрільби з лука серед спортсменів юніорської вікової категорії (м.Львів, 26-30 квітня 2011р.) посів лідер молодіжної збірної України, студент ІІ курсу ЛУФК Георгій Іваницький.
У півфіналі Георгій поступився харків’янину Антону Ладікову 2:6, а в поєдинку за ІІІ місце програв ще й земляку Євгену Марченку 1:7.
В змаганнях юніорок студентка І курсу Вероніка Марченко – третя. На шляху до фіналу Вероніка впевнено «розібралася» з чернівчанкою Лідією Січеніковою 6:0 та «зимовою» чемпіонкою Європи Ольгою Булігою зі Львова 6:4, у півфіналі програла Юлії Захарченко з Харкова 0:6, а в боротьбі за «бронзу» перемогла землячку Ірину Дубас 6:4.
У міксті львівський дует у складі Георгія Іваницького та Ірини Дубас у фіналі переміг харків’ян 141:138. Вероніка Марченко у парі з Віталієм Комонюком – знову третя.
Змагання «Олімпійські надії» зібрали усіх найсильніших лучників України і носили рейтинговий характер. За їх результатами у юніорів національний рейтинг продовжує очолювати Георгій Іваницький, у якого 69 пунктів. Другий – львів’янин Євген Марченко (60), третій харків’янин Антон Ладіков (42). Серед дівчат лідирує харків’янка Юлія Захарченко – 90 очків, друга – львів’янка Ірина Дубас – 50, на третьому місці – Вероніка Марченко – 37.

Підсумкові результати змагань:
юніори – особиста першість
1. В.Комонюк (Львів)
2. А.Ладіков (Харків)
3. Є.Марченко (Львів)
4. Г.Іваницький (Львів, УФК)
 
дівчата – особиста першість
1. Ю.Череп (Чернівці)
2. Ю.Захарченко (Харків)
3. В.Марченко (Львів, УФК)
 
мікст (змішані пари)
1. Г Іваницький / І.Дубас (Львів)
2. Д.Мартинов / Ю.Захарченко (Харків)
3. В.Комонюк / В.Марченко (Львів)
 
Джерело:www.archery.lviv.net
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиСтрільба з лука

Стрільба з лука

Трапезнікова – чемпіонка України, Панциру і Булах – у п’ятірці кращихГеоргій Іваницький – бронзовий лауреат Гран Прі Європи зі стрільби з лукаЖанна Наумова і Єва Булах – бронзові призерки міжнародних змагань у ТуреччиніЖанна Наумова: «Тепер вчусь у спортивному училищі. Там нікого медалями не здивуєш» Жанна Наумова: «Оскільки вчусь у спортивному училищі, то маю два тренування в день»Булах, Наумова і Панциру вибороли місця у молодіжній збірнійУчениця ЛУФК Жанна Наумова – чемпіонка Європи зі стрільби з лукаОстап Сліпець і Максим Борик – бронзові призери кадетського чемпіонату УкраїниКатерина Палеха і з «блочного» лука стріляє влучноМаркіян Івашко – зимовий чемпіон України зі стрільби з лукаЄва Булах – чемпіонка України зі стрільби з лука у приміщенніБулах і Панциру у топ-8 Світової серії зі стрільби з лукаКатерина Соколенко – переможниця 24-годинного стрілецького марафонуЖанна Наумова – бронзова призерка Кубка України зі стрільби з лука у приміщенніТрапезнікова і Гнип взяли участь у історичному чемпіонаті світу