48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Стрільба з лука : В компанії найсильніших Курченко четверта


Інна Курченко4 місце на чемпіонаті України зі стрільби з лука (м.Нова Каховка, 12-17 травня 2011р.) посіла учениця 10 класу Львівського училища фізичної культури Інна Курченко. Причому зупинити Курченко у півфіналі зуміла тільки одна з лідерів національної збірної харків’янка Тетяна Бережна. Рахунок зустрічі 6:2 на користь іменитої суперниці. В боротьбі за «бронзу» Інні вже не вистачило сил і вона поступилася представниці Сум Анні Савченко 2:6. Чемпіонкою України прогнозовано стала харків’янка Вікторія Коваль.
Серед чоловіків перемогу здобув вихованець ЛУФК Маркіян Івашко (вип. 1996р.), який у фіналі перестріляв харків’янина Дмитра Ловчикова 6:4. На третьому місці ще один вихованець училища Дмитро Грачов (р.р. навч. 1998-2001).
У міксті (змішані пари) переміг львівський дует у складі вихованки училища Катерини Палехи (вип. 1999р.) та Ярослава Мокринського. У напруженому фінальному поєдинку львів’яни виявилися сильнішими за харківську пару Вікторію Коваль і Олександра Сердюка 143:142. Треті – знову львів’яни і вихованці ЛУФК Олена Кушнірук (2008р. вип.) і Маркіян Івашко.
Підсумкові результати змагань:
Жінки
1.       В.Коваль (Харків)
2.       Т.Бережна (Харків)
3.       А.Савченко (Суми)
4.       І.Курченко (Львів, УФК)
1.       К.Палеха (Львів, вип. УФК)
9. О.Кушнірук (Львів, вип. УФК)
 
Чоловіки
1.       М.Івашко (Львів, вип. УФК)
2.       Д.Ловчиков (Харків)
3.       Д.Грачов (Львів, вип. УФК)
9. В.Колядінцев (Львів, вип. УФК)
 
Мікст (змішані пари)
1.       К.Палеха/Я.Мокринський (Львів)
2.       В.Коваль/О.Сердюк (Харків)
3.       О.Кушнірук/М.Івашко (Львів)
Джерело: www.archery.lviv.net
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиСтрільба з лука

Стрільба з лука

Остап Сліпець і Максим Борик – бронзові призери кадетського чемпіонату УкраїниКатерина Палеха і з «блочного» лука стріляє влучноМаркіян Івашко – зимовий чемпіон України зі стрільби з лукаЄва Булах – чемпіонка України зі стрільби з лука у приміщенніБулах і Панциру у топ-8 Світової серії зі стрільби з лукаКатерина Соколенко – переможниця 24-годинного стрілецького марафонуЖанна Наумова – бронзова призерка Кубка України зі стрільби з лука у приміщенніТрапезнікова і Гнип взяли участь у історичному чемпіонаті світуЖанна Наумова у топ-16 юнацької олімпіадиВихованки ЛУФК Наумова і Чудик вступають у боротьбу за олімпійські нагородиОстап Сліпець переміг олімпійського чемпіона і здобув Кубок УкраїниОстап Сліпець – переможець кадетської «Золотої осені»На чемпіонаті Європи Іваницький без медалі, але з європейською ліцензієюГеоргій Іваницький стартує на чемпіонаті Європи Жанна Наумова відібралась на юнацьку олімпіаду