48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Стрільба з лука : Командами сильніші львів’яни


У м.Новій Каховці 17 травня 2011р. закінчився чемпіонат України зі стрільби з лука.
В останній день змагань відбулися командні турніри. Як у чоловіків, так і у жінок перемогу святкували львівські лучники. А опонентами обидвох команд у фіналі були чернівецькі спортсмени. Чоловіки перемогли 226:207, жінки – 204:202.
У складі чоловічої команди честь Львівщини захищали вихованці ЛУФК Маркіян Івашко (вип. 1996р.), Дмитро Грачов (вип. 2001р.) та Дмитро Марченко і Юрій Гавелко. За жіночу збірну області виступали Олена Кушнірук, Катерина Соколенко (обидві – вихованки ЛУФК), Катерина Яворська і Дарія Грачова.
У загальнокомандному заліку серед областей сильніші львів’яни, в активі яких 1130 очок. Другі – харків’яни – 925 очок, на третьому місці чернівецька обл. – 745оч.
Підсумкові результати змагань:
Чоловіки
1.       Львівська обл.
2.       Чернівецька обл.
3.       Сумська обл.
 
Жінки
1.       Львівська обл.-І
2.       Чернівецька обл.
3.       Харківська обл.
4.       Львівська обл.-ІІ
Джерело: www.archery.lviv.net
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиСтрільба з лука

Стрільба з лука

Остап Сліпець і Максим Борик – бронзові призери кадетського чемпіонату УкраїниКатерина Палеха і з «блочного» лука стріляє влучноМаркіян Івашко – зимовий чемпіон України зі стрільби з лукаЄва Булах – чемпіонка України зі стрільби з лука у приміщенніБулах і Панциру у топ-8 Світової серії зі стрільби з лукаКатерина Соколенко – переможниця 24-годинного стрілецького марафонуЖанна Наумова – бронзова призерка Кубка України зі стрільби з лука у приміщенніТрапезнікова і Гнип взяли участь у історичному чемпіонаті світуЖанна Наумова у топ-16 юнацької олімпіадиВихованки ЛУФК Наумова і Чудик вступають у боротьбу за олімпійські нагородиОстап Сліпець переміг олімпійського чемпіона і здобув Кубок УкраїниОстап Сліпець – переможець кадетської «Золотої осені»На чемпіонаті Європи Іваницький без медалі, але з європейською ліцензієюГеоргій Іваницький стартує на чемпіонаті Європи Жанна Наумова відібралась на юнацьку олімпіаду