48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Стрільба з лука : Кристіна Есебуа – віце-чемпіонка світу


Представниця Грузії Кристіна Есебуа на недавньому чемпіонаті світу зі стрільби з лука (м.Турин, 4-10 липня 2011р.) посіла ІІ місце, виборола звання віце-чемпіонки світу та олімпійську ліцензію для своєї країни. На шляху до фіналу Есебуа перемогла таких сильних суперниць, як Чікроволю Свуро (Індія) 6:2, Сіл Ун Квон (Пн.Корея) 6:0, Амі Олівер (Великобританія) 6:4, Дасомі Юнг (Корея) 6:4, Ютінг Фанг (Китай) 6:2. У фіналі Кристіна поступилась чілійці Деніс ван Лямоен 2:6.
Слід додати,що Кристіна Есебуа є вихованкою львівської школи стрільби з лука, випускницею Львівського училища фізичної культури (2005р.), ази стрільби проходила у Заслуженого тренера України Моніки Сімунс.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиСтрільба з лука

Стрільба з лука

Остап Сліпець і Максим Борик – бронзові призери кадетського чемпіонату УкраїниКатерина Палеха і з «блочного» лука стріляє влучноМаркіян Івашко – зимовий чемпіон України зі стрільби з лукаЄва Булах – чемпіонка України зі стрільби з лука у приміщенніБулах і Панциру у топ-8 Світової серії зі стрільби з лукаКатерина Соколенко – переможниця 24-годинного стрілецького марафонуЖанна Наумова – бронзова призерка Кубка України зі стрільби з лука у приміщенніТрапезнікова і Гнип взяли участь у історичному чемпіонаті світуЖанна Наумова у топ-16 юнацької олімпіадиВихованки ЛУФК Наумова і Чудик вступають у боротьбу за олімпійські нагородиОстап Сліпець переміг олімпійського чемпіона і здобув Кубок УкраїниОстап Сліпець – переможець кадетської «Золотої осені»На чемпіонаті Європи Іваницький без медалі, але з європейською ліцензієюГеоргій Іваницький стартує на чемпіонаті Європи Жанна Наумова відібралась на юнацьку олімпіаду