48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Стрільба з лука : Кристіна Есебуа – віце-чемпіонка світу


Представниця Грузії Кристіна Есебуа на недавньому чемпіонаті світу зі стрільби з лука (м.Турин, 4-10 липня 2011р.) посіла ІІ місце, виборола звання віце-чемпіонки світу та олімпійську ліцензію для своєї країни. На шляху до фіналу Есебуа перемогла таких сильних суперниць, як Чікроволю Свуро (Індія) 6:2, Сіл Ун Квон (Пн.Корея) 6:0, Амі Олівер (Великобританія) 6:4, Дасомі Юнг (Корея) 6:4, Ютінг Фанг (Китай) 6:2. У фіналі Кристіна поступилась чілійці Деніс ван Лямоен 2:6.
Слід додати,що Кристіна Есебуа є вихованкою львівської школи стрільби з лука, випускницею Львівського училища фізичної культури (2005р.), ази стрільби проходила у Заслуженого тренера України Моніки Сімунс.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти

Анонси
Додатковий контингент: 6,14 червня - стадіон ФСТ "Динамо", м. Львів вул. Янева, 10


Стрільба з лука

Стрільба з лука

Георгій Іваницький – срібний лауреат Кубка світу зі стрільби з лукаМаркіян Івашко – абсолютний переможець Кубка КокотаПанциру, Наумова і Онишкевич серед переможців юніорського чемпіонату Лучники ЛУФК сильні у командній стрільбіКубок Чернівців розіграли Івашко та ІваницькийУчениця ЛУФК Жанна Наумова – найкраща спортсменка Львівщини у травні 2019р.Жанна Наумова – переможниця молодіжного Кубка Європи зі стрільби з лука.Сліпець і Борик – переможці «Олімпійських надій-2019» зі стрільби з лукаІваницький, Трапезнікова і Гнип – чемпіони України зі стрільби з лука у командіКатерина Палеха пробує себе у новій якостіТрапезнікова – чемпіонка України, Панциру і Булах – у п’ятірці кращихГеоргій Іваницький – бронзовий лауреат Гран Прі Європи зі стрільби з лукаЖанна Наумова і Єва Булах – бронзові призерки міжнародних змагань у ТуреччиніЖанна Наумова: «Тепер вчусь у спортивному училищі. Там нікого медалями не здивуєш» Жанна Наумова: «Оскільки вчусь у спортивному училищі, то маю два тренування в день»