48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Стрільба з лука : Молодіжний рейтинг очолює Іваницький


Після чемпіонату України зі стрільби з лука серед юніорів, який 1-6 липня 2011р. відбувся у Львові, молодіжний рейтинг кращих лучників України очолив студент ІІІ курсу Львівського училища фізичної культури Георгій Іваницький. Георгій на 33 очки випереджає харків’янина Антона Ладікова. На третьому місці ще один львів’янин Євген Марченко.
Серед юніорок краща Юлія Захарченко з Харкова. На другому місці чернівчанка Юлія Череп, третя – львів’янка Ірина Дубас. Студентка ІІ курсу училища Вероніка Марченко – на 4 позиції.
Молодіжний рейтинг кращих лучників України станом на 10 липня 2011р.
Юніори:
1. Г.Іваницький (Львів) – 154
2. А.Ладіков (Харків) – 121
3. Є.Марченко (Львів) – 93
4. В.Комонюк (Львів) – 65
5. В.Савочка (Львів) – 65
6. Д.Мартинов (Харків) – 41
 
Дівчата:
1. Ю.Захарченко (Харків) – 151
2. Ю.Череп (Чернівці) – 79
3. І.Дубас (Львів) – 75
4. В.Марченко (Львів) – 72
5. М.Куриляк (Ужгород) – 62
6. О.Буліга (Львів) – 44.
Джерело: www.archery.lviv.net

Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти

Анонси
Додатковий контингент: 6,14 червня - стадіон ФСТ "Динамо", м. Львів вул. Янева, 10


Стрільба з лука

Стрільба з лука

Георгій Іваницький – срібний лауреат Кубка світу зі стрільби з лукаМаркіян Івашко – абсолютний переможець Кубка КокотаПанциру, Наумова і Онишкевич серед переможців юніорського чемпіонату Лучники ЛУФК сильні у командній стрільбіКубок Чернівців розіграли Івашко та ІваницькийУчениця ЛУФК Жанна Наумова – найкраща спортсменка Львівщини у травні 2019р.Жанна Наумова – переможниця молодіжного Кубка Європи зі стрільби з лука.Сліпець і Борик – переможці «Олімпійських надій-2019» зі стрільби з лукаІваницький, Трапезнікова і Гнип – чемпіони України зі стрільби з лука у командіКатерина Палеха пробує себе у новій якостіТрапезнікова – чемпіонка України, Панциру і Булах – у п’ятірці кращихГеоргій Іваницький – бронзовий лауреат Гран Прі Європи зі стрільби з лукаЖанна Наумова і Єва Булах – бронзові призерки міжнародних змагань у ТуреччиніЖанна Наумова: «Тепер вчусь у спортивному училищі. Там нікого медалями не здивуєш» Жанна Наумова: «Оскільки вчусь у спортивному училищі, то маю два тренування в день»