47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Стрільба з лука : Молодіжний рейтинг очолює Іваницький


Після чемпіонату України зі стрільби з лука серед юніорів, який 1-6 липня 2011р. відбувся у Львові, молодіжний рейтинг кращих лучників України очолив студент ІІІ курсу Львівського училища фізичної культури Георгій Іваницький. Георгій на 33 очки випереджає харків’янина Антона Ладікова. На третьому місці ще один львів’янин Євген Марченко.
Серед юніорок краща Юлія Захарченко з Харкова. На другому місці чернівчанка Юлія Череп, третя – львів’янка Ірина Дубас. Студентка ІІ курсу училища Вероніка Марченко – на 4 позиції.
Молодіжний рейтинг кращих лучників України станом на 10 липня 2011р.
Юніори:
1. Г.Іваницький (Львів) – 154
2. А.Ладіков (Харків) – 121
3. Є.Марченко (Львів) – 93
4. В.Комонюк (Львів) – 65
5. В.Савочка (Львів) – 65
6. Д.Мартинов (Харків) – 41
 
Дівчата:
1. Ю.Захарченко (Харків) – 151
2. Ю.Череп (Чернівці) – 79
3. І.Дубас (Львів) – 75
4. В.Марченко (Львів) – 72
5. М.Куриляк (Ужгород) – 62
6. О.Буліга (Львів) – 44.
Джерело: www.archery.lviv.net

Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиСтрільба з лука

Стрільба з лука

Жанна Наумова у топ-16 юнацької олімпіадиВихованки ЛУФК Наумова і Чудик вступають у боротьбу за олімпійські нагородиОстап Сліпець переміг олімпійського чемпіона і здобув Кубок УкраїниОстап Сліпець – переможець кадетської «Золотої осені»На чемпіонаті Європи Іваницький без медалі, але з європейською ліцензієюГеоргій Іваницький стартує на чемпіонаті Європи Жанна Наумова відібралась на юнацьку олімпіадуІвашко та Іваницький – срібні лауреати Гран Прі Європи зі стрільби з лукаМаркіян Івашко – рекордсмен світу зі стрільби з лукаТрапезнікова і Гнип на подіумі Кубка України пам’яті Богдана КокотаСоломія Гнип дебютує на Кубку світуВ активі Жанни Наумової три європейські нагороди зі стрільби з лукаНаумова, Булах і Панциру поборються за європейські стрілецькі нагородиВихованки ЛУФК Гнип і Наумова на подіумі чемпіонату України зі стрільби з лукаЖанна Наумова – чемпіонка України зі стрільби з лука