48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Стрільба з лука : У Огдені кваліфікація пройшла успішно


У м.Огдені (США) 3 серпня 2011р. розпочався ІІІ етап Кубка світу зі стрільби з лука. Нагадаємо, що у складі національної збірної команди України у ньому беруть участь студент ІІІ курсу Львівського училища фізичної культури Георгій Іваницький та вихованці училища Маркіян Івашко, Катерина Палеха, Дмитро Грачов.
У перший день відбулися кваліфікаційні змагання. Усі українці успішно відстріляли і будуть змагатись у олімпійському раунді. Серед чоловіків Дмитро Грачов – другий (676оч.), Маркіян Івашко – чотирнадцятий (665), харків’янин Віктор Рубан – двадцять сьомий (657), Георгій Іваницький – на 39 позиції (642оч.). Кращий результат 683 очки показав лідер сезону американець Бреді Елісон.
Серед жінок дещо несподівано кращий результат у монголки Урантунгалаг Байшінді – 661 очко. У харків’янки Ніни Мильченко – 643 (17а позиція), Катерини Палехи – 635 (24 місце), Катерини Яворської зі Львова – 621 (34а), харків’янки Тетяни Бережної – 574 (54а).
Чоловіча збірна у складі Дмитра Грачова, Маркіяна Івашка і Віктора Рубана кваліфікувалась на 4 позиції, жіноча (Н.Мильченко, К.Палеха, К.Яворська) – п’ята. І у чоловіків, і у жінок кращий результат показали американці.
У міксті Дмитро Грачов і Ніна Мильченко стартують з 7 позиції.
Джерело: www.аrchery.org
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиСтрільба з лука

Стрільба з лука

Остап Сліпець і Максим Борик – бронзові призери кадетського чемпіонату УкраїниКатерина Палеха і з «блочного» лука стріляє влучноМаркіян Івашко – зимовий чемпіон України зі стрільби з лукаЄва Булах – чемпіонка України зі стрільби з лука у приміщенніБулах і Панциру у топ-8 Світової серії зі стрільби з лукаКатерина Соколенко – переможниця 24-годинного стрілецького марафонуЖанна Наумова – бронзова призерка Кубка України зі стрільби з лука у приміщенніТрапезнікова і Гнип взяли участь у історичному чемпіонаті світуЖанна Наумова у топ-16 юнацької олімпіадиВихованки ЛУФК Наумова і Чудик вступають у боротьбу за олімпійські нагородиОстап Сліпець переміг олімпійського чемпіона і здобув Кубок УкраїниОстап Сліпець – переможець кадетської «Золотої осені»На чемпіонаті Європи Іваницький без медалі, але з європейською ліцензієюГеоргій Іваницький стартує на чемпіонаті Європи Жанна Наумова відібралась на юнацьку олімпіаду