49 років1971 - 2020
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Стрільба з лука : Іваницький у світі п’ятий


 
Георгій Іваницький5 місце на чемпіонаті світу в стрільбі з класичного лука серед юніорів, який триває у польській Лігниці, посів студент ІІІ курсу Львівського училища фізичної культури Георгій Іваницький. У ¼ фіналу Георгій поступився китайцю Ю Лю 4:6.
Львів’янин Євген Марченко тридцять третій, ще один львів’янин Віталій Комонюк – п’ятдесят сьомий.
Серед дівчат-юніорок краща серед українок чернівчанка Лідія Січенікова – п’ята. Юлія Захарченко з Харкова – сімнадцята, студентка ІІ курсу ЛУФК Вероніка Марченко – на п’ятдесят сьомому місці.
В стрільбі з блочного лука студент І курсу училища Ігор Кардаш сімнадцятий в категорії юнаків-кадетів, десятикласник Влад Большаков – тридцять третій. Учень 11 класу Денис Михальчук – тридцять третій серед юніорів.
У змаганнях змішаних пар з класичного лука українська збірна у складі Георгія Іваницького та Лідії Січенікової посіла 9 місце. У1/8 фіналу українці поступилися польському дуету 143:149. Також 9 місце посіли українські «блочники» Денис Михальчук і Вікторія Дякова. У 1/8 вони поступилися південноафриканцям 140:147. На 9 місці Ігор Кардаш разом з Марією Школьною серед кадетів.
 На 7 місці фінішувала кадетська збірна України з блочного лука в командній стрільбі. У 1/8 фіналу українці перемогли хорватів 224:208, а в ¼ поступилися збірній Великобританії 221:226. У складі збірної виступали Ігор Кардаш та Влад Большаков. 
www.archery.org
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиСтрільба з лука

Стрільба з лука

Фадєєва, Ваксман і Панциру – переможці кадетського чемпіонату України зі стрільби з лукаСоколенко – чемпіонка, Гнип і Трапезнікова – віцечемпіонки України зі стрільби з лукаБавшина і Сліпець – призери зимового юніорського чемпіонату України зі стрільби з лукаПалеха і Шмульська – володарки Кубка України зі стрільби з блочного лукаНаціональний кубок зі стрільби з лука у приміщенні розіграли Трапезнікова і НаумоваСоломія Гнип і Соломія Трапезнікова – четверті лауреатки Всесвітніх ігор військовослужбовцівСоколенко, Гнип і Онишкевич – переможниці Кубка України зі стрільби з лукаВікторія Бавшина – переможниця кадетської «Золотої осені»Іваницький – переможець, Наумова – бронзова призерка 56-ої «Золотої осені»Гнип і Трапезнікова – срібні призерки історичного чемпіонату Європи серед військовослужбовцівНа молодіжному чемпіонаті світу Жанна Наумова четверта у командній стрільбіЖанна Наумова і Олександр Панциру візьмуть участь у юніорському чемпіонаті світуГеоргій Іваницький у парі з Сергієм Макаревичем – найкращі спортсмени Львівщини у липніПанциру і Наумова – переможці юніорського Кубка Європи зі стрільби з лукаГеоргій Іваницький – срібний лауреат Кубка світу зі стрільби з лука