48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Стрільба з лука : Михальчук стріляв на Митній площі


Денис МихальчукІІІ місце в стрільбі з блочного лука на традиційних міжнародних змаганнях «Золота осінь - 2011» (м.Львів, 11-17 вересня 2011р.) посів учень 11 класу Львівського училища фізичної культури Денис Михальчук. В поєдинку за ІІІ місце, який відбувся в історичній частині міста на площі Митній Денис перестріляв Івана Мазепу з Рівного 144:137. Переміг киянин Олег Дрік. Другий – ще один вихованець ЛУФК Олександр Алексієнко (вип. 2004р.).
ІІІ місце у змаганнях чоловіків із класичного лука посів Василь Колядінцев (вип. 2009р.). Третьокурсник Георгій Іваницький – восьмий. У ¼ турніру Георгій поступився майбутньому переможцю Андрію Дорохову з Чернівців 1:7.
В змаганнях дівчат-кадеток одинадцятикласниця Інна Курченко шоста.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиСтрільба з лука

Стрільба з лука

Трапезнікова – чемпіонка України, Панциру і Булах – у п’ятірці кращихГеоргій Іваницький – бронзовий лауреат Гран Прі Європи зі стрільби з лукаЖанна Наумова і Єва Булах – бронзові призерки міжнародних змагань у ТуреччиніЖанна Наумова: «Тепер вчусь у спортивному училищі. Там нікого медалями не здивуєш» Жанна Наумова: «Оскільки вчусь у спортивному училищі, то маю два тренування в день»Булах, Наумова і Панциру вибороли місця у молодіжній збірнійУчениця ЛУФК Жанна Наумова – чемпіонка Європи зі стрільби з лукаОстап Сліпець і Максим Борик – бронзові призери кадетського чемпіонату УкраїниКатерина Палеха і з «блочного» лука стріляє влучноМаркіян Івашко – зимовий чемпіон України зі стрільби з лукаЄва Булах – чемпіонка України зі стрільби з лука у приміщенніБулах і Панциру у топ-8 Світової серії зі стрільби з лукаКатерина Соколенко – переможниця 24-годинного стрілецького марафонуЖанна Наумова – бронзова призерка Кубка України зі стрільби з лука у приміщенніТрапезнікова і Гнип взяли участь у історичному чемпіонаті світу