48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Стрільба з лука : Лучники летять у Лас-Вегас


Катерина Палеха5-9 лютого 2012р. у м.Лас-Вегасі (США) – світовому центрі розваг і ігорного бізнесу відбудеться чемпіонат світу зі стрільби з лука у приміщенні серед дорослих і юніорів.
У складі юніорської збірної команди України світові нагороди Лас-Вегаса виборюватимуть учні і студенти Львівського училища фізичної культури Георгій Іваницький (ІІІк.), Ігор Кардаш (Ік.), Денис Михальчук (11кл.) та Владислав Большаков (10кл.).
Іваницький змагатиметься у олімпійському луці, а Кардаш, Михальчук і Большаков склали збірну «блочників».
Летить до Лас-Вегаса і знаменита вихованка училища, заслужений майстер спорту Катерина Палеха (вип. 1999р.). Разом з львів’янкою Катериною Яворською та Юлією Захарченко з Харкова Палеха представлятиме Україну на змаганнях з олімпійського луку серед жінок.
Відразу після закінчення світового чемпіонату у Лас-Вегасі пройде і фінал Кубка світу-2012 зі стрільби у закритих приміщеннях.

Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиСтрільба з лука

Стрільба з лука

Трапезнікова – чемпіонка України, Панциру і Булах – у п’ятірці кращихГеоргій Іваницький – бронзовий лауреат Гран Прі Європи зі стрільби з лукаЖанна Наумова і Єва Булах – бронзові призерки міжнародних змагань у ТуреччиніЖанна Наумова: «Тепер вчусь у спортивному училищі. Там нікого медалями не здивуєш» Жанна Наумова: «Оскільки вчусь у спортивному училищі, то маю два тренування в день»Булах, Наумова і Панциру вибороли місця у молодіжній збірнійУчениця ЛУФК Жанна Наумова – чемпіонка Європи зі стрільби з лукаОстап Сліпець і Максим Борик – бронзові призери кадетського чемпіонату УкраїниКатерина Палеха і з «блочного» лука стріляє влучноМаркіян Івашко – зимовий чемпіон України зі стрільби з лукаЄва Булах – чемпіонка України зі стрільби з лука у приміщенніБулах і Панциру у топ-8 Світової серії зі стрільби з лукаКатерина Соколенко – переможниця 24-годинного стрілецького марафонуЖанна Наумова – бронзова призерка Кубка України зі стрільби з лука у приміщенніТрапезнікова і Гнип взяли участь у історичному чемпіонаті світу