48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Стрільба з лука : Кушнірук завойовує «срібло» для Бельгії


Кушнірук ОленаБільше 1000 атлетів з 31 країни світу взяли участь у ІІ етапі Кубка світу зі стрільби з лука у приміщенні, який 20-22 січня 2012р. приймав французький Німс.
У змаганнях серед жінок з олімпійського лука ІІ місце на турнірі посіла вихованка Львівського училища фізичної культури Олена Кушнірук (вип.2008 р.). На шляху до фіналу Олена подолала таких сильних суперниць, як Наталія Валєєва з Італії та британка Наомі Фолкард, а у фіналі поступилася німкені Лізі Ухрух 4:6. На змаганнях Кушнірук представляла Бельгію.
Як пояснила заслужений тренер України Тетяна Образцова, Олена минулого року одружилася з громадянином Бельгії, також спортсменом-лучником, і переїхала на постійне місце проживання у Бельгію. До змагань у Німсі допускались також клубні команди, тому Кушнірук виступала за один з бельгійських клубів. Українські спортсмени участі у змаганнях не брали. Прикро, - додала Образцова, - але в Україні таких потужних клубів, які могли б забезпечити участь українських лучників у подібних змаганнях нема, адже цьогорічні етапи зимового Кубка світу проходять у Сінгапурі, Німсі, а третій, фінальний відбудеться у Лас Вегасі відразу після закінчення світового чемпіонату.
Дом напитков рецепты коктейлей и напитков cocktailes.ru.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиСтрільба з лука

Стрільба з лука

Остап Сліпець і Максим Борик – бронзові призери кадетського чемпіонату УкраїниКатерина Палеха і з «блочного» лука стріляє влучноМаркіян Івашко – зимовий чемпіон України зі стрільби з лукаЄва Булах – чемпіонка України зі стрільби з лука у приміщенніБулах і Панциру у топ-8 Світової серії зі стрільби з лукаКатерина Соколенко – переможниця 24-годинного стрілецького марафонуЖанна Наумова – бронзова призерка Кубка України зі стрільби з лука у приміщенніТрапезнікова і Гнип взяли участь у історичному чемпіонаті світуЖанна Наумова у топ-16 юнацької олімпіадиВихованки ЛУФК Наумова і Чудик вступають у боротьбу за олімпійські нагородиОстап Сліпець переміг олімпійського чемпіона і здобув Кубок УкраїниОстап Сліпець – переможець кадетської «Золотої осені»На чемпіонаті Європи Іваницький без медалі, але з європейською ліцензієюГеоргій Іваницький стартує на чемпіонаті Європи Жанна Наумова відібралась на юнацьку олімпіаду