48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Стрільба з лука : Іваницький готується до Шанхая


Георгій ІваницькийЗа результатами турніру найсильніших лучників України, який проходив у Львові з 10 до 14 березня 2012р., тренерський склад національної збірної України зі стрільби з лука визначив коло спортсменів, які візьмуть участь у першому етапі Кубка світу-2012, що 10-15 квітня відбудеться у м.Шанхаї (Китай).
До складу збірної на поїздку до Шанхаю включений студент ІІІ курсу Львівського училища фізичної культури Георгій Іваницький. Крім Георгія на І етапі світового Кубка серед чоловіків змагатимуться вихованці ЛУФК Маркіян Івашко (вип. 1996р.), Дмитро Грачов (р.р.навч. 1998-2001) та харків’янин Віктор Рубан. Жіночу збірну очолює ще одна вихованка училища Катерина Палеха (вип. 1999р.). Разом з нею нагороди виборюватимуть харків’янки Ніна Мильченко та Юлія Захарченко і Лідія Січенікова з Чернівців.
Джерело: www.sport-oda.lviv.ua

Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиСтрільба з лука

Стрільба з лука

Остап Сліпець і Максим Борик – бронзові призери кадетського чемпіонату УкраїниКатерина Палеха і з «блочного» лука стріляє влучноМаркіян Івашко – зимовий чемпіон України зі стрільби з лукаЄва Булах – чемпіонка України зі стрільби з лука у приміщенніБулах і Панциру у топ-8 Світової серії зі стрільби з лукаКатерина Соколенко – переможниця 24-годинного стрілецького марафонуЖанна Наумова – бронзова призерка Кубка України зі стрільби з лука у приміщенніТрапезнікова і Гнип взяли участь у історичному чемпіонаті світуЖанна Наумова у топ-16 юнацької олімпіадиВихованки ЛУФК Наумова і Чудик вступають у боротьбу за олімпійські нагородиОстап Сліпець переміг олімпійського чемпіона і здобув Кубок УкраїниОстап Сліпець – переможець кадетської «Золотої осені»На чемпіонаті Європи Іваницький без медалі, але з європейською ліцензієюГеоргій Іваницький стартує на чемпіонаті Європи Жанна Наумова відібралась на юнацьку олімпіаду