48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Стрільба з лука : Другу «бронзу» Івашко програв


Івашко МаркіянУ м.Амстердамі (Нідерланди) 25 травня 2012р. завершився чемпіонат Європи зі стрільби з лука.
У останній день змагань були розіграні нагороди в усіх видах програми. У змаганнях чоловіків на особисту першість вихованець Львівського училища фізичної культури Маркіян Івашко (вип. 1996р.) у поєдинку за «бронзу» зустрічався з французом Томасом Фаучероном. Зустріч склалася не на користь Маркіяна – він поступився 1:7 і в підсумку посів 4 місце. Чемпіоном Європи став господар турніру Рік Ван дер Вен, який у фіналі перестріляв словенця Клемена Страйхара 6:0. Харків’янин Віктор Рубан дев’ятий, ще один вихованець ЛУФК Дмитро Грачов – п’ятдесят сьомий.
Чемпіонкою Європи серед жінок стала росіянка Ксенія Перова. Чернівчанка Лідія Січенікова – на п’ятому місці. Анастасія Павлова з Харкова сімнадцята, Катерина Палеха (вип. 19999р.) – тридцять третя.
Підсумкові результати командної першості такі:
чоловіки: 1.Нідерладни 2. Італія 3.Україна ( Івашко, Рубан, Грачов)
жінки: 1.Франція 2.Іспанія 3. Німеччина…..8. Україна (Січенікова, Павлова, Палеха)
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиСтрільба з лука

Стрільба з лука

Жанна Наумова: «Оскільки вчусь у спортивному училищі, то маю два тренування в день»Булах, Наумова і Панциру вибороли місця у молодіжній збірнійУчениця ЛУФК Жанна Наумова – чемпіонка Європи зі стрільби з лукаОстап Сліпець і Максим Борик – бронзові призери кадетського чемпіонату УкраїниКатерина Палеха і з «блочного» лука стріляє влучноМаркіян Івашко – зимовий чемпіон України зі стрільби з лукаЄва Булах – чемпіонка України зі стрільби з лука у приміщенніБулах і Панциру у топ-8 Світової серії зі стрільби з лукаКатерина Соколенко – переможниця 24-годинного стрілецького марафонуЖанна Наумова – бронзова призерка Кубка України зі стрільби з лука у приміщенніТрапезнікова і Гнип взяли участь у історичному чемпіонаті світуЖанна Наумова у топ-16 юнацької олімпіадиВихованки ЛУФК Наумова і Чудик вступають у боротьбу за олімпійські нагородиОстап Сліпець переміг олімпійського чемпіона і здобув Кубок УкраїниОстап Сліпець – переможець кадетської «Золотої осені»