48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Стрільба з лука : У олімпійській кваліфікації лучники без блиску


У день відкриття Ігор ХХХ олімпіади у Лондоні, 27 липня 2012р., відбулися кваліфікаційні змагання зі стрільби з лука.
Атлети виконували 72 постріли з відстані 70 метрів. За наслідками кваліфікаційних змагань формувалися пари і сітка змагань у т.зв. олімпійському раунді (змагання з вибуванням).
Серед чоловіків найкращі результати показали корейці: Донг Х’юн Ім – 699 очків (світовий рекорд!), Будмін Кім – 698, Їн Х’єк Ох – 690. Українці стріляли не дуже влучно: Маркіян Івашко (вип. ЛУФК 1996р.) з 667 очками посів 24 місце, Дмитро Грачов (вип. 2001р.) набрав двадцять восьму суму – 665 пунктів, олімпійський чемпіон Пекіна харків’янин Віктор Рубан – сорок третій - 660 оч.
Така стрільба привела до того, що у командній кваліфікації (результати окремих атлетів сумуються) українці опинилися на 9 позиції, а, отже, у олімпійському раунді стартують з 1/8 фіналу і на шляху до олімпійського фіналу їм доведеться поборювати збірні Великобританії, Кореї і США.
Серед жінок на чолі кваліфікаційного рейтингу корейки Бо Бе Кі, Сунг Їн Лі та тайванська атлетка Я-Тінг Тан – у всіх по 671 очку. Українки виступали ще посередніше, ніж чоловіки: Лідія Січенікова (м.Чернівці) – 645 очок (31 місце), Катерина Палеха (вип. ЛУФК 1999р.) – 624 (51 місце), Тетяна Дорохова (Чернівці) – 599 (59 позиція). У командній кваліфікації Україна на останньому 12 місці. І тепер у 1/8 олімпійського раунду їх чекають японки (п’яті у кваліфікації).
У особистій першості у 1/32 фіналу українці зустрічаються:
-Маркіян Івашко – Еліас Квеста (Іспанія)
-Дмитор Грачов – Мікеле Франгіллі (Італія)
-Віктор Рубан – Жаову Лю (Китай)
-Лідія Січенікова – Єкатеріна Тімофєєва (Білорусь) (1/8 – Бо Бе Кі (Корея)
-Катерина Палеха – Міранда Лік (США)
-Тетяна Дорохова - Мікі Кані (Японія)
Слід додати, що у жіночій особистій першості вихованка Львівського училища фізичної культури Крістіна Есебуа (вип. 2004р.), яка на олімпіаді репрезентує Грузію, у кваліфікації посіла 34 місце і у 1/32 зустрінеться з чилійкою Деніс ван Ламоен, а вже у 1/16 фіналу на неї чекає другий номер кваліфікації кореянка Сунг Їн Лі.

Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти

Анонси
Додатковий контингент: 6,14 червня - стадіон ФСТ "Динамо", м. Львів вул. Янева, 10


Стрільба з лука

Стрільба з лука

Георгій Іваницький – срібний лауреат Кубка світу зі стрільби з лукаМаркіян Івашко – абсолютний переможець Кубка КокотаПанциру, Наумова і Онишкевич серед переможців юніорського чемпіонату Лучники ЛУФК сильні у командній стрільбіКубок Чернівців розіграли Івашко та ІваницькийУчениця ЛУФК Жанна Наумова – найкраща спортсменка Львівщини у травні 2019р.Жанна Наумова – переможниця молодіжного Кубка Європи зі стрільби з лука.Сліпець і Борик – переможці «Олімпійських надій-2019» зі стрільби з лукаІваницький, Трапезнікова і Гнип – чемпіони України зі стрільби з лука у командіКатерина Палеха пробує себе у новій якостіТрапезнікова – чемпіонка України, Панциру і Булах – у п’ятірці кращихГеоргій Іваницький – бронзовий лауреат Гран Прі Європи зі стрільби з лукаЖанна Наумова і Єва Булах – бронзові призерки міжнародних змагань у ТуреччиніЖанна Наумова: «Тепер вчусь у спортивному училищі. Там нікого медалями не здивуєш» Жанна Наумова: «Оскільки вчусь у спортивному училищі, то маю два тренування в день»