48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Стрільба з лука : Грачов і Есебуа азійський бар’єр не пройшли


Дмитро ГрачовВихованці Львівського училища фізичної культури Дмитро Грачов (р.р. навч. 1998-2001) та Крістіна Есебуа (вип. 2004р.) на мінорній ноті завершили свої виступи у олімпійському Лондоні.
У 1/16 фіналу чоловічого особистого турніру зі стрільби з лука Дмитро поступився японцю Такагурі Фурукаві 4:6 (за очками 138:141), а Крістіна на цьому ж етапі жіночих змагань програла кореянці Ін Сунг Лі 2:6.
Чи зможе азійський бар’єр пройти Маркіян Івашко,який у 1/8 фіналу зустрічається з Ченг-Вей Ку з Тайваня (Китайський Тайпей), побачимо 3 серпня.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиСтрільба з лука

Стрільба з лука

Остап Сліпець і Максим Борик – бронзові призери кадетського чемпіонату УкраїниКатерина Палеха і з «блочного» лука стріляє влучноМаркіян Івашко – зимовий чемпіон України зі стрільби з лукаЄва Булах – чемпіонка України зі стрільби з лука у приміщенніБулах і Панциру у топ-8 Світової серії зі стрільби з лукаКатерина Соколенко – переможниця 24-годинного стрілецького марафонуЖанна Наумова – бронзова призерка Кубка України зі стрільби з лука у приміщенніТрапезнікова і Гнип взяли участь у історичному чемпіонаті світуЖанна Наумова у топ-16 юнацької олімпіадиВихованки ЛУФК Наумова і Чудик вступають у боротьбу за олімпійські нагородиОстап Сліпець переміг олімпійського чемпіона і здобув Кубок УкраїниОстап Сліпець – переможець кадетської «Золотої осені»На чемпіонаті Європи Іваницький без медалі, але з європейською ліцензієюГеоргій Іваницький стартує на чемпіонаті Європи Жанна Наумова відібралась на юнацьку олімпіаду