48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Стрільба з лука : Грачов і Есебуа азійський бар’єр не пройшли


Дмитро ГрачовВихованці Львівського училища фізичної культури Дмитро Грачов (р.р. навч. 1998-2001) та Крістіна Есебуа (вип. 2004р.) на мінорній ноті завершили свої виступи у олімпійському Лондоні.
У 1/16 фіналу чоловічого особистого турніру зі стрільби з лука Дмитро поступився японцю Такагурі Фурукаві 4:6 (за очками 138:141), а Крістіна на цьому ж етапі жіночих змагань програла кореянці Ін Сунг Лі 2:6.
Чи зможе азійський бар’єр пройти Маркіян Івашко,який у 1/8 фіналу зустрічається з Ченг-Вей Ку з Тайваня (Китайський Тайпей), побачимо 3 серпня.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти

Анонси
Додатковий контингент: 6,14 червня - стадіон ФСТ "Динамо", м. Львів вул. Янева, 10


Стрільба з лука

Стрільба з лука

Лучники ЛУФК сильні у командній стрільбіКубок Чернівців розіграли Івашко та ІваницькийУчениця ЛУФК Жанна Наумова – найкраща спортсменка Львівщини у травні 2019р.Жанна Наумова – переможниця молодіжного Кубка Європи зі стрільби з лука.Сліпець і Борик – переможці «Олімпійських надій-2019» зі стрільби з лукаІваницький, Трапезнікова і Гнип – чемпіони України зі стрільби з лука у командіКатерина Палеха пробує себе у новій якостіТрапезнікова – чемпіонка України, Панциру і Булах – у п’ятірці кращихГеоргій Іваницький – бронзовий лауреат Гран Прі Європи зі стрільби з лукаЖанна Наумова і Єва Булах – бронзові призерки міжнародних змагань у ТуреччиніЖанна Наумова: «Тепер вчусь у спортивному училищі. Там нікого медалями не здивуєш» Жанна Наумова: «Оскільки вчусь у спортивному училищі, то маю два тренування в день»Булах, Наумова і Панциру вибороли місця у молодіжній збірнійУчениця ЛУФК Жанна Наумова – чемпіонка Європи зі стрільби з лукаОстап Сліпець і Максим Борик – бронзові призери кадетського чемпіонату України