48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Стрільба з лука : Соломія Гнип серед лауреатів «Кубку Буковини»


30 серпня – 2 вересня 2012р. у м.Чернівцях відбулися традиційні міжнародні змагання за «Кубок Буковини» зі стрільби з лука. Старти у Чернівцях носили рейтинговий характер, тому участь у них взяли всі найсильніші лучники України, окрім окремих олімпійців Лондона.
Серед вікової категорії кадетів (спортсмени віком до 17 років) дворазовим бронзовим лауреатом змагань стала учениця 9 класу Львівського училища фізичної культури Соломія Гнип. Соломія посіла ІІІ місце як у особистій першості, так і у командних змаганнях. У команді Соломії асистувала студентка І курсу училища Олена Стадник. У особистій першості Стадник на 6 місці.
Серед хлопців Максим Попович (11кл.) та Владислав Храмцов (10 кл.) п’яті. У особистій першості Попович зупинився на 9 сходинці.
В змаганнях національної еліти студентка І курсу Інна Курченко виборола срібну нагороду у командному турнірі серед жінок. Серед чоловіків володарем Кубку Буковини у складі Львівської ШВСМ став Володимир Джула (вип. 2008р.). Цьогорічний випускник Георгій Іваницький посів ІІІ місце.

Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиСтрільба з лука

Стрільба з лука

Остап Сліпець і Максим Борик – бронзові призери кадетського чемпіонату УкраїниКатерина Палеха і з «блочного» лука стріляє влучноМаркіян Івашко – зимовий чемпіон України зі стрільби з лукаЄва Булах – чемпіонка України зі стрільби з лука у приміщенніБулах і Панциру у топ-8 Світової серії зі стрільби з лукаКатерина Соколенко – переможниця 24-годинного стрілецького марафонуЖанна Наумова – бронзова призерка Кубка України зі стрільби з лука у приміщенніТрапезнікова і Гнип взяли участь у історичному чемпіонаті світуЖанна Наумова у топ-16 юнацької олімпіадиВихованки ЛУФК Наумова і Чудик вступають у боротьбу за олімпійські нагородиОстап Сліпець переміг олімпійського чемпіона і здобув Кубок УкраїниОстап Сліпець – переможець кадетської «Золотої осені»На чемпіонаті Європи Іваницький без медалі, але з європейською ліцензієюГеоргій Іваницький стартує на чемпіонаті Європи Жанна Наумова відібралась на юнацьку олімпіаду