48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Стрільба з лука : Соломія Гнип серед лауреатів «Кубку Буковини»


30 серпня – 2 вересня 2012р. у м.Чернівцях відбулися традиційні міжнародні змагання за «Кубок Буковини» зі стрільби з лука. Старти у Чернівцях носили рейтинговий характер, тому участь у них взяли всі найсильніші лучники України, окрім окремих олімпійців Лондона.
Серед вікової категорії кадетів (спортсмени віком до 17 років) дворазовим бронзовим лауреатом змагань стала учениця 9 класу Львівського училища фізичної культури Соломія Гнип. Соломія посіла ІІІ місце як у особистій першості, так і у командних змаганнях. У команді Соломії асистувала студентка І курсу училища Олена Стадник. У особистій першості Стадник на 6 місці.
Серед хлопців Максим Попович (11кл.) та Владислав Храмцов (10 кл.) п’яті. У особистій першості Попович зупинився на 9 сходинці.
В змаганнях національної еліти студентка І курсу Інна Курченко виборола срібну нагороду у командному турнірі серед жінок. Серед чоловіків володарем Кубку Буковини у складі Львівської ШВСМ став Володимир Джула (вип. 2008р.). Цьогорічний випускник Георгій Іваницький посів ІІІ місце.

Смотрите комплексна експертиза проектів у нас.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти

Анонси
Додатковий контингент: 6,14 червня - стадіон ФСТ "Динамо", м. Львів вул. Янева, 10


Стрільба з лука

Стрільба з лука

Учениця ЛУФК Жанна Наумова – найкраща спортсменка Львівщини у травні 2019р.Жанна Наумова – переможниця молодіжного Кубка Європи зі стрільби з лука.Сліпець і Борик – переможці «Олімпійських надій-2019» зі стрільби з лукаІваницький, Трапезнікова і Гнип – чемпіони України зі стрільби з лука у командіКатерина Палеха пробує себе у новій якостіТрапезнікова – чемпіонка України, Панциру і Булах – у п’ятірці кращихГеоргій Іваницький – бронзовий лауреат Гран Прі Європи зі стрільби з лукаЖанна Наумова і Єва Булах – бронзові призерки міжнародних змагань у ТуреччиніЖанна Наумова: «Тепер вчусь у спортивному училищі. Там нікого медалями не здивуєш» Жанна Наумова: «Оскільки вчусь у спортивному училищі, то маю два тренування в день»Булах, Наумова і Панциру вибороли місця у молодіжній збірнійУчениця ЛУФК Жанна Наумова – чемпіонка Європи зі стрільби з лукаОстап Сліпець і Максим Борик – бронзові призери кадетського чемпіонату УкраїниКатерина Палеха і з «блочного» лука стріляє влучноМаркіян Івашко – зимовий чемпіон України зі стрільби з лука