48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Стрільба з лука : У фіналі Кубка світу Грачов шостий


У м.Токіо (Японія) 22-23 вересня 2012р. відбувся фінал Кубка світу зі стрільби злука, участь у якому за персональними запрошеннями взяли по 8 найсильніших лучників світу серед чоловіків і жінок. До чоловічої топ-вісімки потрапив і вихованець Львівського училища фізичної культури Дмитро Грачов (вип. 2001р.).
У 1/4 фіналу Дмитро зустрівсязфранцузом Превостом і поступився 1:7, що у підсумковому табелі про ранги дало йому 6 місце.
Переможцем Кубка світу-2012 став чинний чемпіон світу, кореєць Вуїн Кім, який у фіналі здолав американця Бреді Еллісона 6:5. Третій – Гаель Превост.
Серед жінок перемогла дворазова олімпійська чемпіонка, кореянка Бо Кі.

Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиСтрільба з лука

Стрільба з лука

Георгій Іваницький – бронзовий лауреат Гран Прі Європи зі стрільби з лукаЖанна Наумова і Єва Булах – бронзові призерки міжнародних змагань у ТуреччиніЖанна Наумова: «Тепер вчусь у спортивному училищі. Там нікого медалями не здивуєш» Жанна Наумова: «Оскільки вчусь у спортивному училищі, то маю два тренування в день»Булах, Наумова і Панциру вибороли місця у молодіжній збірнійУчениця ЛУФК Жанна Наумова – чемпіонка Європи зі стрільби з лукаОстап Сліпець і Максим Борик – бронзові призери кадетського чемпіонату УкраїниКатерина Палеха і з «блочного» лука стріляє влучноМаркіян Івашко – зимовий чемпіон України зі стрільби з лукаЄва Булах – чемпіонка України зі стрільби з лука у приміщенніБулах і Панциру у топ-8 Світової серії зі стрільби з лукаКатерина Соколенко – переможниця 24-годинного стрілецького марафонуЖанна Наумова – бронзова призерка Кубка України зі стрільби з лука у приміщенніТрапезнікова і Гнип взяли участь у історичному чемпіонаті світуЖанна Наумова у топ-16 юнацької олімпіади