48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Стрільба з лука : Серед найвлучніших Грачов п’ятий


Міжнародна федерація стрільби з лука підвела підсумки Призу «Longines» для найвлучнішого стрільця сезону 2012р. Лауреатом Призу цього відомого швейцарського годинникового бренду стає стрілець окремо серед чоловіків і жінок, який впродовж змагального сезону має найбільше влучень у «десятку». До заліку ідуть результати, показані на етапах Кубка світу як у індивідуальній кваліфікації, так і у олімпійському раунді, починаючи з 1/16.
Отож, серед чоловіків найвлучнішим стрільцем з лука визнаний американець Бреді Еллісон, який впродовж кубкового сезону настріляв 173 «десятки». Другий у рейтингу француз Гаель Превост – 154, третій – кореєць Донг Хьюн Ім – 147. Вихованець Львівського училища фізичної культури Дмитро Грачов (вип. 2001р.) з 125 попаданнями на 5 місці.
Серед жінок перемогла дворазова олімпійська чемпіонка Лондона Бо Бе Кі (Корея) – 120 влучних попадань. 17 пунктами поступилася кореянці її співвітчизниця Хьїньо Чой. На третьому місці американка Дженіфер Нікольс – 98 «десяток».

Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиСтрільба з лука

Стрільба з лука

Жанна Наумова: «Оскільки вчусь у спортивному училищі, то маю два тренування в день»Булах, Наумова і Панциру вибороли місця у молодіжній збірнійУчениця ЛУФК Жанна Наумова – чемпіонка Європи зі стрільби з лукаОстап Сліпець і Максим Борик – бронзові призери кадетського чемпіонату УкраїниКатерина Палеха і з «блочного» лука стріляє влучноМаркіян Івашко – зимовий чемпіон України зі стрільби з лукаЄва Булах – чемпіонка України зі стрільби з лука у приміщенніБулах і Панциру у топ-8 Світової серії зі стрільби з лукаКатерина Соколенко – переможниця 24-годинного стрілецького марафонуЖанна Наумова – бронзова призерка Кубка України зі стрільби з лука у приміщенніТрапезнікова і Гнип взяли участь у історичному чемпіонаті світуЖанна Наумова у топ-16 юнацької олімпіадиВихованки ЛУФК Наумова і Чудик вступають у боротьбу за олімпійські нагородиОстап Сліпець переміг олімпійського чемпіона і здобув Кубок УкраїниОстап Сліпець – переможець кадетської «Золотої осені»