48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Стрільба з лука : Георгій Іваницький – володар зимового Кубка України


Георгій ІваницькийУ м.Львові у легкоатлетичному манежі СКА 29 листопада – 3 грудня 2012р. проходить Кубок України зі стрільби з лука у приміщенні. Цими стартами українські лучники відкривають зимовий змагальний сезон.
У змаганнях чоловіків переможцем зимового Кубка став цьогорічний випускник Львівського училища фізичної культури Георгій Іваницький. У фіналі Георгій не залишив жодних шансів чернівчанину Максиму Тараненку 7:3. Бронзова нагорода дісталася ще одному львів’янину Ярославу Мокринському.
Слід додати, що Іваницький показав найкращий результат і у кваліфікації – 1184 очки, що відповідає нормативу майстра спорту міжнародного класу. Добре, як для початку сезону.
У жінок перемогла чернівчанка Лідія Січенікова. Друге місце у Вікторії Коваль з Харкова. Харків’янка Дарія Павліченко – третя. Вихованка ЛУФК, заслужений майстер спорту Катерина Палеха (вип. 1999р.) – на п’ятій позиції. У 1/4 фіналу Катерина поступилася Павліченко 5:6.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиСтрільба з лука

Стрільба з лука

Жанна Наумова: «Оскільки вчусь у спортивному училищі, то маю два тренування в день»Булах, Наумова і Панциру вибороли місця у молодіжній збірнійУчениця ЛУФК Жанна Наумова – чемпіонка Європи зі стрільби з лукаОстап Сліпець і Максим Борик – бронзові призери кадетського чемпіонату УкраїниКатерина Палеха і з «блочного» лука стріляє влучноМаркіян Івашко – зимовий чемпіон України зі стрільби з лукаЄва Булах – чемпіонка України зі стрільби з лука у приміщенніБулах і Панциру у топ-8 Світової серії зі стрільби з лукаКатерина Соколенко – переможниця 24-годинного стрілецького марафонуЖанна Наумова – бронзова призерка Кубка України зі стрільби з лука у приміщенніТрапезнікова і Гнип взяли участь у історичному чемпіонаті світуЖанна Наумова у топ-16 юнацької олімпіадиВихованки ЛУФК Наумова і Чудик вступають у боротьбу за олімпійські нагородиОстап Сліпець переміг олімпійського чемпіона і здобув Кубок УкраїниОстап Сліпець – переможець кадетської «Золотої осені»