48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Стрільба з лука : У Європейській кваліфікації Іваницький, Палеха і Кардаш серед кращих


Катерина Палеха27 лютого 2013р. у польському Жешуві стартував чемпіонат Європи зі стрільби з лука у приміщенні.
У перший день, як звично у лучників, відбулися кваліфікаційні змагання.
У змаганнях серед чоловіків з олімпійського лука минулорічний випускник Львівського училища фізичної культури Георгій Іваницький показав п’ятий результат – 583 очки. Високий рейтинг сприяв доброму жеребу у наступному раунді змагань – у 1/16 фіналу Георгій зустрінеться з грузином Левані Чітішвілі, у якого 28-ий результат у кваліфікації.
Четвертий результат серед жінок показала Катерина Палеха (вип. 1999 р.) У 1/16 Катерині дісталася фінка Тейна Рантанен (29 номер кваліфікації).
У стрільбі з блочного лука в категорії юніорів Ігор Кардаш (ІІ к.) п’ятий, Владислав Большаков (11 кл.) – дев’ятий. У 1/16 на Большакова чекає поляк Мацєй Куснєж, Кардаш у 1/8 фіналу зустрінеться з переможцем пари Вілі Коросєц (Словенія) – Тіціано Петрагліо (Швейцарія).
28 лютого у Жешуві розпочинається особистий олімпійський раунд у всіх видах змагань.

Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти

Анонси
Додатковий контингент: 6,14 червня - стадіон ФСТ "Динамо", м. Львів вул. Янева, 10


Стрільба з лука

Стрільба з лука

Георгій Іваницький – срібний лауреат Кубка світу зі стрільби з лукаМаркіян Івашко – абсолютний переможець Кубка КокотаПанциру, Наумова і Онишкевич серед переможців юніорського чемпіонату Лучники ЛУФК сильні у командній стрільбіКубок Чернівців розіграли Івашко та ІваницькийУчениця ЛУФК Жанна Наумова – найкраща спортсменка Львівщини у травні 2019р.Жанна Наумова – переможниця молодіжного Кубка Європи зі стрільби з лука.Сліпець і Борик – переможці «Олімпійських надій-2019» зі стрільби з лукаІваницький, Трапезнікова і Гнип – чемпіони України зі стрільби з лука у командіКатерина Палеха пробує себе у новій якостіТрапезнікова – чемпіонка України, Панциру і Булах – у п’ятірці кращихГеоргій Іваницький – бронзовий лауреат Гран Прі Європи зі стрільби з лукаЖанна Наумова і Єва Булах – бронзові призерки міжнародних змагань у ТуреччиніЖанна Наумова: «Тепер вчусь у спортивному училищі. Там нікого медалями не здивуєш» Жанна Наумова: «Оскільки вчусь у спортивному училищі, то маю два тренування в день»