48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Стрільба з лука : У Європейській кваліфікації Іваницький, Палеха і Кардаш серед кращих


Катерина Палеха27 лютого 2013р. у польському Жешуві стартував чемпіонат Європи зі стрільби з лука у приміщенні.
У перший день, як звично у лучників, відбулися кваліфікаційні змагання.
У змаганнях серед чоловіків з олімпійського лука минулорічний випускник Львівського училища фізичної культури Георгій Іваницький показав п’ятий результат – 583 очки. Високий рейтинг сприяв доброму жеребу у наступному раунді змагань – у 1/16 фіналу Георгій зустрінеться з грузином Левані Чітішвілі, у якого 28-ий результат у кваліфікації.
Четвертий результат серед жінок показала Катерина Палеха (вип. 1999 р.) У 1/16 Катерині дісталася фінка Тейна Рантанен (29 номер кваліфікації).
У стрільбі з блочного лука в категорії юніорів Ігор Кардаш (ІІ к.) п’ятий, Владислав Большаков (11 кл.) – дев’ятий. У 1/16 на Большакова чекає поляк Мацєй Куснєж, Кардаш у 1/8 фіналу зустрінеться з переможцем пари Вілі Коросєц (Словенія) – Тіціано Петрагліо (Швейцарія).
28 лютого у Жешуві розпочинається особистий олімпійський раунд у всіх видах змагань.

Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиСтрільба з лука

Стрільба з лука

Остап Сліпець і Максим Борик – бронзові призери кадетського чемпіонату УкраїниКатерина Палеха і з «блочного» лука стріляє влучноМаркіян Івашко – зимовий чемпіон України зі стрільби з лукаЄва Булах – чемпіонка України зі стрільби з лука у приміщенніБулах і Панциру у топ-8 Світової серії зі стрільби з лукаКатерина Соколенко – переможниця 24-годинного стрілецького марафонуЖанна Наумова – бронзова призерка Кубка України зі стрільби з лука у приміщенніТрапезнікова і Гнип взяли участь у історичному чемпіонаті світуЖанна Наумова у топ-16 юнацької олімпіадиВихованки ЛУФК Наумова і Чудик вступають у боротьбу за олімпійські нагородиОстап Сліпець переміг олімпійського чемпіона і здобув Кубок УкраїниОстап Сліпець – переможець кадетської «Золотої осені»На чемпіонаті Європи Іваницький без медалі, але з європейською ліцензієюГеоргій Іваницький стартує на чемпіонаті Європи Жанна Наумова відібралась на юнацьку олімпіаду