47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Стрільба з лука : У турнірі сильніших найсильніший Івашко


Маркіян ІвашкоУ м. Харкові 19-22 березня 2013р. відбувся турнір сильніших лучників України – відбіркові змагання до Кубку світу.
Серед чоловіків найсильнішим виявився вихованець Львівського училища фізичної культури Маркіян Івашко (вип. 1996р.). У фіналі Маркіян легко розправився з сумчанином Олександром Скачком. «Бронза» у ще одного представника Сум Микити Шишкіна.
У жіночому турнірі перемогу здобула Тетяна Бережна з Харкова, яка у фіналі перестріляла нашу Катерину Палеху (вип. 1999р.). На ІІІ місці талановита чернівчанка Лідія Січенікова. Студентка І курсу училища Інна Курченко дев’ята.
Підсумкові результати змагань:
чоловіки
1. М. Івашко (Львів).
2. О. Скачок (Суми).
3. М. Шишкін (Суми).
4. А. Ладіков (Харків).
5. В. Рубан (Харків).
6. Я. Мокринський (Львів).
Жінки
1. Т. Бережна (Харків).
2. К. Палеха (Львів).
3. Л. Січенікова (Чернівці).
4. І. Семенова (Чернівці).
5. А. Павлова (Херсон).
6. В. Коваль (Харків).

Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиСтрільба з лука

Стрільба з лука

Жанна Наумова у топ-16 юнацької олімпіадиВихованки ЛУФК Наумова і Чудик вступають у боротьбу за олімпійські нагородиОстап Сліпець переміг олімпійського чемпіона і здобув Кубок УкраїниОстап Сліпець – переможець кадетської «Золотої осені»На чемпіонаті Європи Іваницький без медалі, але з європейською ліцензієюГеоргій Іваницький стартує на чемпіонаті Європи Жанна Наумова відібралась на юнацьку олімпіадуІвашко та Іваницький – срібні лауреати Гран Прі Європи зі стрільби з лукаМаркіян Івашко – рекордсмен світу зі стрільби з лукаТрапезнікова і Гнип на подіумі Кубка України пам’яті Богдана КокотаСоломія Гнип дебютує на Кубку світуВ активі Жанни Наумової три європейські нагороди зі стрільби з лукаНаумова, Булах і Панциру поборються за європейські стрілецькі нагородиВихованки ЛУФК Гнип і Наумова на подіумі чемпіонату України зі стрільби з лукаЖанна Наумова – чемпіонка України зі стрільби з лука