48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Стрільба з лука : У турнірі сильніших найсильніший Івашко


Маркіян ІвашкоУ м. Харкові 19-22 березня 2013р. відбувся турнір сильніших лучників України – відбіркові змагання до Кубку світу.
Серед чоловіків найсильнішим виявився вихованець Львівського училища фізичної культури Маркіян Івашко (вип. 1996р.). У фіналі Маркіян легко розправився з сумчанином Олександром Скачком. «Бронза» у ще одного представника Сум Микити Шишкіна.
У жіночому турнірі перемогу здобула Тетяна Бережна з Харкова, яка у фіналі перестріляла нашу Катерину Палеху (вип. 1999р.). На ІІІ місці талановита чернівчанка Лідія Січенікова. Студентка І курсу училища Інна Курченко дев’ята.
Підсумкові результати змагань:
чоловіки
1. М. Івашко (Львів).
2. О. Скачок (Суми).
3. М. Шишкін (Суми).
4. А. Ладіков (Харків).
5. В. Рубан (Харків).
6. Я. Мокринський (Львів).
Жінки
1. Т. Бережна (Харків).
2. К. Палеха (Львів).
3. Л. Січенікова (Чернівці).
4. І. Семенова (Чернівці).
5. А. Павлова (Херсон).
6. В. Коваль (Харків).

Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти

Анонси
Додатковий контингент: 6,14 червня - стадіон ФСТ "Динамо", м. Львів вул. Янева, 10


Стрільба з лука

Стрільба з лука

Георгій Іваницький – срібний лауреат Кубка світу зі стрільби з лукаМаркіян Івашко – абсолютний переможець Кубка КокотаПанциру, Наумова і Онишкевич серед переможців юніорського чемпіонату Лучники ЛУФК сильні у командній стрільбіКубок Чернівців розіграли Івашко та ІваницькийУчениця ЛУФК Жанна Наумова – найкраща спортсменка Львівщини у травні 2019р.Жанна Наумова – переможниця молодіжного Кубка Європи зі стрільби з лука.Сліпець і Борик – переможці «Олімпійських надій-2019» зі стрільби з лукаІваницький, Трапезнікова і Гнип – чемпіони України зі стрільби з лука у командіКатерина Палеха пробує себе у новій якостіТрапезнікова – чемпіонка України, Панциру і Булах – у п’ятірці кращихГеоргій Іваницький – бронзовий лауреат Гран Прі Європи зі стрільби з лукаЖанна Наумова і Єва Булах – бронзові призерки міжнародних змагань у ТуреччиніЖанна Наумова: «Тепер вчусь у спортивному училищі. Там нікого медалями не здивуєш» Жанна Наумова: «Оскільки вчусь у спортивному училищі, то маю два тренування в день»