48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Стрільба з лука : У турнірі сильніших найсильніший Івашко


Маркіян ІвашкоУ м. Харкові 19-22 березня 2013р. відбувся турнір сильніших лучників України – відбіркові змагання до Кубку світу.
Серед чоловіків найсильнішим виявився вихованець Львівського училища фізичної культури Маркіян Івашко (вип. 1996р.). У фіналі Маркіян легко розправився з сумчанином Олександром Скачком. «Бронза» у ще одного представника Сум Микити Шишкіна.
У жіночому турнірі перемогу здобула Тетяна Бережна з Харкова, яка у фіналі перестріляла нашу Катерину Палеху (вип. 1999р.). На ІІІ місці талановита чернівчанка Лідія Січенікова. Студентка І курсу училища Інна Курченко дев’ята.
Підсумкові результати змагань:
чоловіки
1. М. Івашко (Львів).
2. О. Скачок (Суми).
3. М. Шишкін (Суми).
4. А. Ладіков (Харків).
5. В. Рубан (Харків).
6. Я. Мокринський (Львів).
Жінки
1. Т. Бережна (Харків).
2. К. Палеха (Львів).
3. Л. Січенікова (Чернівці).
4. І. Семенова (Чернівці).
5. А. Павлова (Херсон).
6. В. Коваль (Харків).

Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиСтрільба з лука

Стрільба з лука

Остап Сліпець і Максим Борик – бронзові призери кадетського чемпіонату УкраїниКатерина Палеха і з «блочного» лука стріляє влучноМаркіян Івашко – зимовий чемпіон України зі стрільби з лукаЄва Булах – чемпіонка України зі стрільби з лука у приміщенніБулах і Панциру у топ-8 Світової серії зі стрільби з лукаКатерина Соколенко – переможниця 24-годинного стрілецького марафонуЖанна Наумова – бронзова призерка Кубка України зі стрільби з лука у приміщенніТрапезнікова і Гнип взяли участь у історичному чемпіонаті світуЖанна Наумова у топ-16 юнацької олімпіадиВихованки ЛУФК Наумова і Чудик вступають у боротьбу за олімпійські нагородиОстап Сліпець переміг олімпійського чемпіона і здобув Кубок УкраїниОстап Сліпець – переможець кадетської «Золотої осені»На чемпіонаті Європи Іваницький без медалі, але з європейською ліцензієюГеоргій Іваницький стартує на чемпіонаті Європи Жанна Наумова відібралась на юнацьку олімпіаду